WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Slaskie spotkanie uzytkownikow Gs500 i innych-lato 2012 ???
Autor Wiadomość
magnez 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 40
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Koziegłowy
  Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   Śląskie spotkanie użytkowników Gs500 i innych-lato 2012 ???

Hej, tak przeglądam sobie forum i przyznam że chętnie sam bym się wybrał na jakieś spotkanie z użytkownikami Gs ew. jakąś wspólną przejażdżkę, a że oficjalne spotkania forum są daleko zaproponował bym jakieś regionalne spotkanie.
A więc GS-owcy ale nie tylko, forumowicze - różnymi maszynami jeździcie.
Termin: do ustalenia
Miejsce: do ustalenia

Co wy na to?

Jakieś pomysły? Propozycje?

Zawsze można spotkać się na jakimś dużym parkingu supermarketu, pogadać, porobić fotki, jakaś wspólna fota, wspólna przejażdżka rekreacyjna po okolicy itd.
Ostatnio zmieniony przez magnez Nie 12 Lut, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dembis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Mam nadzieję ze od kwietnia będe już miał prawko więc jestem jak najbardziej za! Zastanawiam się nawet nad wyjazdem na zlot na mazury więc można jechać razem! Tylko nie wiem jak bedzie u mnie w sezonie z urlopem!
 
 
Irys 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 1105
Skąd: Szkocja
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Co roku sporo osób z Krk czy np. Wrocławia dociera na Zlot bez problemu. Czemu śląskie nie może? Szczególnie że trasa jest podzielona na dwa odcinki z pitstopem na mojej działce :)
Tak więc proponuje się odważyć i wybrać w dalszą trasę a nie tylko dookoła komina - bo na to macie cały sezon. Zapraszamy.
_________________
 
 
magnez 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 40
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Właśnie różnie to jest z czasem wolnym, urlopem itd. i nie każdy chce nieraz jechać daleko, w sensie że trzeba być przygotowanym, mieć kufry na moto namiot itd.
Więc na takie spotkanie na miejscu chyba więcej się chętnych zgłosi.
Myślę że te powiedzmy ok 80-100 km nie robi dużego wyzwania nawet dla początkującego czy takiego co jedzie powoli i rekreacyjnie poznaje okolice.
Zawsze można wybrać plus minus środek wszystkich nas chętnych tak żeby każdy miał blisko.
 
 
 
Irys 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 1105
Skąd: Szkocja
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Kolega chyba się boi? :) Bo wyszukuje argumenty które łatwo obalić (namiot - raczej nie potrzebny; kufer - zbędny na 2-3 dniowy wypad; urlop - termin wiadomy jest już 5 miesięcy przed Zlotem, żeby każdy mógł sobie wziąć wolne itp.). Ale ok, rozumiem (to znaczy - nie rozumiem podejścia ale szanuję).
Mimo to zapraszamy każdego ze Śląskiego na Zlot Ogólnopolski a nie tylko się "kisić" we własnym towarzystwie i wokół komina - bo to się może znudzić :)
Pozdr.
_________________
 
 
panbodzio 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 105
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 1119
Skąd: dokąd
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

jak slazaki chca robic spotkania na poludniu to czemu nie? im wiecej spotow tym lepiej. skoro warszawiaki i poznaniaki potrafia to poludnie rowniez

co nie zwalnia nikogo z obecnosci na ogolnopolskim ;)
_________________
http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
 
 
Irys 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 1105
Skąd: Szkocja
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Kolega wrzucił temat na forum regionalne, czym zasugerował że spotkanie planuje dla śląskich a nie ogólnopolskie - tak jak to zrobili poznaniacy - sam zresztą napisał o "regionalnym" spotkaniu.
Jeżeli źle zrozumiałam to ok, sorry.

Ja tylko przekonuje do Zlotu Ogólnopolskiego niezależnie od planowanych spotkań regionalnych.
_________________
 
 
magnez 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 40
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Dokładnie przeglądam regionalny i tak tu nic się nie dzieje, czemu nie poddać nowy pomysł.
Jeśli chodzi o ogólnopolski to nie wiedzę problemu chociaż troszkę daleko, nie chciało by mi się chyba nawet autem jechać. Przyznam że na mazurach nigdy nie byłem i będzie trzeba kiedyś odwiedzić.
Wiem po sobie, bo jestem też na innym forum że takie wyjazdy jednodniowe niezbyt dalekie są najbardziej popularne. Mam czas jest pogoda wsiadam i jadę.
Będzie ktoś chciał spotkać się zza województwa nie widzę problemu, tyle że traci trochę to sens jak nie ma noclegu itd.
Zawsze ktoś może podjąć się organizacji czegoś większego w Polsce południowej z jakimś noclegiem w górach czy gdzieś indziej wiec czekamy na pomysły. :)
Tyle z mojej strony narazie, sam zastanawiam się nad jakimś kufrem mimo że mi się nie podoba moto to praktyczna rzecz. W plecaku nie zawsze wygodnie :)

Wiadomo że nawet Częstochowa blisko jak się chce jechać na rozpoczęcie sezonu ale dla mnie oczywiste że więcej motocyklistów, gapiów i zwiedzających jest z bliższych stron.
 
 
 
dembis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

magnez napisał/a:

Wiadomo że nawet Częstochowa blisko jak się chce jechać na rozpoczęcie sezonu ale dla mnie oczywiste że więcej motocyklistów, gapiów i zwiedzających jest z bliższych stron.

Nie wiem czy tylko ja mam problem z treścią Twoich postów, ale o co kaman?
 
 
magnez 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 40
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Kurcze, nawiązałem do Zlotu na Jasnej Górze który jest dla mnie takim oficjalnym rozpoczęciem sezonu. Chodziło mi o to że najwięcej ludzi jest z powiedzmy śląskiego i ościennych województw bo mają najbliżej. Ale są też motocykliści z całej Polski więc jak się bardzo chce to odległość nie stanowi problemu.
 
 
 
Irys 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 1105
Skąd: Szkocja
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

magnez napisał/a:
Wiadomo że nawet Częstochowa blisko jak się chce jechać na rozpoczęcie sezonu ale dla mnie oczywiste że więcej motocyklistów, gapiów i zwiedzających jest z bliższych stron.
W sensie że na Zlot Gwiaździsty przyjeżdżają głównie motocykliści z okolic? Byłeś już w Częstochowie na rozpoczęciu czy tylko tak sobie bajdurzysz? Bo ja z doświadczenia wiem, że najwięcej osób przyjeżdża właśnie z dalekich części Polski (inaczej nie zebrałoby się te 35 tys osób).

Zresztą, jak komuś się nie chce i szuka sobie przeszkód, to zawsze je znajdzie i nie ruszy się nigdzie dalej bo "sprzęgło nie teges" :) Miłego.
_________________
 
 
magnez 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 40
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Byłem :) to powiedzmy że mnogość "miejscowych blach" mnie oślepiła :)

Irys zgadzam się, są ludzie którzy chińskim Rometem 125 objechali świat :)

Zobaczymy jak wątek się potoczy i co z niego wyjdzie. Pozdrawiam.
 
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

A mnie tylko zastanawia jedno, czy Poznaniacy nazywają swoją regionalną imprezę zlotem, czy my spotykający się w swoim własnym gronie na Mazowszu nazywamy to zlotem, w każdym z tych wypadków de facto może przyjechać każdy nie tylko lokalni, dokładnie tak jak ty chcesz to zrobić, można nazwać zlotem? nie są to po prostu nasze spotkania grupowe, na spontanie, bez konkretnego programu, trochę na kocią łapę - dlaczego zatem Ty chcesz takie spotkanie w swoim regionie nazwać zlotem, czy chodzi to u twoje ego, że będziesz mógł powiedzieć "organizowałem zlot".

Bądź świadom, że organizacja zlotu to duża odpowiedzialność, koszty etc. np. ja wczoraj wraz z Irys w ramach organizacji V zlotu pojechaliśmy prywatnym samochodem robiąc przy tym ponad 600 km zwiedzać ośrodki, tak abyście za chwilę mogli się zapoznać z ofertą co proponujemy, wybrać, a na koniec być zadowolonym z organizacji takiej imprezy, bo z całym szacunkiem dla organizatora poprzedniej edycji, to mam mieszane uczucia po tym co opisywał na podstawie folderów a co zastaliśmy na miejscu. Czy ktoś nam zapłaci za naszą robotę - nie, choć obecnie po przekazaniu mi przez Leona obowiązków skarbnika mam dostęp do kasy forumowej nie wydałem z niej ani jednej złotówki na te "zwiedzanie", ustalanie, telefonowanie etc.

Więc bardzo cię proszę organizuj sobie lokalne spotkania, nie ma problemu, bardzo fajna inicjatywa, tylko nie nazywaj czegoś takiego ZLOTEM bo jest to nieuprawnione.

A co do wolnego, chęci, odległości etc.
Termin został wygrany w ten sposób, że jest to długi weekend i w tym czasie znakomita większość forumowiczów nie studiuje, nie pracuje, a w ostateczności możesz wstać w sobotę z rana i wbijać na zlot tylko na sobotę i niedzielę, nikt nie będzie miał Ci tego za złe. Są forumowicze, którzy aby się ze sobą spotkać potrafią przejechać z nad morza w góry i to wcale nie w ramach zlotu, my na ostatni zlot mieliśmy ok. 600km, i też daliśmy radę i nie rozumiem tłumaczenie, że coś jest za daleko i dla tego nie jadę, bo mnie "onieśmiela" odległość. Tym bardziej, że w tym wypadku masz możliwość zrobienia sobie przystanku, wypoczęcia i ruszenia dalej w większej grupie. A no właśnie, a może tu jest problem jazdy w grupie?

No i zrobił się mi z tego ładny off-top, który kończę, zastanów się czy dalej taka impreza ma prawo nazywać się zlotem.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
matzec
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Studi ale napinka, przecież widzisz że kolega początkujący, chce ludzi skrzyknąć i co w tym złego że nazwał to zlotem? Zabawne czasem to forum...
 
 
Grzechu16 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 2051
Skąd: Czechowice-Dz/Kraków
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

matzec napisał/a:
przecież widzisz że kolega początkujący, chce ludzi skrzyknąć i co w tym złego że nazwał to zlotem?

To tak ciągnąc ten off-topic:
Jestem pewny, że koledze chodziło właśnie o takie "skrzyknięcie" ludzi i spotkanie się w lokalnym gronie. Nikt nie podważa zaangażowania organizatorów naszego ogólnopolskiego zlotu bo taka organizacja, czy nawet organizacja takiej akcji koszulkowej, naklejkowej itp to wielkie wyzwanie i żeby się tego podjąć trzeba mieć faktycznie poukładane w głowie a do tego poświęcić masę własnego czasu, nerwów i pieniędzy żeby doprowadzić taką akcję/zlot do końca. Wiadomo, że takie "lokalne" spotkanie nie wymaga żadnego planowania i polega na ustaleniu godziny i miejsca spotkania i to wszystko. Nie można w żaden sposób tego porównać do ogólnopolskiego zlotu naszego forum. Studi wydaje mi się, że nie potrzebnie się uniosłeś.
Do tematu:
Jestem jak najbardziej za takim spotkaniem i może jakimś wspólnym wypadem. Trochę ludzi ze śląska mamy na forum ale raczej ciężko się nam zobaczyć w większym gronie (albo po prostu za mało razy próbowaliśmy :) )
Irys powiem Ci, że (może ze względu na wiek, może przez małe doświadczenie) też miałem obawy odnośnie dalszych wyjazdów i chociaż chciałem zrobić jakąś dalszą trasę miałem takie wątpliwości i wahania. Może kolega nie ma w 100% przetestowanego i pewnego sprzętu, może trochę brakuje stażu za sterami. Wydaje mi się, że powoli małymi kroczkami kolega się przekona do dalszych wyjazdów i zobaczymy się na zlocie :)
Pozdrawiam i bez nerwów Koleżanki i Koledzy :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.