WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze filmy - tak sie jezdzi/ tak sie NIE jezdzi
Autor Wiadomość
Kat
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

callum napisał/a:

Zgadzam się. Powinna być taka zasada, że jak ktoś rozbił się jadąc jak debil to ZUS nie pokrywa kosztów jego leczenia. Nie rozumiem, dlaczego mam płacić dziesiątki tysięcy złotych z moich podatków (bo tyle potrafi kosztować całość leczenia solidnie potrzaskanego motocyklisty) za leczenie kogoś, kto tak jeździ, że sam się o to prosi.


Masz 100% racji, niestety żyjemy w kraju rządzonym przez socjalistów którym się wydaje że lepiej wiedzą co zrobić z naszymi wspólnymi pieniędzmi. Dzięki czemu wszyscy ponosimy odpowiedzialność zbiorową za działania ułamka społeczeństwa. Tymczasem w normalnych krajach chcącemu nie dzieje się krzywda. Chcesz jeździć na granicy ryzyka, to sobie jeździj, ale w razie "W" sam pokrywasz koszty swojego leczenia i ewentualne szkody u innych osób. A państwo może pomóc w wypadku gdy nie udało się ustalić sprawcy lub był to przypadek losowy.
 
 
midd 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 951
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

callum napisał/a:
ale z tego co wiem


mało wiesz.

callum napisał/a:
Kończąc życzę wam dużo szczęścia i żeby kierowcy puszek dalej myśleli za was, bo sami najwyraźniej nie potraficie.


z tego co mi sie wydaje to ty masz klejone juz owiewki (jezdżąc przecież wzorowo) a nie ja wiec szczęścia w dalszej przygodzie ja tobie mogę życzyc...


semai napisał/a:
A ja raczej bym napisał" trochę więcej lat, doświadczenia i oleju w głowie i zacznie jeździć jak człowiek"


dobrze tato... :]
_________________
http://www.bikepics.com/members/beer4free/
 
 
 
callum
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

midd napisał/a:
callum napisał/a:
ale z tego co wiem

mało wiesz.


To podziel się informacjami - które miejsce zająłeś, gdzie i kiedy, o mistrzu i wyrocznio? :D W pierwszej trójce? Pierwszej piątce? Pewnie Rossiego uczysz jeździć. :rotfl: Z drugiej strony fajnie mieć na forum kogoś, kto potrafi tak rozśmieszyć jak Ty, miło się to czyta.

midd napisał/a:
callum napisał/a:
Kończąc życzę wam dużo szczęścia i żeby kierowcy puszek dalej myśleli za was, bo sami najwyraźniej nie potraficie.


z tego co mi sie wydaje to ty masz klejone juz owiewki (jezdżąc przecież wzorowo) a nie ja wiec szczęścia w dalszej przygodzie ja tobie mogę życzyc...

Nie myśl tyle, bo ci to nie wychodzi. Owiewki były klejone po tym, jak leon miał parkingówkę. Nie ma sensu się wypowiadać jak się nie ma pojęcia o czym się mówi, chyba, że lubisz się ośmieszać.

A poza tym nie mówimy tu o klejeniu owiewek, co może się zdarzyć np. kiedy sąsiadka wjedzie ci samochodem w motocykl, jak w przypadku Irys, tylko o bezpiecznym/niebezpiecznym sposobie jazdy w ruchu ulicznym, więc po co zmieniasz temat? Dlatego, że nie masz merytorycznych argumentów?
 
 
Semai
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

midd napisał/a:
...
dobrze tato... :]

Andrzejek?!?!

:hyhy:
 
 
midd 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 951
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Cytat:
Nie myśl tyle, bo ci to nie wychodzi.


i wcale nie rozpieprzyles leonowego gsa miesiac po zakupie?

semai napisał/a:

Andrzejek?!?!


sie mszczą wakacje na morzem '85 r. co :D ?
_________________
http://www.bikepics.com/members/beer4free/
 
 
 
K.Majka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Zmieniając trochę temat... Jeśli chodzi o narażanie mojego życia :niepewny:
Chłopcy weźcie pod uwagę, że Leon nie zmusza mnie do jazdy z nim. To jest tylko i wyłącznie mój wybór. Zdaję sobię sprawę z niebezpieczeństwa, ale bez ryzyka nie ma zabawy :D
Co ma się stać, to się stanie... I pomimo waszego zdania i tych wszystkich bulwersów nie ma szans, żebym odpuściła "niebezpieczną" jazdę na motocyklu i jestem pewna, że podobnego zdania jest Leon.

Ewentualnie zrobicie nam piękną obstawę na pogrzebie. I błagam... Tylko nie chryzantemy-śmierdzą :hyhy:
 
 
grzywka44
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Nie wtrącam się bo cała ta sytuacja jest już Żenująca szczególnie przepychanki słowne. Jakim to Leon jest mega zajebistym motocyklistą wszyscy widzą i nie trzeba tego komentować. Zresztą nie wiem czy mogę się wogóle odzywać gdyż sam zaliczyłem glebostan dwa miechy po zakupie GSXF-a tak więc według niektórych muszę być strasznie chu....
Jeżeli zabrzmiało to wszystko sarkastycznie to super bo o to mi chodziło.
 
 
Irys 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 1105
Skąd: Szkocja
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Kolejny temat, który przeobraża się w prywatę. Temat przesiąkł już hipokryzją.
Nie łatwiej pilnować swojego nosa i dbać o swój tyłek?

Wasze zachowanie jest takie... ni to w PiS ni w PO :wstyd:
_________________
 
 
callum
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

midd napisał/a:
z tego co mi sie wydaje to ty masz klejone juz owiewki (jezdżąc przecież wzorowo)

midd napisał/a:
i wcale nie rozpieprzyles leonowego gsa miesiac po zakupie?

Widzisz? Znowu nie masz pojęcia, o czym mówisz - co zdanie to bzdura. Nie jeżdżę wzorowo, nie miesiąc tylko pół roku, owiewki nie były klejone tylko wymienione na nowe oryginały Suzuki, i nie wiem czy można to nazwać "rozpieprzeniem" jeśli żadna istotna część (silnik, rama, lagi, skrzynia itp.) nie została uszkodzona. Coś tam piąte przez dziesiąte usłyszałeś i się wymądrzasz. Typowe ;)

Poza tym co to ma do niebezpiecznej jazdy w korku, w ruchu ulicznym? Nie bardzo widzę związek. Próbujesz tu uskuteczniać jakieś osobiste wycieczki pod moim kątem, bo nie masz nic sensownego do powiedzenia w głównym temacie tego wątku.

K.Majka napisał/a:
Zdaję sobię sprawę z niebezpieczeństwa, ale bez ryzyka nie ma zabawy

Majko, jak już pisał Semai nikt nie próbuje Cię tu od tego odwodzić. Tylko, że to my będziemy płacili za Twoją operację jak się rozwalicie, a nie Ty, więc w jakimś stopniu dysponujesz tu naszymi pieniędzmi ;) ;)
 
 
tmi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 2331
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Za worek i sorbent też będziemy musieli zapłacić ale po co ta cała dyskusja?
_________________
Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
 
 
callum
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

tmi, nie wiem, spytaj midda, to on robi osobiste wycieczki zamiast trzymać się tematu ;)
 
 
tmi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 2331
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

To nie była osobista wycieczka, bo akurat jesteśmy po tej samej stronie z tym wyjątkiem, że nie wiem po co ta cała troska o bezpieczeństwo pasażera.
_________________
Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
 
 
midd 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 951
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

callum, to ty zaczałes osobiste wycieczki..

Cytat:
Imponowałoby mi, gdybyście zamieścili filmiki pokazujące, jak kozaczycie na torze wyścigowym, ale z tego co wiem, nie macie tam zbyt wielkich osiągnięć... więc, midd, Twoje wypowiedzi sugerujące jacy to z was "starzy wyjadacze" a inni dyskutanci to "świeżaki" nie bardzo znajdują odbicie w waszych rzeczywistych osiągnięciach i umiejętnościach.


dopiero teraz zrobie osobista wycieczke..

jesteś na etapie nauki poprawnego smarowania łańcucha a pouczasz innych na temat bezpiecznej jazdy na motocyklu. - przejeździj chociaż jeden sezon bez gleby a potem krytykuj innych.

zeby nie było, zaliczyłem pewnie wiecej gleb niż wy razem wzięci, kliku użytkowników tego forum było nawet swiadkami przy jednej z nich - nigdy jednak nie wypowiadałem w tak ostentacyjny sposób na temat czyjegoś stylu jazdy - robiac przy tym jakies wrzuty ze jest nienormalny, nieodpowiedzialny,dla szpanu itd. - po prostu za mało umiem i za krótko żyje zeby zeby moc sie wypowiadac w taki sposób jak np ty to robisz.

- oczywiscie zdaje sobie sprawe z jałowości tej dyskusji, no ale cos trzeba robic w te chłodne jesienne wieczory :P
_________________
http://www.bikepics.com/members/beer4free/
 
 
 
metalbeast
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Panowie, weźcie się ogarnijcie, bo aż czytać się odechciewa!
Ten temat nie dotyczy tego jak jezdzi leon tylko naszych filmów... aż szlag mnie trafia jak czytam te wasze wypociny i odechciewa mi się cokolwiek tu wrzucać, bo i tak wasze przepychanki wszystko przyćmią.

Mam nadzieję, że admin zrobi tu porządek.
 
 
kruk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

metalbeast napisał/a:
Mam nadzieję, że admin zrobi tu porządek.

Zapewne zrobi, niestety. Dostępu do filmików już zresztą nie ma. Szkoda, bo chciałem raz jeszcze obejrzeć jak to robi profesjonalista i w weekend samemu zacząć ćwiczyć na drogach. :] No ale nic to, grunt że leonowa intryga się udała, forumowicze trochę się pokłócili, obrzucili błotem, a leon stał bohaterem w myśl zasady "nie ważne jak o tobie mówią, ważne żeby mówili". Wiadomo też już z kim można "latać", a z kim tylko "zamulać". Gdyby tylko jeszcze midd powiedział mi gdzie mogę kupić te dodatkowe kółka do tylnej osi, to już nic więcej do szczęścia nie będę potrzebował. :D
Ostatnio zmieniony przez kruk Czw 07 Paź, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.