Bodzia Para GP
Odpowiedz do tematu

: Bodzia Para GP
Nowa edycja, już okrągła trzecia Bodzia Para GP !! !

Wszyscy zaawansowani i początkujący - zapisywać się !

Zaawansowani mogą poćwiczyć zejście na kolano.
Początkujący - w bezpiecznych warunkach poćwiczyć ciasne zakręty, prawidłowy dosiad, popatrzeć na midda schodzącego na łokieć :)

WARTO !

I cherish my ignorance on the subject...
:
Jedziemy jakoś razem? O której Warszawa planuje ruszyć w piątek? Wstępnie mam wolne więc chciałbym jechać rano ~9 ej.

Naukę jazdy na moto rozpoczynasz z workiem pełnym szczęścia i brakiem doświadczenia.
Cały bajer polega na tym żeby nabyć tego drugiego zanim skończy się to pierwsze...
:
wazna informacja dla osob jadacych z warszawy do bydgoszczy

najrozsadniej jest jechac a2-a1-10
https://www.google.pl/map...236861,7z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x471ecc669a869f01:0x72f0be2a88ead3fc!2m2!1d21.0122287!2d52.2296756!1m5!1m1!1s0x47031386764ebd6f:0xe49ee48c4b65f30e!2m2!1d18.0084378!2d53.1234804

stacji benzynowej na a1 nie ma zadnej! na a2 jest niedaleko wezla na skierniewice. na 10 w cierpicach

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Proponuję zbiórkę o 9 na parkingu tesco połczyńska

:
Jak to się mawia w Bieszczadach... TAK!

Naukę jazdy na moto rozpoczynasz z workiem pełnym szczęścia i brakiem doświadczenia.
Cały bajer polega na tym żeby nabyć tego drugiego zanim skończy się to pierwsze...
:
panbodzio napisał/a:
stacji benzynowej na a1 nie ma zadnej! na a2 jest niedaleko wezla na skierniewice. na 10 w cierpicach

Co do A2 to jest o wiele lepiej: na trzech MOPach (MOP Brwinów - Lotos, MOP Polesie - BPm MOP Niesółków - Shell [tylko w stronę Warszawy]) jest już stacja oraz niedaleko węzła SKIERNIEWICE po zjechaniu z węzła jedzie się na Łowicz a potem po przejechaniu nowego odcinka skręca się na starą drogę SKIERNIEWICE-ŁOWICZ i przy wjeździe do Nieborowa po prawej stronie jest ORLEN (6,5km) , oraz niedaleko węzła ŁOWICZ po zjechaniu z węzła dajemy w prawo i za chwile na krzyżówce w lewo i tam w Łyszkowicach jest BLISKA (1,7km);
na A1 niedaleko węzła PIĄTEK po zjechaniu z węzła w lewo i przed Piątkiem jest HUZAR (3,8km), na węźle WŁOCŁAWEK WSCHÓD po zjechaniu z węzła w lewo i Brześciu Kujawskim jest ORLEN (5,1km), na węźle CIECHOCINEK po zjechaniu z węzła w prawo jest ORLEN w Ciechocinku (3,0 km);
na 10 w Cierpicach jest BP, w Jezierce jest STATOIL, w Łażynach jest SHELL no i jesteśmy w Bydzi

Więc nie jest źle z tymi stacjami, każdy znajdzie coś dla siebie, choć na A1 wszystko jest poza autostradą.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
a dla czego nie jechać całości 10tką ? poza rozkopanym włocławkiem :D po za czasem ?

"Życie grozi śmiercią"
:
Krt napisał/a:
a dla czego nie jechać całości 10tką ? poza rozkopanym włocławkiem :D po za czasem ?
Bo CBR.

XR&XR&FE
:
Brwinów niewiele wnosi - i tak chyba tylko null dojedzie do BDG po zatankowaniu w Briwnowie na jednym baku :)

Shell w stronę bdg - nieczynny, aczkolwiek byłby najlepszy w planowaniu trasy na jedno tankowanie

Najlepszymi rozwiązaniami imho jest stacja BP zaraz za węzłem Skierniewice - Łowicz. Od tej stacji do BDG jest około 230-240 km wiec na jednym baku spokojnie da radę.

Drugie rozwiazanie to zjad w lewo na węźle Piątek na A1- 2 km od zjazdu jest jak studi pisze stacja Huzar. chyba już mnie tak rozpoznają :)

I cherish my ignorance on the subject...
:
dunja napisał/a:
Brwinów niewiele wnosi - i tak chyba tylko null dojedzie do BDG po zatankowaniu w Briwnowie na jednym baku
Jakbym zalał w Brwinowie to pewnie jeszcze na tor by starczyło :P

XR&XR&FE
:
Twój moto chyba produkuje benę zamiast spalać :przestraszony:

I cherish my ignorance on the subject...
:
Niestety jest za mało wydajne, bo musze czasem tankować :/

XR&XR&FE
:
Czasem... Ja pamiętam na Ukrainie jak sobie jechałeś śmiało , co tam że już ponad 300 na liczniku... Już myslałam że zacznę pluć do banku albo się odpychać nogami żeby jeszcze kawałek pojechać :o

I cherish my ignorance on the subject...
:
Przecież 370 zrobiłaś :P

XR&XR&FE
:
No zrobilam.... Ale tych siwych włosów to już nikt nie odsiwi ! :przestraszony:

I cherish my ignorance on the subject...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.