| |
.:: Forum o Suzuki GS 500 ::. ...::::Suzuki - Way of Life::::... |
 |
Mechanika - witam,rozrusznik krêci po wy³±czeniu zap³onu
maczelto - Sro 01 Kwi, 2026 Temat postu: witam,rozrusznik krêci po wy³±czeniu zap³onu moto sta³o na zewnatrz kilka dni -by³o zimno i wilgotno po odpaleniu rozrusznik krecil dalej.po wstawieniu do garazu po kilku dniach by³o ok teraz sytuacja siê powtórzy³a -w czym problem
|
|