slaskie
Odpowiedz do tematu

: śląskie
Zapraszamy do pisania !

:
Witam.
Ja jestem z tego regionu.
Proszę Wszystkich o wypisywanie gdzie mieszkacie, gdzie śmigacie.

Mieszkam w Centrum Bytomia (400 metrów od Dworca PKP i autobusowego, blisko marketu Elea).

Jak śmigam?
Bytom Centrum - Chorzów (DTŚ lub Centrum) - Katowice AE (ul. Bogucicka)
tak śmigam 2 - 3 razy w tygodniu

Lubię pojechać sobie na kopiec w Piekarach Śląskich z którego widać Wyżynę Krakowską, Elektrownię w Jaworznie, Świerklaniec i to co za świerklańcem, widać cały Bytom i Piekary. Jednym słowem piękne miejsce.

Śmigam jeszcze po okolicy. Czyli jak się chce, gdzie się chce.
Co 50-100 km tankuję do pełna więc mogę wsiąść na swoje dwa kółka i wyruszyć przed Siebie.

Obecnie studiuję na AE (4 rok, Statystyka i Ekonometria).
Lubię jeździć.
Mam nadzieję że osobiście poznam więcej GS-iarzy.

Zapraszam innych do pisania.
Ekipo ze śląska.
Łączmy się.

Stiuart
[Usunięty]
:
Witam,
ja również jestem z tego regionu aczkolowiek jak to niektórzy mówią zza rzeki.
Mieszkam w Sosnowcu na środuli :)

Jak wybieram sie na jakąś dłuższą przejażdzkę lubię pojechać do Siewierza przez Dąbrowe, Chruszczobród itp. I zazwyczaj zachaczam wtedy tez o przeczyce :)

Jak jeżdze gdzies blizej to po sosnowcu mniejwiecej okolice Kazimierza, Ostrowów. Lubię tez wyjechac do Jaworzna w kierunku sosiny :)

Pozdrawiam ziomka z uczelni AE bo tez tam studiuje aczkolwiek na 1 roku Zarządania :)
Ludzie z okolic Katowic łaczmy sie :D

:
do Katowic mam powiedzmy 50km (ledwo się motocykl zdąży rozgrzać hehe) także nie ma problemu z chęcią wpadnę gdzieś w okolice i możemy polatać razem:) mieszkam przed Bielskiem-Białą (patrząc od strony Katowic). pozdrawiam

Robi28
[Usunięty]
:
Mieszkam w Brynku
jeżdże do roboty do tarnowskich jak pogoda pozwoli
jakby co to można sie umowic i pośmigac

:
no to może tak jak Hubert pisał w drugiej połowie czerwca można się spotkać jak więcej osób tutaj zawita :)

riki_tiki
[Usunięty]
:
Zdjecia.....

1

2

3

marcincs
[Usunięty]
:
Fajne foty i fajne śmiganie :D :D

:
ale fajne fotki myślę że przy poprawie pogody w niedługim czasie też dołączę się do jakiegoś śmigania wspólnego :)
a można dostać instrukcję kto jest kim na tych fotkach ?;>

:
Zdjęcie nr3
Od lewej: hubertgontarz, marcincs , riki_tiki, Robi28

:
miło poznać - na razie na fotkach :) troszkę będę się nie zręcznie czuł jak się spotkamy na jakimś śmiganiu wspólnym bo taki szczyl ze mnie w porównaniu z Wami :) myślę że damy radę. pozdrawiam

:
Ja taki stary nie jestem, rocznik 1984.
Będą okazje na pewno.

Świetne trasy do śmigania (Piekary Śląskie - Świerklaniec - Sączów - Pyrzowice - Tarnowskie Góry). Dużo lasów i dużo dobrego asfaltu, do tego fajne winkle wokół lotniska Pyrzowice.

GarGameL
[Usunięty]
:
Ja jestem z Zabrza jakieś 20 km od Katowic, jeszcze nie jestem posiadaczem GS'a ale latam sobie moim Knightem po okolicy, Co Czwartek staram zahaczyć o Zamek w Chudowie (3/4 km od Zabrza) jest tam zlot motocyklowy dużo maszyn jest potem lece z kumplem na kosiarce na droge awaryjną autostrady A4 jest tam równa droga i 4 ostre zakręty pod kątem (uwielbiam tą droge przy 60km/h też daje rade sie położyć) dużo moto tam zawsze śmiga potem jest długa lecz wąska prosta jakieś 0.5km i szeroka może na 2,x m, A tak to śmigam po mieście czasami lecimy do Tesco w Gliwicach przy E40 (4) o 23 po pączki ;) z 3 kumplami

:
Hej.
Dobrze że "latasz" legalnie.
Będzie się Tobie dobrze na GS-ie "latać".

Wczoraj na stacji BP - Bytom - Wrocławska dwóch chłopaków mnie zaczepiło i pytali się jak się śmiga GS-em bo są zainteresowani a na ulicy Konstytucji (skrzyżowanie przy McDonaldzie) w godzinach mocno wieczornych widziałem F-kę.

"Leciałem" wtedy z dziewczyną zobaczyć piękny płomień z Koksowni która jest w Zabrzu-Biskupicach.

Następnym razem taką trasę polecam.
Bytom Centrum - Zabrze Biskupice - Zabrze Centrum a wrócić przez drogą nr 88 lub skierować sie na TG przez ulice Żołnierską w stronę Obwodnicy i Centrum.
Świetne winkle i dobry asfalt.

:
Taka myśl mnie naszła - może by ustalić jakieś miejsce spotkań. Miejsce do którego każdy będzie jechał jak będzie miał akurat ochotę pojeździć a wcześniej z nikim się nie umówił.
Nie wiem czy jasno to napisałem. Patrze głównie ze swojego punktu widzenia :) .
Jakoś ciężko jest mi się wcześniej umówić. Oczywiście jak jest jakiś termin wcześniej określony to robię wszystko żeby być . Po prostu rodzina - jestem jej coś winny i nie mogę całego dnia spędzić na lataniu na motocyklu. Ale .... czasami udaje się wyrwać z domu i ....... no właśnie.
Na umawianie już za późno, bo wszyscy już pewnie w trasie albo nie siedzą przed kompem. Pozostaje śmiganie samemu, a to już trochę nudne się robi i pomysłów zaczyna brakować. Przykładowy miałem dzisiejszy dzień. Sprzedałem córę babci, żonka w pracy. No to pozwiedzałem kawałek Śląska - tylko szkoda że sam.
Łatwiej będzie szukać ludzi w jednym miejscu niż po całym Śląsku.
Co Wy na to ??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.