Kask do 800zl
Odpowiedz do tematu

Max25
[Usunięty]
: Kask do 800zł
Witam,

Zdaję sobie sprawę, że było już wiele podobnych tematów.
Proszę o doradzenie w zakupie kasku. Spodobał mi się Kask AGV K-4 Torque -> w sklepi DEFENDER

Niestety czytałem mało pochlebne opinie na temat kasków AGV.
Co polecacie do max 800zł ( nie wierze, że za tą cenę nie ma dobrego kasku) innych producentów?

Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam :padam:

cypis
[Usunięty]
:
W defenderze w sklepie nie mają AGV, w salonie Yamahy przy Wielickiej są te kaski.
Do wyboru masz coś z HJC, AGV, Shark, Nolan... ja kupiłem kask Bell M1 w defenderze za 610zł i jest bardzo fajny, przymierz go i porównaj z innymi.

Al
[Usunięty]
:
Proponuje zajrzeć na tą stronkę przed zakupem :)

http://sharp.direct.gov.uk/

Max25
[Usunięty]
:
dzięki za pomoc CYPIS. Możecie polecić jeszcze jakieś konkretne modele?

Gibons
[Usunięty]
:
HJC FG-15 mogę Ci polecić moja laska go ma i jest zadowolona. Ten kask jest już z kompozytów więc jest już dosyć konkretny. Sam mam HJC z tym że nie mieści się w Twoim budżecie, ale ogólnie HJC jako firmę mogę Ci śmiało polecić. FG-15 był uznany za najlepszy kask w cenie do 1000zł.

Max25
[Usunięty]
:
właśnie myślałem o HJC FG-15 szkoda, że nie ma zapięcia double D. Czytałem słabe opinie o zwykłych zapięciach. I malowania jakoś do mnie nie podchodzą :zdegustowany: Trzeba przemysleć

Gibons
[Usunięty]
:
Jak nie ma jak ma ? moja laska ma FG-15 i ma zapięcie 2D takie samo jak ja.

cypis
[Usunięty]
:
Kask który właśnie kupiłem czyli Bell M1 ma zapięcie double D, waży bardzo mało bo 1250g, 5 gwiazdek w tescie sharpa (wszystkie kaski Bell'a mają 5 gwiazdek). Miałem na głowie kask Shark S500 espirit, jakiś HJC w tej cenie i Shark S900, a ostatecznie kupiłem Bella.

1. Określasz sobie budżet
2. Wybierasz takie kaski które mają jak najwięcej gwiazdek w teściku
3. Skreślasz te które ci się nie podobają wizualnie itp.
4. Z listą idziesz do sklepu
5. Okazuje się, że 3/4 kasków nie ma.
6. Przymierzasz co jest i kupujesz co najbardziej ci leży.

Tak robiłem ja

viator
[Usunięty]
:
Ja po przymierzeniu kasku i stwierdzeniu, ze dobrze lezy sugeruje zajrzec na strony zachodnich sklepow.
Sam kupilem dwa kaski w sklepie w UK, zaplacilem za nie 1340zl (w tym astronomiczny koszt przesylki ok 120zl), podczas gdy w sklepie w PL (stacjonarny/internetowy) ten kask kosztuje blisko 1000zl!!
To troche za wysoka marza jak na moja kieszen poki co...
Nie wiem czy moge tu podac adres tego sklepu z UK, jakby co prosze pisac na priv.
Powiem jeszcze tylko, ze wspomniany HJC FG-15 kosztuje tam ok 600zl.

Max25
[Usunięty]
:
poszlo PW

wasiu
[Usunięty]
: stronka sklepu
Oczywiście ze podaj tą stronkę tutaj, może więcej osób się skusi na taki zakup. Sam jestem ciekawy cen w UK...

:
Polecam przeglądać ebay.com, niektóre akcesoria motocyklowe można tam kupić 3razy taniej niż w Polsce. (wliczając wysyłkę).
EDIT
viator napisał/a:
Powiem jeszcze tylko, ze wspomniany HJC FG-15 kosztuje tam ok 600zl.

Na szybko sprawdziłem na www.ebay.com i taki kask można kupić już za 520zł (wliczając wysyłkę). Zresztą 600zł to żadna atrakcja - na Allegro można przebierać w tych kaskach w różnych malowaniach za tą cenę.

marc
[Usunięty]
:
Za 600 zł (albo nawet mniej) możesz kupić Caberga V2R. Kask ma wszystkie jakieś bajerki typu antyfog, antyscratch, do tego blenda przeciwsłoneczna i 5 gwiazdek w teście Sharpa. Kask wydaje się być OK, ale moja opinia niekoniecznie musi być trafna, bo to mój pierwszy kask. W każdym razie podrzucam model, który możesz wziąć pod uwagę.
Poza tym wedle mojej wiedzy Nolan czy Uvex to marki na których nie powinieneś się zawieść.

:
Airoh Leox. Sam śmigam w nim już ponad 6 tys km, przyjął 2 walnięcia o asfalt w moim wykonaniu i wszysto gra i buczy. Do tego jest wiadmo, w miarę cichy i dla mnie mega wygodny.

Pozdro

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Też używam Caberga v2r od początku tego sezonu i nawet jest ok, wcześniej tornado którego mi odradzono i kazano mi sobie kupić prawdziwy kask. Dałem po rabacie w sklepie 720 zł normalnie 799. Kupiłem bo podobała mi się grafika, sprowadzili mi i po przymiarce kupiłem. Kask ok, wentylacja super, szyba nie paruje, grafiki ok, 5 * , blenda, kask dość głośny zwłaszcza powyżej 100 km ale jeżdże Gs500 więc wiadomo że to naked.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.