WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Owiewki Five Stars
Autor Wiadomość
Bartek_S 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 109
Skąd: Elbląg (okolice)
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   Owiewki Five Stars

Witam.
Mam możliwość zakupienia owiewek five stars (komplet + uchwyty)
Posiadam GS'a w wersji E z roku '92
Czy potrzeba coś przerabiać?? czy wystarczy tylko zdjąć lampę i zamontować czasze itp.
 
 
 
żareł
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

W czaszy masz dwie lampy, czyli musisz dorobić przewody do dwóch żarówek głównych i to samo z pozycyjnymi. Tyle jeżeli chodzi o przeróbki, to samo robiłem u siebie :) Pzdr
 
 
Bartek_S 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 109
Skąd: Elbląg (okolice)
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

Dzieki za info. Myślałem, że więcej bawienia jest.
Chyba wezmę owiewki od kolegi manolo.
Wystawił wczoraj na forum. Czekam tylko na fotki owiewek i podejmuje decyzje tak czy nie:P

[ Dodano: Pią 26 Lut, 2010 ]
Jeszcze jak mógłbyś mi powiedzieć (lub ktokolwiek) jak te kabelki przerobić bo nie ogarniam 0_o
Bo ja myślałem, że będzie ok bo od oryginalnej okrągłej lampy jest kostka na 3 wtyczki, no a ta od five stars tez ma 3 i jak powtykałem to działają tylko drogowe kiedy są włączone mijania.
Pozycyjnych nie trzeba było przerabiać. działa
Byłbym wdzięczny jakby mi to ktoś objaśni. najlepiej fotkę podrzucił
 
 
 
motocykiel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   owiewki montaż

Witam! Pozwoliłem sobie założyć nowy temat bo nigdzie nie znalazłem interesujących mnie informacji. Chciał bym się dowiedzieć czy ktoś montował może w swoim gsie owiewki i mógłby coś powiedzieć na ten temat. Mam u siebie komplet owiewek z podwójną lampą z przodu, coś takiego jak u kogoś z forum: http://img514.imageshack....65/dsc0451n.jpg
http://img294.imageshack.us/i/dsc0452h.jpg/. Pytanie moje jest takie: co mi jest potrzebne aby dobrze zamontować te owiewki. Posiadam do nich tylko 2 uchwyty i nic więcej. Może ktoś mnie oświeci do czego jest ta reszta części i czy można gdzieś to kupić i jak to wszystko poskładać żeby było dobrze. Czy te lusterka montowane do owiewki to są jakieś uniwersalne czy nie? Zbliża się moto-bazar więc dobrze wiedzieć przynajmniej o co pytać ;)

uchwytyfor.jpg
posiadam te uchwyty
Plik ściągnięto 245 raz(y) 172,74 KB

 
 
Wicio88
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

Witam jak bys był zainteresowany to posiadam wszystkie te mocowania. nie są nowe ale nadają sie do montażu. Mój GS był w owiewkach ale w tym sezonie je zdemontowałem i sprzedałem część z nich ale mocowania mi zostały. Jutro ci dam fotkę jak wyglądają.

A co do montażu to te dwie co masz mocuje się do szpilek które mocują silnik w sumie to do jednej szpili tylko z dwóch stron motocykla. A te pozostałe mocuje się do ramy. To co jest u ciebie na zdjęciu w lewym górnym rogu to nie mam bo nawet nie było takiej mam dwie te długie i cztery te do ramy.


POZDRO

moja.JPG
A tu masz z owiewkami gdzie są przymocowane do owiewek.
Plik ściągnięto 359 raz(y) 80,63 KB

montaż owiewek.JPG
Plik ściągnięto 555 raz(y) 96,22 KB

 
 
manolo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

kupuj szybko od Wicio88 bo raczej ciężko będzie ci kupić te mocowania.
lusterka pewnie znajdziesz, musisz tylko znać rozstaw śrub mocujących i dobrać od innego moto.
W moim przypadku pozbyłem się owiewek m.in. przez standardowe lusterka, w których nic nie widziałem. :przestraszony:
 
 
Bartek_S 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 109
Skąd: Elbląg (okolice)
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

manolo, no nie wiem. Ja tam przez nie wszystko widzę :P Tylko prawe lekkie wibracje ma ale to nie przeszkadza. Raczej można znaleźć od innego moto. Wystarczy tylko rozstaw otworów wymierzyć. Tak mi sie przynajmniej wydaje :zdziwko:
 
 
 
manolo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

jestem trochę nadwymiarowy to pewnie przez to nic nie widziałem :]

jak się komuś podoba to lusterka można przykręcić do kiery (jak w CB500S) i nie powinny uderzać w owiewkę.
 
 
Adam134
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

Witam serdecznie:) wiecie może gdzie przykręcić tą częśc oznaczoną na zółto ?
 
 
Kubunia
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

Ten element zaznaczony na żółto przykręcany jest do śruby oznaczonej numerem dwa na fotce.
 
 
Adam134
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

dzięki za pomoc :)


Drogi kolego Kubunia masz może zdjęcia stelaża do czaszy gdy jest zamontowany , lub ktoś inny ma ?


scalony przez Studi
 
 
Kubunia
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

Takiego zdjęcia niestety nie mam, ale powiedz może co chcesz tam zobaczyć to postaram się pomóc. Ewentualnie pstryknę jakieś fotki.
 
 
Adam134
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

Dzięki za chęci, ale już to wykonałem dzisiaj z drutu 10 mm i nieźle się trzyma na 4 śrubach przy ramie :) ale mam inne pytanie odnośnie samej czachy, mianowicie chodzi mi o wypełnienie tzn. jak lewa owiewka przylega do baku to ma takie zgięcie dochodzące do ramy oto mi właśnie chodzi :) czy to się dokupuje czy dorabia bo nie mam tego i trochę tak łyso, a mam jeszcze pytanie jakiem lakierem najlepiej malować te owiewki ?
 
 
boniek39
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Maj, 2010   

witam też posiadam GSa z owiewkami five stars tylko miałem małego szlifa :zalamany: szukam szyby przedniej i lusterek chyba że ktoś zna firmę dorabiającą szyby i jakie lusterka z innych motorów mogą pasować , słyszałem opinię że lusterka z GSa 500 F z owiewkami pasują pozdrawiam
 
 
lukaszz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Maj, 2010   

Witam. Dołączę się do tematu.
Zniszczyłem komuś szybę od czaszy w GS500. Bardzo zależy mi na odkupieniu. Poniżej załączam fotkę zniszczonej szyby.


Foto czaszy.


Czy wiecie gdzie można jak najszybciej kupić taką szybę ?
Czy gdzieś regenerują takie rzeczy ?

Przeglądałem allegro ale znalazłem tylko samą czaszę, niestety bez szyby.

Jak będzie trzeba kupie z czaszą, pewnie nikt samej szyby nie sprzeda.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.