WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA NACIAGACZ !!!
Autor Wiadomość
brat Łełka 


Model GSa: Inny motocykl
Dołączyła: 03 Cze 2013
Pochwał: 12
Posty: 269
Skąd: Puławy
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

PePeMotoryzacja napisał/a:

...ale moja firma straciła obroty na kwotę 100 tys złotych za pierwsze półrocze, za spostowanie mojego konta na allegro w poście _adam_'a!

Kolego, po raz kolejny to piszesz, w zwiazku z tym mam prosbe. Skoro juz straszysz prawnikami i powolujesz sie na prawo to trzymaj sie faktow
A fakty sa takie ze Twoim zdaniem firma stracila obroty na kwote 100k z winy uzytkownika _adam_
Nie mnie oceniac ile w tym prawdy, ale dopoki tego nie udowodnisz, narazasz sie na pozew ze strony Adama za naruszanie jego dobr osobistych, szkalowanie i co tam jeszcze
_________________
Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
Ostatnio zmieniony przez brat Łełka Czw 10 Mar, 2016, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
olecki 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 31
Dołączył: 15 Maj 2011
Pochwał: 12
Posty: 1178
Skąd: Pruszków
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

raczej nie ma technologi żeby udowodnić dokładnie 100k straty przez jednego Adama.
_________________
Das Drone !!
 
 
brat Grubego 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lut 2012
Pochwał: 26
Posty: 641
Skąd: Pisary
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

Pepe,

Kiedy cała akcja się zaczęła to miałem dobrą polewkę z tego wszystkiego. Akcja jakich wiele, świeżutkie konta zachwalające, było zabawnie.
Natomiast teraz widzę Twoją aktywność na forum, widzę, że ludziom pomagasz, a to sprawia, że w zasadzie śmieszki można odstawić na bok.

Wyjechałeś z grubej rury z tym prawnikiem, pytanie natomiast pozostaje w mocy, zadało je przede mną wiele osób. Czy masz dowody na wszystkie opisane tu sytuacje? Czy zdajesz sobie sprawę, że co post to coraz dalej posuwasz się w swoich przypuszczeniach? To są tylko przypuszczenia, póki nie będzie dowodów. To też działa w drugą stronę, bo i Adam nie załączył żadnych zdjęć na poparcie swoich słów.

Natomiast kwestia jest prosta. Jeżeli żadna ze stron nie przedstawi dowodów to jest słowo przeciw słowu. Żeby była jasność, bo chcesz wchodzić na drogę sądową i płacić prawnikowi, więc bądź świadom kosztów i szans na wygraną. Wrzucisz fotki motocykli, czy tak? Czy masz dowód, że to są te motocykle, które oglądał Adam? Czy masz dowód, że zdjęcia nie są zrobione później, na przykład po dokonaniu kilku napraw? W tej chwili się nie śmieszkuje, tylko poważnie się Ciebie pytam/radzę. W końcu koszta takiego postępowania nie będą małe, a jeśli nie jesteś pewny wygranej, to te koszta będą po Twojej stronie.
 
 
jacusb 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 42
Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

Panowie, czytam ten wątek i sam nie wiem co sądzić. Odwróćmy na chwilę wasze założenia i przyjmijmy (nie wiem jak jest naprawdę), że sprzedający to wzór wszystkich cnót a kupujący to wredny oszust. Właściciel komisu od wielu lat sprzedaje co miesiąc x maszyn. Po wpisaniu w wyszukiwarkę pojawiają się zdjęcia motocykli i aukcje na portalach. W pewnym momencie sprzedający trafia na naszego negatywnego bohatera, który dodaje post na forum. Teraz w wyszukiwarce na pierwszej stronie pojawia się "UWAGA OSZUST". Biorąc pod uwagę ilość nieuczciwych handlarzy to potencjalnemu kupującemu zapala się lampka i dziękuje w duchu, że dobry internet go ostrzegł. Sprzedawca zamiast x maszyn ta jak przez ostatnie 10 lat sprzedaje w tym samym okresie 10% tego co wcześniej. Co w takiej sytuacji wg was powinien zrobić sprzedający i jak powinno to wyglądać na forum?
 
 
olecki 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 31
Dołączył: 15 Maj 2011
Pochwał: 12
Posty: 1178
Skąd: Pruszków
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

jacusb napisał/a:
Teraz w wyszukiwarce na pierwszej stronie pojawia się "UWAGA OSZUST"


nic takiego sie nie pojawia, na drugiej i trzeciej stronie też. Nawet jeśli się pojawi(a),

jacusb napisał/a:
Co w takiej sytuacji wg was powinien zrobić sprzedający


np. zgłosić do googla prośbe o usuniecie danego wyszukania. robią to w dwa tygodnie.

jacusb napisał/a:
jak powinno to wyglądać na forum?


forum jak to forum. Może pisać każdy, i każdy może zamieścić swoją prywatną opinie czy odczucia/doświadczenia.


jacusb napisał/a:
zamiast x maszyn ta jak przez ostatnie 10 lat sprzedaje w tym samym okresie 10% tego co wcześniej



absolutnie nikt nie może być pewnym że spadek obrotu jest akurat przez to. To że stało się to w podobnym czasie to nie jest dowód. Firmy mają to do siebie, że raz idzie lepiej a raz gorzej.
_________________
Das Drone !!
 
 
Mordkaaa 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 27
Dołączył: 12 Gru 2015
Pochwał: 12
Posty: 445
Skąd: RKR
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

olecki napisał/a:


nic takiego sie nie pojawia, na drugiej i trzeciej stronie też. Nawet jeśli się pojawi(a),


Na 2giej jest
_________________
SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
 
 
olecki 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 31
Dołączył: 15 Maj 2011
Pochwał: 12
Posty: 1178
Skąd: Pruszków
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

Faktycznie jest, zwracam honor :)
_________________
Das Drone !!
 
 
brat Grubego 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lut 2012
Pochwał: 26
Posty: 641
Skąd: Pisary
Wysłany: Pią 11 Mar, 2016   

Kto kupował moto, czy auto, ten wie, że w dzisiejszych czasach mina na minie. Nie jeden tutaj się na takową władował. Wiadomo, że w pierwszej kolejności zaufamy kupującemu, co też nie jest dobre, bo przecież to może być szkalowanie wykonane przez konkurencyjny komis, na przykład. Inna sprawa, że sprowadzanie trupów i sprzedawanie jako igieł po promocyjnych cenach sprawia, że ta garstka uczciwych ma bardzo ciężki biznes do zrobienia, bo jeśli zrobią moto na glanc, z myślą o kupującym, to cena będzie kosmiczna. Nie jest łatwo, a dodatkowo wystarczy jedna, jedyna opinia, i cholernie przeczuleni ludzie pójdą do innego sprzedawcy. Tak to działa. Jak się zabezpieczyć? Mieć dowody na poparcie swojej wersji. Ja tu dowodów nie widzę, ani w jedną, ani w drugą stronę.

Tak jak mówiłem, w pierwszej kolejności myślałem, że mamy do czynienia z handlarzem-cwaniakiem. Te świeże konta z psalmami pochwalnymi tylko mnie utwierdzały. Natomiast gość siedzi na forum, pomaga innym wybrać maszynę, ludzie są wdzięczni. Dla mnie to wystarczający powód, żeby się nad sprawą pochylić. Nawet jeżeli tam naprawdę była wtopa, to chyba już cena zapłacona.

Wiem, że nie mam nic do gadania, ale może dałoby się skontaktować z Adamem, sprawę omówić, posty związane z tematem usunąć za obopólną zgodą i o sprawie zapomnieć. Ciąganie się po sądach bez twardych dowodów tylko zrobi większy syf, utrudni życie obu stronom i jeszcze papuga uzbiera sobie na nową furę z salonu :P Po co to wszystko?
 
 
bezel 

Model GSa: GS 500E
Dołączył: 29 Lut 2016
Pochwał: 3
Posty: 151
Skąd: L-wo
Wysłany: Pią 11 Mar, 2016   

Podstawowa sprawa.
1.Czy w opisie było: "oryginalny lakier bez żadnych pęknięć i zarysowań"? Jeżeli tak to nie ma wytłumaczenia, że na zdjęciach było widać, że jest malowany.
2.Czy na zdjęciach motocykle były polane wodą? Jeżeli tak to tym bardziej usprawiedliwia kupującego.
3. Uszkodzony karter również powinien znaleźć się w opisie. Tłumaczenie, że można prosić o więcej zdjęć jest słabe, ponieważ nie każdy musi wiedzieć o tej przypadłości (ja nie wiedziałem do teraz). Najpierw trzeba wiedzieć, które elementy nie są ok aby prosić o ich dodatkowe zdjęcia.

Na te pytania nie znalazłem odpowiedzi przez kilka stron wątku a są podstawowe i łatwe do ustalenia. Zarzuty co do braku fachowości zostały wyjaśnione.

Żeby była jasność. Nie staję po żadnej ze stron bo doskonale zdaję sobie sprawę z chamstwa, pretensji i wybujałych oczekiwań kupujących szczególnie, że często jest to pierwsze moto. Przyciąga jak magnes gównarzerię bez pieniędzy. Komisanci, handlarze też nie są lepsi i wciskają masę kitów, historyjek.

Sprzedający straszący sądem zamiast rzetelnego wyjaśnienia sprawy zdecydowanie przynosi większe starty swojej firmie niż jedna opinia. Szczególnie jeżeli opinia jest nieprawdziwa i łatwo ją obalić (ale argumentami a nie pisemkami).
 
 
PePeMotoryzacja 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 44
Dołączył: 25 Maj 2015
Pochwał: 32
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 11 Mar, 2016   

łełek napisał:
Wrzucisz fotki motocykli, czy tak? Czy masz dowód, że to są te motocykle, które oglądał Adam?
Proszę uprzejmie, tak jak obiecałem dodaję zdjęcia. Niech_adam_ wskaże na zdjęciach gdzie ten "urwany silnik"?
Czy motocykle są te, na to pytanie można sobie samemu odpowiedzieć:
- każdy motocykl trzeba księgować z nr VIN, nr rej... w księgowości. Data zakupu i sprzedaży, deklaracje wysyła księgowa co miesiąc do Urzędu Skarbowego. Dodatkowo wypełnia się druk PCC-3, z umową/fakturą zakupu. Na zdjęciach widać nr VIN i można porównać...itd. Tak więc nie ma mowy o innych motocyklach. Dla mnie to oczywista oczywistość bo prowadzę rzetelnie swoją firmę i księgowość.

[b]gruby pisze:
Nie mnie oceniac ile w tym prawdy, ale dopoki tego nie udowodnisz, narazasz sie na pozew ze strony Adama

Wystarczy wcisnąć jeden ENTER u księgowej aby wiedzieć co i ile i gdzie. W książce rozchodów i przychodów w wersji elektronicznej masz wynik od razu.

łełek pisze:
Wiem, że nie mam nic do gadania, ale może dałoby się skontaktować z Adamem, sprawę omówić, posty związane z tematem usunąć za obopólną zgodą i o sprawie zapomnieć. Ciąganie się po sądach bez twardych dowodów tylko zrobi większy syf, utrudni życie obu stronom

Widzisz od dobrych kliku miesięcy piszę w tej sprawie na forum, tylko jakoś _adam_ i zarząd forum nie przyjmuje tego. No z drobnym wyjątkiem: simin, studi, redshadow skasowali swoje negatywne posty z tego tematu. Sam _adam_ chyba nie ma cywilnej odwagi pojawić się w tym temacie.
Reasumując wątek, Ja czekam/tak jak w piśmie od adwokata do 15 marca/ na reakcje _adam_ lub zarządu forum.
Jeśli nie będzie ruchów, to etap "papierków" kończę i dodaję sprawę do sądu.
Sprawę naruszeń dóbr osobistych /a nie wyjaśniania stanu motocykli/ tak dla przypomnienia.
LWG dla WAS

PS. bezel pisze
2.Czy na zdjęciach motocykle były polane wodą? Jeżeli tak to tym bardziej usprawiedliwia kupującego.

Wodę leje się na motocykle po to by były czyste ;)
Jeśli ktoś widzi coś w tym innego i o tym pisze to ...sam leje wodę :)

Moto nr 1.JPG
Moto nr 1
Plik ściągnięto 44 raz(y) 112,14 KB

Moto nr 1a.JPG
Moto nr 1 - z "urwanym silnikiem" /cyt _adam_/
Plik ściągnięto 45 raz(y) 100,88 KB

Moto nr 1b.JPG
Moto nr 1 - malowany zbiornik, brak cieniowanych naklejek.
Plik ściągnięto 50 raz(y) 80,27 KB

Moto nr 2.JPG
Moto nr 2
Plik ściągnięto 33 raz(y) 111,18 KB

Moto nr 2a.JPG
Moto nr 2 - silnik
Plik ściągnięto 38 raz(y) 95,32 KB

_________________
obecnie dżiksa:)
 
 
Semy 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 35
Dołączył: 29 Wrz 2013
Pochwał: 2
Posty: 268
Skąd: Stolarzowice
Wysłany: Pią 11 Mar, 2016   

Czy tylko ja widzę ten totalny chaos w odpowiadaniu z "pupy" na zadane pytania? PePeMotoryzacja, podziwiam ludzi którzy ci odpowiadają bo ja bym nie potrafił. Nie odpowiadasz na zadanie pytania tylko jakieś zdania mega ogólnikowe strzelasz z pachy. Oto przykłady

Cytat:
gruby pisze: Nie mnie oceniac ile w tym prawdy, ale dopoki tego nie udowodnisz, narazasz sie na pozew ze strony Adama

PePeMotoryzacja:Wystarczy wcisnąć jeden ENTER u księgowej aby wiedzieć co i ile i gdzie. W książce rozchodów i przychodów w wersji elektronicznej masz wynik od razu.

Twoja odpowiedź nie jest na temat i nie udowadnia niczego, tylko opisuje co może zrobić księgowa. Ni w ząb i w pietruche ma się pytanie do odpowiedzi.

Cytat:
łełek napisał: Wrzucisz fotki motocykli, czy tak? Czy masz dowód, że to są te motocykle, które oglądał Adam?
PePeMotoryzacja:Proszę uprzejmie, tak jak obiecałem dodaję zdjęcia. Niech_adam_ wskaże na zdjęciach gdzie ten "urwany silnik"?

Nadal nie udowodniłeś że to ten motocykl z ogłoszenia ani oglądany. Jedyne co to że masz taki sam z wygladu/malowaniu motocykl. A bo to jednemu psu burek? Popatrz sobie ile osób na forum ma moto w takim samym malowaniu.

Już nawet nie mowie o tym

Cytat:
PePeMotoryzacja:Czy motocykle są te, na to pytanie można sobie samemu odpowiedzieć:
- każdy motocykl trzeba księgować z nr VIN, nr rej... w księgowości. Data zakupu i sprzedaży, deklaracje wysyła księgowa co miesiąc do Urzędu Skarbowego. Dodatkowo wypełnia się druk PCC-3, z umową/fakturą zakupu. Na zdjęciach widać nr VIN i można porównać...itd. Tak więc nie ma mowy o innych motocyklach. Dla mnie to oczywista oczywistość bo prowadzę rzetelnie swoją firmę i księgowość.


Motocykla nie sprzedałeś adamowi, więc nie masz powiązania między kupnem od kogoś i sprzedażą adamowi więc to jest czysty bełkot (prawda to jest, ale niemająca nic wspólnego z tematem rozmowy BO NIE SPRZEDANY!)

Cytat:
Semy: (inne przypadki pozostaw na inne rozmowy)
PePeMotoryzacjaKolega łełek zadał pytanie:
łełek napisał/a:
skoro tak dobrze potrafisz określić i opisać stan maszyny, to dlaczego nie doszło do zakupu?
Wyjaśnisz proszę?
Więc odpowiadam na pytanie, dokładam inne przypadki co by lepiej zobrazować sprawę początkujących klientów, ich postawy i fanaberie a czasami postawę "sam nie wiem czego chcę/szukam"?

Ale w dalszym ciągu nie odpowiedziałeś na zadane pytania czyli czemu opis nie zgadzał się z stanem rzeczywistym, (a może się zgadzał ale był nie kompletny)?. opisałeś tylko jak to wygląda z innymi ludźmi.

więc podsumowując:

Cytat:
Semy:Mów konkretnie, i ściśle.
PePeMotoryzacjaCały czas to robię według schematu- czyli patrz wyżej.


Nie mówisz konkretnie tylko bełkoczesz 3 po 3, a z mojego doświadczenia wiem że jak ktoś bełkocze to nie ma jasnych przesłanek ku swojemu zdaniu czy też chce ukryć niewygodne fakty. Nie wiem jaki ty masz w tym interes ale na pewno nikt (a przynajmniej ja) nie traktuje osób tak bełkoczących serio.

Mam nadzieję że zaczniesz mówić porządnie, przez co prawda wyjdzie na jaw i będzie wiadomo kto tu kręci, a kto szarga czyjąś dobrą opinię ;)
 
 
ziomek4000 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 36
Dołączył: 09 Maj 2011
Pochwał: 12
Posty: 859
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 11 Mar, 2016   

PePeMotoryzacja napisał/a:
wskaże na zdjęciach gdzie ten "urwany silnik"?


W tym samy zdaniu napisał że pęknięte było mocowanie więc sam przyznał że przekoloryzował z urwanym silnikiem. Tak czy inaczej zdjęcia nadal nie pokazują czy ten element był pęknięty czy nie oraz nadal nie wiadomo czy w aukcji było o tym napisane. Dodatkowo zdjęcia nigdy nie pokarzą wszystkiego co można zobaczyć na żywo.
Na swoim przykładzie: Oglądałem ogłoszenie motocykla którym teraz jeżdżę i ze zdjęć perełka, jadę obejrzeć i na żywo widać że w kilku miejscach zrobione zaprawki lakieru po pęknięciu lub innym uszkodzeniu.
Tak więc jak nie ma na aukcji zdjęć w zbliżeniu każdego odbiegającego od normy elementu nie da rady ocenić stanu puki się nie zobaczy na żywo. I to tyczy się każdego ogłoszenia niezależnie czy jest to motocykl, samochód czy może jakaś część.


PePeMotoryzacja napisał/a:
Ja czekam/tak jak w piśmie od adwokata do 15 marca/ na reakcje _adam_


_adam_ chyba zareagował bo skasował swój post
_________________
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
 
 
 
PePeMotoryzacja 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 44
Dołączył: 25 Maj 2015
Pochwał: 32
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 11 Mar, 2016   

Semy napisał/a:
Czy tylko ja widzę ten totalny chaos w odpowiadaniu z "pupy" na zadane pytania?

Jeśli wiesz jak załączać zdjęcia i cytować selektywnie to podpowiedz, to będzie bardziej czytelnie i zrozumiale z mojej strony na następny raz.

ziomek4000 napisał/a:
_adam_ chyba zareagował bo skasował swój post

No to mamy chyba puentę sprawy.
Choć wypadało by napisać wspólne zakończenie sprawy i że nikt ze stron nie będzie wracał do tematu? Takie na piśmie proponuje?
_________________
obecnie dżiksa:)
 
 
brat Łełka 


Model GSa: Inny motocykl
Dołączyła: 03 Cze 2013
Pochwał: 12
Posty: 269
Skąd: Puławy
Wysłany: Pią 11 Mar, 2016   

PePeMotoryzacja napisał/a:

Choć wypadało by napisać wspólne zakończenie sprawy i że nikt ze stron nie będzie wracał do tematu? Takie na piśmie proponuje?

Poswiadczone notarialnie!

Wszyscy wiemy ze jeden ENTER u ksiegowej nic nie udowodni, ze nie ma sprawy o "naruszenie dobr" bez wyjasnienia stanu motocykli, a ten jest niemozliwy do ustalenia z powodu przedawnienia, zaden rzeczoznawca nie podpisze papierka ktory by potwierdzal ich stan sprzed roku (a do dzis mogles zrobic z nimi wszystko, o ile w ogole je jeszcze masz {a fotki to wiesz, na forum sobie mozesz wklejac, w sadzie nie przejda}). Slowem wszyscy wiemy ze to straszenie sadem to byl od poczatku jeden wielki pic.
A jednak udalo Ci sie, gratuluje
_________________
Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
 
 
PePeMotoryzacja 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 44
Dołączył: 25 Maj 2015
Pochwał: 32
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 12 Mar, 2016   

gruby3 napisał/a:
Poswiadczone notarialnie!

Życie nauczyło mnie takie sprawy zamykać "papierkami", tak z innej branży w której załatwiłem takich spraw dobrych kilkadziesiąt ;)
Piszę, bo chcę być uczciwy wobec WAS/forum, ponieważ bez tego "papierka" mogę teoretycznie kiedyś wracać do tego tematu, ale jak uważacie tak zrobicie.
gruby3 napisał/a:
a do dzis mogles zrobic z nimi wszystko, o ile w ogole je jeszcze masz

Nic z nimi nie robiłem po wystawieniu na aukcji, tylko sprzedałem. Od tamtej pory sprzedałem kilkadziesiąt GSów.
gruby3 napisał/a:
a fotki to wiesz, na forum sobie mozesz wklejac, w sadzie nie przejda})

Mogę też przedstawić całą archiwizacje zdjęć z datami utworzenia. Wszystko archiwizuję w działalności.
gruby3 napisał/a:
Slowem wszyscy wiemy ze to straszenie sadem to byl od poczatku jeden wielki pic.

Chyba jednak nie znasz mnie, ale może kiedyś będą lepsze okoliczności /lepsze niż te tym razem/ do poznania sie :)
gruby3 napisał/a:
A jednak udalo Ci sie, gratuluje

Udało się...chyba stracić sporo kasy,
ale pomimo wszystko dziękuję za gratulacje!
Ponoć nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
Poczekam, zobaczymy
_________________
obecnie dżiksa:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.