|
sprzedam Dodge Charger! |
| Autor |
Wiadomość |
Arcisz

Model GSa: GS 500E
Wiek: 32 Dołączył: 23 Lut 2015 Posty: 587 Skąd: Białystok
|
Wysłany: Sro 13 Maj, 2026 sprzedam Dodge Charger!
|
|
|
A dzień dobry
Może akurat ktoś chętny się znajdzie- pora na wymianę auta w stajni
Sprzedam Dodge Charger w wersji GT PLUS, 3.6 AWD
Autoplac Dodge Charger 3.6 AWD, wersja GT PLUS
Autko robione pod siebie, konserwacja podwozia, LPG. Szczegóły w ogłoszeniu.
Jeżeli ktoś byłby nim poważnie zainteresowany mogę przyjechać nim na zlot (tak jak rok temu)
Pozdrawiam |
_________________ Suzuki GS500 1998'
sprzedany
Suzuki GSX600F 2002'
sprzedany
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999' |
| |
|
|
|
 |
Rage

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 39 Dołączył: 20 Maj 2011 Posty: 198 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Wto 19 Maj, 2026
|
|
|
| Czy nie pałowany? Nie jeżdzony na zloty? jak się nim schodzi na kolano? |
_________________ ... ask me no questions and I tell you no lies ...
 |
|
|
|
 |
Arcisz

Model GSa: GS 500E
Wiek: 32 Dołączył: 23 Lut 2015 Posty: 587 Skąd: Białystok
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2026
|
|
|
Na zlocie był, pakowany trochę był (ale nie bardzo), z kolanem to najlepiej jak tułów jest w bagażniku, a nogi na zewnątrz |
_________________ Suzuki GS500 1998'
sprzedany
Suzuki GSX600F 2002'
sprzedany
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999' |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
| |
|