WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
motor z angli pytanie o rejestracje - nietypowe
Autor Wiadomość
konrad9510 

Model GSa: Planuję GSa
Wiek: 22
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Turek
Wysłany: Sro 31 Lip, 2013   motor z angli pytanie o rejestracje - nietypowe

Witam,
Chcę kupić motor GS 500, Motor był sprowadzony z Anglii ok. dwa lata temu, nie jest zarejestrowany aktualnie w Polsce. Nie wiem czy wypełnione są pola ( new keeper czy jakoś tak ), podobno posiada potrzebne papiery do rejestracji czyli zapewne V5CL czy coś takiego i niby posiada umowę kupna-sprzedaży z właścicielem Anglii, więc moje pytania:

1) Czy nie będę musiał zapłacił kary i bez problemu zarejestruje motor skoro był sprowadzony dwa lata temu a nadal nie jest zarejestrowany ?

2) Podczas kupowania na jakie papiery zwrócić uwagę i co jest potrzebne, abym nie miał problemów potem przy rejestracji ?

3) Umowę spisać z gościem z Polski co sprowadził motor, czy napisać nową umową JA> Gość z Anglii ?
 
 
 
lukasz86 


Model GSa: GS 500E
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 45
Skąd: PMI
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Jeżeli w rubrykach "New keeper" nie ma żadnego wpisu to nie ma problemu. Wpisujesz swoje dane. Piszesz umowę z gościem z Anglii która została zawarta w W. Brytanii.
Do rejestracji potrzebujesz tylko 2 pierwsze strony.
Inna sprawa jeżeli w dowodzie jest wpisany kupiec. Wtedy musisz iść do Wydziału Komunikacji tam gdzie będziesz rejestrować moto i ich się poradzić.
Obowiązkowego czasu na rejestracje nie ma, ale na Urząd Skarbowy masz 2 tygodnie od kupna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.