.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Mechanika - witam,rozrusznik krêci po wy³±czeniu zap³onu

maczelto - Sro 01 Kwi, 2026
Temat postu: witam,rozrusznik krêci po wy³±czeniu zap³onu
moto sta³o na zewnatrz kilka dni -by³o zimno i wilgotno po odpaleniu rozrusznik krecil dalej.po wstawieniu do garazu po kilku dniach by³o ok teraz sytuacja siê powtórzy³a -w czym problem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group