.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Pytanie o ustawienie wysokości pływaków

piotr89 - Wto 24 Wrz, 2024
Temat postu: Pytanie o ustawienie wysokości pływaków
Witam.
Według SM pływaki powinny być ustawione na 14,5 (+/-1mm).
Moje są na wysokości 10mm (obydwa :zdziwko: ). Dodam, że moto jeździło normalnie, przy ruszaniu czasem potrafił się lekko zdławić. Jedna świeca czarna, druga koloru brązowego.
Teraz pytanie w jaki sposób odgiąć blaszkę. Wiem, że na pewno do dołu ale całą czy zrobić na niej jakieś przełamanie?
Motocykl to Suzuki GS500 `94r. (jedna dysza 125 druga 122,5 czyli tak jak powinno być bo gaźnik 02D6).
Proszę o jakieś rady.
Dzięki :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group