Szukam towarzysza do dlubania w gs
Odpowiedz do tematu

Luki29
[Usunięty]
:
To moze ujme pytanie w ten sposob
Swoja Suzi kupilem w zeszlym roku w czerwcu. Motor jest sprowadzony z Anglii. Na liczniku ma nabite 15 tysiecy i jest to udokumentowane. W zeszlym roku nic przy nim nie robilem bo nie jezdzilem za duzo bo nie bylo kiedy.
W tym roku zapowiada sie ze pojezdze troche wiecej i dlatego chcialbym zrobic w nim jakis konkretny serwis zeby wiedziec dokladnie na czym jezdze. Wiem iz na forum jest duzo informacji na temat poszczegolnych rzeczy ale mi chodzi o to zeby ktos powiedzial co nalezy zrobic badz wymienic przy takowym przebiegu (15tys). Dodam iz motor jest z 2007 roku i jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i mam nadzieje mechanicznym takze:)pali od reki hehehe.
Pozdrawiam
Dolaczam fotke mojej Suzi

:
Jak znasz troche angielskeigo to poslij info na PW, moge wyslac Ci zdjecia serwisówki hayesa z informacjami co robić przy konkretnych przebiegach. Jesli moto kupiłeś to i tak chyba warto byłoby zrobić jakąś gruntowniejszą inspekcję.

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
:
A ja dziś przetestowałem samodzielnie wymienione uszczelniacze przednich amorów :) Już nie mam chamskiego wycieku z lagi :D

Będzie ktoś na jajcarni?

edit:

Jak ktoś z 4room był to przyznać się!

Ostatnio zmieniony przez Chrupq Nie 18 Mar, 2012, w całości zmieniany 1 raz
"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
rollo
[Usunięty]
:
Ja byłem stałem na tym podwórku obok kościoła po prawej stronie, taka fioletowa suza :)

:
rollo napisał/a:
Ja byłem stałem na tym podwórku obok kościoła po prawej stronie, taka fioletowa suza :)


Z niebieską kierownicą i szybką? Ja znalazłem miejsce przy płotku graniczącym z wejściem do kościoła (kilka crossów/enduro było zaparkowanych na górce przy moim moto) :)

Widziałem jeszcze kilka GS-ów ale jakoś nigdy nikogo przy nich nie było. Pewnie wszyscy stali w kolejce po zupe z bułą ;)

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
rollo
[Usunięty]
:
dokładnie ta :)

:
Trochę moje okolice się ruszyły. Chwaszczyno to już całkiem niedaleko. Mieszkam w Warznie. Jak będziecie coś planować to dajcie znaka jak nie będę miał planów chętnie się przyłączę. pzdr.

:
CZOKO napisał/a:
Trochę moje okolice się ruszyły. Chwaszczyno to już całkiem niedaleko. Mieszkam w Warznie. Jak będziecie coś planować to dajcie znaka jak nie będę miał planów chętnie się przyłączę. pzdr.


I kto by pomyślał, że w tak niedalekim sąsiedztwie powstaje taki custom :)

Pozdr.

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
Pami1978
[Usunięty]
:
Wiem, że temat stary, ale dla motocykla GS po 24000km (16000mil) (drugi duży przegląd)
- śruby głowicy (sprawdzenie/dociągnięcie momentem)
- przewody hamulcowe przód/tył wymiana, wymiana płynu hamulcowego, sprawdzenie tarcz i klocków
- sprawdzenie luzów zaworowych, ew wymiana płytek, sprawdzenie łańcucha rozrządu
- regualcja gaźników
- wymiana świec
- wymiana oleju i filtra
- wymiana filtra powietrza

to tyle o ile sobie przypominam z serwisówki

pozdro

:
Luki29 napisał/a:
To moze ujme pytanie w ten sposob
Swoja Suzi kupilem w zeszlym roku w czerwcu. Motor jest sprowadzony z Anglii. Na liczniku ma nabite 15 tysiecy i jest to udokumentowane. W zeszlym roku nic przy nim nie robilem bo nie jezdzilem za duzo bo nie bylo kiedy.
W tym roku zapowiada sie ze pojezdze troche wiecej i dlatego chcialbym zrobic w nim jakis konkretny serwis zeby wiedziec dokladnie na czym jezdze. Wiem iz na forum jest duzo informacji na temat poszczegolnych rzeczy ale mi chodzi o to zeby ktos powiedzial co nalezy zrobic badz wymienic przy takowym przebiegu (15tys). Dodam iz motor jest z 2007 roku i jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i mam nadzieje mechanicznym takze:)pali od reki hehehe.
Pozdrawiam
Dolaczam fotke mojej Suzi


Oooo i znalazł się poprzedni właściciel mojego moto :)
Już ja się nim zaopiekuję :hyhy:

Obyś tyle razy do domu wrócił, ile razy z niego wyjedziesz,,,
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.