Nowe regulaminy
Odpowiedz do tematu

:
Proponowałbym właśnie po upływie X czasu usuwać takich użytkowników i wysyłać maila.I tyle, nie ma sensu zaśmiecać bazę danych :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Według mnie (chociaż to bardziej sprawa administracji) możnaby wysyłać PW do takich osób z prośbą o potwierdzenie chęci utrzymania konta, kto nie odpowie temu konto usunąć. Dzięki temu zmniejszyłaby się liczba kont, a co za tym idzie łatwiej byłoby znaleźć aktywnego użytkownika w swoim miejscu zamieszkania nawet jeśli nie odzywał się na forum regionalnym.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
kempas napisał/a:
Do tego warto by było zrobić porządek z osobami, które już dawno nie odwiedzały forum, a są na mapie. To wprowadza w błąd

Analogiczny problem jest z tymi co sie przeprowadzają, a nie aktualizują swojej lokalizacji, dlatego też był w regulaminie punkt o rzetelności danych w profilu.

RedShadow napisał/a:
Najlepiej byłoby gdyby dostęp mieli tylko Ci którzy się dodali

A jak się dodasz do mapy jej nie widząc

Grzechu16 napisał/a:
Nawiasem mówiąc co robimy z użytkownikami, którzy wieki temu nie logowali się na forum a mają powiedzmy po 1-2 posty? Usuwamy sukcesywnie ?

A co z tymi co się nie logowali ponad 2lata i nie maja wcale postów ?? , sprawę nieaktywowanych kont wyprostowałem parę miesięcy temu wysyłając do wszystkich nieaktywowanych maila pod adres podany podczas rejestracji, brak odzewu = kasacja; obecnie na bieżąco robię to raz w miesiącu, więc martwych kont nieaktywowanych nie mamy praktycznie wcale

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
Srawę nieaktywowanych kont wyprostowałem parę miesięcy temu wysyłając do wszystkich nieaktywowanych maila pod adres podany podczas rejestracji, brak odzewu = kasacja; obecnie na bieżąco robię to raz w miesiącu, więc martwych kont nieaktywowanych nie mamy praktycznie wcale


Poważnie?

Mamy 3193 zarejestrowanych użytkowników

jak tak to szok :zdziwko:

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
studi napisał/a:
RedShadow napisał/a:
Najlepiej byłoby gdyby dostęp mieli tylko Ci którzy się dodali

A jak się dodasz do mapy jej nie widząc


Np. przez moda czy admina, osoba wysyła swoje dane, zostaje dodana do mapy i zyskuje do niej dostęp. Niewielu użytkowników dodaje się na mapę więc wiele pracy kierownictwo by z tym nie miało :]

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
RedShadow napisał/a:
Niewielu użytkowników dodaje się na mapę więc wiele pracy kierownictwo by z tym nie miało :]


nie no bez sensu. chodzi o to by na mape wrzucalo sie coraz wiecej userow a tu RedShadow, z gory zakladasz ze i tak malo kto bedzie chcial sie wrzucic badz zaktualizowac

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Red może należało by poczytać sobie temat odnośnie forumowej mapy, tak dla odświeżenia, była kiedyś prowadzona przez usera i wszyscy na to narzekali, że to trzeba pisać, że nie można zedytować i miliony innych problemów, dlatego została stworzona taka (moje pierwsze dziecko na tym forum, jeszcze nie będąc czerwonym ;) )

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
czy w zwiazku ze zblizajacym sie zlotem regulamin przybral juz jakas forme?

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Bodzio regulamin jest tutaj -> http://forum.gs500.pl/vie...p=129237#129237 a zmiany były na niego nanoszone w czasie dyskusji, więc jest to obowiązujący projekt

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Proponuję dodać punkt:

"Zakazuje się używania słowa motor do określania motocykla"

:hyhy:

miziel
[Usunięty]
:
A może by tak wykorzystać system likwidacji przekleństw? :D Tzn że jak ktoś wpisze motor to automatycznie zmienia się na motocykl ;) i skończyłyby się problemy ;)

PS. php na 100% ma tka możliwość ;p

:
A jak komuś będzie chodziło o motor to co wtedy? -.-

:
Borek napisał/a:
A jak komuś będzie chodziło o motor to co wtedy? -.-


niech pisze silnik lub jednostka napędowa itp. :P

:
Taaa, od razu zróbmy inteligentnego bota , który z kontekstu zdania wywnioskuje czy użytkownikowi chodziło faktycznie o motocykl, czy jednostkę napędową czyli motor :hyhy:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.