Oryginalne naklejki na moto
Odpowiedz do tematu

: Oryginalne naklejki na moto
Na allegro znalazlem takie oto naklejki na moto

http://allegro.pl/item413...d_duboisi_.html

http://allegro.pl/item413...d_duboisi_.html

I teraz moje pytanie czy takie naklejki roznia sie od oryginalnych??? mozna to jakos rozpoznac??

i czy te pierwsze "zygzaki" to w oryginale nie jest namalowane??? czy takze sa to naklejki??

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
FighteR-600
[Usunięty]
:
Co do zygzaków to nie pomogę, bo sam ich nie mam... Te naklejki niczym nie różnią się od oryginałów...

:
oki dzieki

wlasnie te zygzaki mnie zastanawiaja:)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Meteorczyk
[Usunięty]
:
zygzaki sa oryginalne ale tylko w roczniku 93 wychodzily

:
Meteorczyk napisał/a:
zygzaki sa oryginalne ale tylko w roczniku 93 wychodzily

...i w roczniku 92.

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Meteorczyk
[Usunięty]
:
w 92 zygzaki były dłuzsze (sięgały prawie do połowy zadupka)

:
W 92 były dwa rodzaje. Tak jak mówisz długie i również te krótkie jak w roczniku 93.

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
AllachII
[Usunięty]
:
Panowanie miałem wypadek na motorze i niestety w tym roku juz nie wyjade :( lagi , tarcza , felga i nowa opona którą 3 dni zmieniłem poszła ale nic juz nie poradze :( niestety bak musze malowac bo przy uderzeniu powiedzmy ze brzuchem wgniotłem go i musze naprostowac . Potrzebuje nietypowe naklejki których na allegro nie znalalem a dokładnie takie jak na foto jesli ktos wie gdzie moge dostac takie to prosze o pomoc . pozdro

Meteorczyk
[Usunięty]
:
ktory to rok GS?

:
takie nakleje to byly chyba 89-90??? nie jestem pewien wiec niech mnie ktos poprawi...
jak bylem na motobazarze w łodzi mieli stoiska z naklejkami do wyboru do koloru na pewno by sie cos znalazlo wiec mysle ze na jakims motobazarze bedziesz mogl znalezc.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
kuboslawa
[Usunięty]
:
AllachII: Skąd kupiłeś tego GS;a?

AllachII
[Usunięty]
:
rok 91 , kupiłem go w Gorlicach ale on był sprowadzany z Niemczech , własnie w tym problem ze nigdzie w Krosnie nie dostane takich naklejek , w Rzeszowie tez wątpie ale poszukam w najblizszym czasie . Jesli ktos by znalazł na necie to prosze o link albo jakąs wiadomosc :P dzieki z góry :)

kukaszr
[Usunięty]
:
kiepsko z takimi naklejkami zazwyczaj jak już sa to dwie na bak na góre i dół,

kiedyś szukałem na tylni plastik i nie znalazłem :/

kaka84
[Usunięty]
:
Czy kots wie gdzie mozna kupic naklejki do GS500F oprocz w aso (za niebotyczne pieniadze)?

mr0zd
[Usunięty]
:
http://www.allegro.pl/sea...6&category=9015

Niestety, ale nie powiem Ci czy są choć trochę do oryginału podobne :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.