Przednia zarowka
Odpowiedz do tematu

Prayer
[Usunięty]
: Przednia żarówka
Słuchajcie, czy ktoś z Was wie, jaka żarówka jest montowana w przedniej lampie? Noszę się z zamiarem wymiany, ponieważ w dzień praktycznie mnie nie widać. Czy żarówka Philips Blue Vision będzie pasowała?

pootietang
[Usunięty]
:
H4

:
55/60W
nie oczekuj cudów w poprawie widoczności.

Jeżeli chcesz być bardziej widoczny to kamizelkę odblaskową noś.

Sc0uT
[Usunięty]
:
Ja wczesniej mialem jakiegos pseudo xenona ale 90/100w !
Swieciła po prostu rewelacyjne ! Jak jechalismyz kumplami w grupie, jak juz sie sciemnialo, to ryczeli po mnie, zebym jehcal na postojówkach, bo cholernie im ppo lusterkach wali :D a jechalem na zwyklych swiatlach ;) raz zarzucilem dlugie jak jechalem za ojcem, to potem mi powiedzial, ze chodzby a aucie swiatlo zaswiecil tak jasno bylo, a tak go oslepiało, ze hoho....
Co z tego, ze ta zarowka byla super, jesli spaliła mi regulator i stopiła troche kostki w przedniej lampie, co chwile paliły mi sie kontrolki z dlugich swiatel i stop ? Dobrze, ze nie uszkodziła mi uzwojenia alternatora :| regler wymienilem, zarowke tez i juz wszystko jest ok.

Robcio
[Usunięty]
:
Moze byc Blue Vision, ma byc H4.

U siebie mam OSRAM Cool Blue, nie jest jakas niebieska, ale swiatlo duzo lepsze od zwyklej, bardziej biale, zimne. Osobiscie polecam jakas lepsza zarowke, roznica w stosunku do zwyklej jest wyraznie zauwazalna - zwykla byla jakas taka zolta.

Zdrowka! R. :wink:

Azi
[Usunięty]
:
Ja mialem kiedys w puszcze zarowki Ice Blue, myslalem ze to bedzie kupa, a okazaly sie naprawde dobre, dawaly wiecej swiatla barwy śnieznobialej :) teraz juz ich jakos nie widze nigdzie na sprzedaz :roll:
A moze zeby nie zakladac nowego tematu zapytam:
czy postojowka przod i podswietlanie licznika to takie same zarowki?? 5W bez cokoła?? chcialbym se zapodac niebieskie w liczniki i bialy postój.

pootietang
[Usunięty]
:
nie są o ile pamiętam, z metalową oprawką są w lampie.

Sc0uT
[Usunięty]
:
Całkiem inne zarówki to są.

Plaster
[Usunięty]
:
a moze zeby byc lepiej widzianym w dzien warto jezdzic na dlugich swiatlach bo wiem ze jest spora grupa motonitow ktorzy tak wlasnie robia.

:
ja smigam na długich ;)

a zarówkę mam własnie niebieskawą typu Blue Vision mocno rzuca sie w oczy opinia od innych motonitów i kierowców

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Prayer
[Usunięty]
:
Wymieniłem żarówkę. Daje dużo mocniejsze i bardziej wyraźne światło, niż stara. Najprawdpodobniej dni tamtej zbliżały się ku końcowi. Teraz mam elegancką, śnieżnobiałą z lekkim odcieniem niebieskiej poświatę :P

Co do jazdy na długich, czy nie za bardzo obciąża to akumulator?

Azi
[Usunięty]
:
Prayer napisał/a:

Co do jazdy na długich, czy nie za bardzo obciąża to akumulator?


Nie.
Jaka zarowke kupiles?

:
Prayer zawsze mozesz sobie sprawdzić jakie masz ładowania akku przy obciązeniu
jak ładowanie ok to nie ma sie co przejmowac

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Jakiej firmy żarówkę polecacie do GSa ? ;)

Philips (MotoVision, BlueVision), Bosch ?

Irek
[Usunięty]
:
Zółty (złoty) Philips- najlepsze żarówki.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.