Gs do stuntu ??
Odpowiedz do tematu

lukaszrg
[Usunięty]
: Gs do stuntu ??
czy nadaje sie on do stuntu ? whellie stoppie i inne akrobacjie ? :twisted:

michal_elwuo
[Usunięty]
:
gdzieś było pisane... stoppie możesz sobie zrobić jżeli hamulce dadzą radę... co do wheelie to smok pompy oleju znajduje się z przodu, więc jak za długo polecisz na jednym kole, to silnik nie będzie miał oleju do smarowania i zatrzesz silnik :) są firmy robiące przeróbki, ale moim zdaniem lepiej opłaci się kupić nowe moto :P

:
wg mnie jazda na jednym kole odpada (smarowanie silnika)

matoshiba
[Usunięty]
:
http://video.google.com/v...1950267&q=stunt

:
myślę że GS nie jest do tego stworzony. Na pewno da się postawić na jedno koło - przy zębatce 13-14 z przodu. A stoppie to jak najbardziej - na stronce scigacz.pl jest zdjęcie GS-a i stoppie.

kikon18
[Usunięty]
:
fajnie gosc wymiata :) ale jak widac ma ieseryją zębate z tyłu i pewnie ten smoga też jakoś przeniesiony na tył silnika...

lukaszrg
[Usunięty]
:
bo chciał bym zrobic gs'a na stunt psa ale znowu 600 sie boje bo to juz 100 koni :)

Sc0uT
[Usunięty]
:
GS odpada na dluzsza mete... Walniesz i zaraz ogranicznik Ci walnie, brak chlodzenia... Odradzam, a GS na gume idzie na standardowych zebatkach.

Mieszko
[Usunięty]
:
Co do stoppie to tutaj gość robi to nawet z pasażerem:

http://youtube.com/watch?...feature=related

lukaszrg
[Usunięty]
:
jazda na kole nie bedzie az tak długa cche tak ze stelazem stanąc w pionie i cos nogami cudowac. mysle ze wystarczy mi

kamil.k
[Usunięty]
:
lukaszrg napisał/a:
bo chciał bym zrobic gs'a na stunt psa ale znowu 600 sie boje bo to juz 100 koni :)


przeciez to ty dajesz gazu a nie moto racja :?: :D

poszukaj na youtube bo jest kilka filmów jak kolesie smigaja

michal_elwuo
[Usunięty]
:
gs nie jest do tego sworzony... ja bym się powstrzymał, szkoda maszyny. Lepiej kupić motor, który bardziej się do tego nadaje, a na gs-ce nie cudować... Ja osobiście stoppie będę kombinował, ale wheelie odpada... może jakiś króciutki start, ale nic więcej

lukaszrg
[Usunięty]
:
kamil.k napisał/a:
lukaszrg napisał/a:
bo chciał bym zrobic gs'a na stunt psa ale znowu 600 sie boje bo to juz 100 koni :)


przeciez to ty dajesz gazu a nie moto racja :?: :D

poszukaj na youtube bo jest kilka filmów jak kolesie smigaja


no tak ale jak bede gdzies w zakret wchodził i rusze neichcacy gazem to wtedy wiesz co sie moze stac. I chce tez motor zebym mógł łatwo go opanowac

matoshiba
[Usunięty]
:
Nie bierzesz pod uwagę SUPERMOTO ?

lukaszrg
[Usunięty]
:
biore ale mnie nie stac :D do 4k bede miał a 2t nie chce

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.