Szukam towarzysza do dlubania w gs
Odpowiedz do tematu

spectraBlue
[Usunięty]
: Szukam towarzysza do dłubania w gs
Jak w temacie, zwracam się z pytaniem do was, czy znalazł by się ktoś kto z braku wiosennych zajęć chciałby razem ze mną podłubać przy gs? Szukam mentora lub po prostu towarzystwa do dłubania i latania. Odwdzięczę się. pozdrawiam.

perlin38
[Usunięty]
:
A z skad dokladnie jestes?? :)

spectraBlue
[Usunięty]
:
Pruszcz gdański.. aczkolwiek mogę podjechać :D

perlin38
[Usunięty]
:
No to niestety nie pomogę, myślałem ze może z okolic Wejherowa. Bo ja mam jakieś 30km do Wejherowa ale i tak codziennie jestem wiec bym mógł pomoc, ale do Gdańska to mi się nie widzi jeździć ponad 100km. Może ktoś inny z okolic pomoże :)

spectraBlue
[Usunięty]
:
pewnie rozumiem dziękuje tak czy inaczej : ) Coraz bardziej przekonuje się do ludzi z Wejherowa ; D magiczne miejsce

:
Ja też się nie znam, i też będę sam grzebał w swoim moto :) Pomysł z mentorem dobry - jakbym coś popsuł to fajnie byłoby mieć jakiegoś mastera w okolicy ;)

A co planujesz robić przy swojej maszynie?

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
spectraBlue
[Usunięty]
:
: ) myślę, że przydałoby się naciągnąć łańcuch i wyregulować gaźniki.. generalnie to w ogóle tak przejrzeć i porównać z czyjąś gsą

[ Dodano: Sob 03 Mar, 2012 ]
generalnie to kumple od bmw gs650 spotykają się w trójkę z jakimś ogarniętym mega człowiekiem który pokaże im wszystko jak dłubać. Nie da się ukryć, że trochę im zazdroszczę , dlatego ten temat. W zeszył sezonie dałem do mechana gse i nie dość, że zgarnął ogromną kasę to jeszcze oszukał mnie na klockach. Gadał, że to jest najgorsze jak młody biker natnie się na nieuczciwego mechanika a sam taki był. Dla tego w tym roku pierdziele konwenanse i sam sobie podłubie, tym bardziej, że jest to silnik z połowy lat 70. ; )

:
Ja sobie do wspomożenia dłubania specjalnie załatwiłem papierową wersję Haynes'a :-P (moja lista działań serwisowo przygotowawczych jest trochę dłuższa;) ) Silnik faktycznie ponoć nie jest skomplikowany. Się zobaczy :)

Można jakoś na forum zgadać się na latanie w 3mieście. Ja najchętniej bym już teraz pośmigał, ale realnie to dopiero jak się wypogodzi i już najważniejsze plany remontowe wykonam. W zeszłym sezonie nie udało mi się zgrać z nikim z forum.

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
spectraBlue
[Usunięty]
:
to jesteśmy umówieni.. ; )

rollo
[Usunięty]
:
siema, ja też dopiero raczkuje jeśli chodzi o mechanikę ale chętnie razem podłubie czy polatam, jestem otwarty na propozycje :)

michał_maly1992
[Usunięty]
:
Cześć wam jestem z Redy jeśli chodzi o mechanikę to mogę pomóc, co do latania to czekać tylko na dobrą pogodę

Luki29
[Usunięty]
:
Witam kolegow

Nawiazujac do dlubania to widzialem 2 kolegow z Redy i okolic Wejherowa w temacie. Mam do was pytanie czy znacie jakis dobry warsztat w naszej okolicy gdzie mozna by oddac swoja zabawke na przygotowanie do sezonu????
A tak pozatym to mozna sie kiedys umowic jakos na wspolne polatanko. Ja do 24 marca jestem nieosiagalny ale pozniej ..........:):)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich zmotoryzowanych i szerokosci zycze

g.dariusz
[Usunięty]
:
Witam, ja mojego gska dałem gościowi z gdyni-orłowa zrobił mi przegląd podstawowy,olej świece, filtr pow. za 120 zl. więc chyba niedużo :hyhy: tylko zgubiłem namiar do niego ale jak by był ktoś zainteresowany to załatwię. Gościu pracował w kawasaki jako serwisant więc raczej się zna pozd

Bieniek
[Usunięty]
:
Kwestia jest taka, że jeżeli masz minimum wiedzy z mechanki i troszkę odwagi, żeby się za to wziąść, miejsce do dłubania no i przede wszystkim klucze (nie mówię tu o całym zestawie profesjonalnych kluczy,ale o tych podstawowych) to podstawowy serwis sprzęta możesz dokonać samemu i zaoszczędzić troszke kasy np na wachę (piorunująca cena :/ ) Na forum jest tyle informacji w dziale "mechanika" + opisy i zdjęcia w serwisówkach, że spokojnie dasz rade sobie z każdym problem a jak nie będziesz pewny to pytaj się użytkowników, którzy z chęcią pomogą.

perlin38
[Usunięty]
:
Bylem w pt z kolegą w Chwaszczynie w MotorHaus , bardzo mila obsługa w servisie jak i mechanicy. Polecam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.