.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Humor - SUZUKI GS 500 - MOJA OPINIA

PACHOL - Czw 02 Mar, 2017
Temat postu: SUZUKI GS 500 - MOJA OPINIA
Słowem wstępu pragnę podkreślić, że film ten jest taką "parodią" kanału KicksterTV - powstał w celu szlifowania moich umiejętności w programie Vegas Pro przed nadchodzącymi produkcjami:) miłego oglądania !


xalor - Czw 02 Mar, 2017

Dobre :rotfl:

Wykorzystam kiedyś jako reklamę przy odsprzedaży.

PACHOL - Czw 02 Mar, 2017

haha tylko żebyś czasem się nie zdziwił jak będą problemy z nią :rotfl:
xalor - Czw 02 Mar, 2017

Czy Ty przypadkiem nie zarobiłeś na tego GSa pracując za granicą z ekipą pijaków? :rotfl: Gdzieś czytałem, teraz mi się nick przypomniał.
PACHOL - Czw 02 Mar, 2017

xalor napisał/a:
Czy Ty przypadkiem nie zarobiłeś na tego GSa pracując za granicą z ekipą pijaków? :rotfl: Gdzieś czytałem, teraz mi się nick przypomniał.


http://pachol.riderblog.p...tera,b4897.html tak to ja :wstyd: :hyhy:

kempes - Pią 03 Mar, 2017

Powiedziałbym że to nie jest próba parodii kickstera a średnio udana kopia, ale ważne ze chciało Ci się coś zrobić :)
P.S Zgody na wykorzystanie zdjęć użytkowników forum oczywiście posiadasz? ;)

PACHOL - Pią 03 Mar, 2017

Starałem sie używać zdjęć oznaczonych do ponownego wykorzystania, jakby ktoś sie odezwał że jakieś zdj mu w tym filmie nie odpowiada i jest jego własnością to najwyżej cały film zrobię prywatny. Twoje określenie faktycznie bardziej pasuje :hyhy:
olecki - Pią 03 Mar, 2017

Próba parodii, kopia, nie mi oceniać

ale właśnie zdałem sobie sprawę jak bardzo bym chciał żeby kickster robił też filmy o moto :D :D :D

PACHOL - Pią 03 Mar, 2017

olecki napisał/a:
Próba parodii, kopia, nie mi oceniać

ale właśnie zdałem sobie sprawę jak bardzo bym chciał żeby kickster robił też filmy o moto :D :D :D


haha no to napisz do niego :rotfl: alee daj mi trochę czasu jeszcze Cie zaskoczę :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group