WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe regulaminy
Autor Wiadomość
leon 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Pochwał: 5
Posty: 1819
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 21 Lut, 2012   

studi napisał/a:
...Ogłoszenie mogą pisać WYŁĄCZNIE użytkownicy z ... napisanymi minimum 10 punktowanymi postami (punkty nie są naliczane za wypowiedzi w działach tj. powitalnia, regiony, nie dotyczy ofert kupna motocykla)...


Zdecydowanie NIE! Jeśli ktoś nie umie pisać, nie chce pisać, nie ma nic ciekawego do napisania, to dlaczego ma być zmuszany do robienia tego na siłę. Potem pojawiają się posty typu: "zgadzam się", "nie zgadzam się", "będę", "nie będę", itp. Potrzebny nam taki dodatkowy bałagan?

Poza tym czy regulamin forum jest nam naprawdę potrzebny? Do tej pory właśnie bardzo podobało mi się, to że pomimo że nie mamy żadnego regulaminu forum działało jak trzeba, a awanturnicy pojawiali się rzadko i byli szybko eliminowani bez konieczności cytowania im który punkt regulaminu złamali.
_________________
http://picasaweb.google.com/leon.1981.krk
http://www.grupa-poludnie.info
 
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Wto 21 Lut, 2012   

leon napisał/a:
Zdecydowanie NIE! Jeśli ktoś nie umie pisać, nie chce pisać, nie ma nic ciekawego do napisania, to dlaczego ma być zmuszany do robienia tego na siłę.

Zatem możemy przeredagować ten punkt zmieniając ORAZ na LUB, da to możliwość zamieszczenia ogłoszenia osobom, które nic nie napisały ale za to są z nami na forum, przy czym zwiększył bym w tym momencie okres karencji np. do 45 dni.

leon napisał/a:
Poza tym czy regulamin forum jest nam naprawdę potrzebny? Do tej pory właśnie bardzo podobało mi się, to że pomimo że nie mamy żadnego regulaminu forum działało jak trzeba, a awanturnicy pojawiali się rzadko i byli szybko eliminowani bez konieczności cytowania im który punkt regulaminu złamali.

Wydaje mi się, że jednak jest potrzebny, jego zapisy i tak w codziennym użytkowaniu forum nic nie zmieniają a zapobieże to tak ostatnio nasilającemu się zjawisku rejestracji użytkowników tylko i wyłącznie w celu reklamowania swoich portali gdzie zarabiają na reklamach lub wręcz reklam swoich działalności przynoszących dochody (tylko w ostatnim miesiącu było aź cztery takie rejestracje, dwoje z uczestników po napisaniu do nich PW z prośbą wtakim razie o wsparcie postanowiło ufundować nagrody w konkursie, jeden mimo dwukrotnej mojej prośby nie usunął linka do swojego sklepu internetowego więc ja to zrobiłem). Uważam, że skoro się tu reklamuje i przynosi mu to dochody to niech wspiera w zamian forum.
Drugą kwestią jest podnoszona przez wielu użytkowników sprawa rejestracji wyłącznie w celu wystawienia moto na sprzedaż i to zazwyczaj jakiegoś trupka-zdrapki
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
tmi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2009
Pochwał: 28
Posty: 2331
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 21 Lut, 2012   

studi napisał/a:
W ogłoszeniu ma się znajdować opis, zdjęcia, cena oraz forma kontaktu, a w przypadku pojazdów również roku produkcji, przebieg, numer VIN pojazdu, wyposażenie dodatkowe (akcesoryjne dodatki, zamontowane gniazdo zapalniczki, itd.);
Opis powinien być rzetelny;

To wszystko powinno być zawarte w temacie o sprzedaży na forum, a nie pod linkiem do jakiejś tablicy ogłoszeniowej. Każdy ma opisać sprzedawany motocykl na forum i dać zdjęcia, a nie wkleić link i sobie pójść.

leon napisał/a:
Poza tym czy regulamin forum jest nam naprawdę potrzebny? Do tej pory właśnie bardzo podobało mi się, to że pomimo że nie mamy żadnego regulaminu forum działało jak trzeba, a awanturnicy pojawiali się rzadko i byli szybko eliminowani bez konieczności cytowania im który punkt regulaminu złamali.

Mam podobne zdanie, według mnie forum wymaga regulacji w dwóch sprawach: ogłoszenia w dziale dziale sprzedam i reklamy. Wszystko inne wg mnie funkcjonuje sprawnie i nie widzę potrzeby zmieniania czegokolwiek. Właśnie za to lubię to forum.
_________________
Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Wto 21 Lut, 2012   

tmi napisał/a:
Wszystko inne wg mnie funkcjonuje sprawnie i nie widzę potrzeby zmieniania czegokolwiek. Właśnie za to lubię to forum.

Ale jak napisałem Leonowi, tak naprawdę to nic nie zmienia, a jedynie zasady, którymi się teraz kierujemy zostają spisane i sformalizowane, natomiast zauważcie, że jest już kilka tematów na forum gdzie ludzie w takiej lub innej formie domagają się takich zmian.
Czytając ten regulamin punkty 1-12, 14 dosłownie nie zmieniają nic opisują tylko to co w tej chwili robimy - pozostałe punkty właśnie tyczą się zamieszczania reklam i odsyłają do regulaminu zamieszczania aukcji.
Trochę trudno mi pisać do człowieka, skasuj sobie reklamę w stopce bo takie są niepisane zasady na forum - człowiek ma prawo mnie wyśmiać, nie spisaliście ich to teraz się walcie.
Wprowadzenie regulaminu nie ma na celu walki z wolnościami i swobodami na forum, wiadomo, że i tak my zieloni i czerwoni pilnujemy tu tego porządku i tylko od nas zależy czy będziemy respektować swoje własne zasady czy nie.
Myślę, że punkt 17 w dobie przedednia ACTA jest bardzo potrzebny, aby ktoś nam naszego ulubionego forum nie zamknął, tylko dla tego, że user postanowił przykleić artykuł z czyjejś strony.

Tak naprawdę jedyną zmianą poza sprawami uregulowania reklam i handlu ograniczającym swobody userów to punkt 18, tyle tylko, jeśli ktoś nie logował sie na forum od 2008 roku to naprawdę go to obchodzi, że skasujemy jego konto, wątpię.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
Machu 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 104
Dołączył: 10 Kwi 2011
Pochwał: 31
Posty: 1749
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: Wto 21 Lut, 2012   

leon napisał/a:

Zdecydowanie NIE! Jeśli ktoś nie umie pisać, nie chce pisać, nie ma nic ciekawego do napisania, to dlaczego ma być zmuszany do robienia tego na siłę. Potem pojawiają się posty typu: "zgadzam się", "nie zgadzam się", "będę", "nie będę", itp. Potrzebny nam taki dodatkowy bałagan?


Też jestem tego zdania. Głównym założeniem jest odfiltrowanie całego zła w postaci przypadkowych handlarzy, oszustów czy osób które reklamują na forum swoje prywatne projekty ryją po sieci i spamują gdzie się da :] Czas do dostępu do działu ogłoszeniowego + konieczność rejestracji aby przeglądać forum moim zdaniem wystarczająco skutecznie odcina te grupy, 10 postów będzie na siłę.

leon napisał/a:

Poza tym czy regulamin forum jest nam naprawdę potrzebny? Do tej pory właśnie bardzo podobało mi się, to że pomimo że nie mamy żadnego regulaminu forum działało jak trzeba, a awanturnicy pojawiali się rzadko i byli szybko eliminowani bez konieczności cytowania im który punkt regulaminu złamali.


Też zawsze uważałem, że najlepszy system to nazi admin z łbem na karku. Punkt że administrator ma zawsze rację nadal pozostawia takie możliwości. Chodzi bardziej o instrukcje dla nowych osób jakie zasady tu panują.

Na przykład nie fair jest wg mnie opier*** użytkowników że pierwszy post nie jest w powitalni, na większości for za zakładanie tematów "witam", "cześć" jest co najmniej kasacja tematu i ostrzeżenie żeby nie zaśmiecać. Jeżeli tutaj jest taki zwyczaj każdy ma obowiązek się dostosować ale wg mnie należy o tym poinformować. Absolutnie mnie nie dziwi ilość niepotrzebnych kwasów z tego powodu.

Z tego co zaobserwowałem forum jest już dość dużą grupą jak na miłośników modelu. Ludzie zmieniają moto i nadal siedzą tutaj, powstał dział reporterski w celu aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach o tematyce motocyklowej a co za tym idzie forum jest coraz aktywniej promowane, robimy naklejki i koszulki też żeby promować forum.

W takich okolicznościach portal przyciąga nie tylko miłośników GS, ale handlarzy, ludzi reklamujących swoją działalność czy też kumpli kumpli :) Ostatnio nawet oszusta który nie miał żadnego problemu żeby wejść na forum i rozesłać z 20 PM'ów do ludzi z działu sprzedam że ma części po czym zniknął z wpłatą od kogoś (Tak wiem wina że ktoś przelał, ale 18 czy 19 latek mógł dać się nabrać). Pewnie obleciał wszystkie otwarte portale, nasz jest w dodatku chyba wysoko pozycjonowany :]

Poza ograniczeniem dostępu dla osób przypadkowych działu sprzedam (uważam, że dział Kupię nie jest problemem i tu może zyskać tylko osoba sprzedająca czyli ktoś z forum) oraz zmiany dostępności forum zamiast dla wszystkich z łączem internetowym, tylko dla zarejestrowanych. Jak ktoś ma/chce/kocha GS'a to wg mnie żaden problem...

Reszta regulaminu to tylko spisanie głównych zasad i zwyczajów tu panujących, i nie maja wpływu na użytkowanie forum. Jego kształt to jedynie kwestia omówienia w tym temacie.

tmi napisał/a:

To wszystko powinno być zawarte w temacie o sprzedaży na forum, a nie pod linkiem do jakiejś tablicy ogłoszeniowej. Każdy ma opisać sprzedawany motocykl na forum i dać zdjęcia, a nie wkleić link i sobie pójść.


Dlaczego i skąd ma ktoś to wiedzieć? Regulamin działu jest bardzo ogólny, nie ma słowa o tym że nie można dawać linka do ogłoszenia w którym zazwyczaj dokładny opis jest. Dla mnie np jest to nielogiczne, nie łamie zasad netykiety a jednak spotyka się z krytyką. Drobne niejasności spowodowane brakiem podstawowych zasad są źródłem niepotrzebnych napinek i wg mnie nie z winy użytkowników.


Amen.
 
 
Set3 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 60
Dołączył: 14 Paź 2010
Pochwał: 28
Posty: 682
Skąd: Wałcz
Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

Regulamin na pewno się przyda. Dużo dobrego już zostało napisane. Ale pewne zmiany można potem powoli wprowadzać w życie o ile zajdzie taka potrzeba.
Co do handlarzy na forum.
Sam handluję i jestem tu właściwie po to by mieć kontakt ze swoimi klientami. Wiedzieć co potrzeba albo w czym można ewentualnie pomóc. Dlatego myślę że taka wymiana informacji jest potrzebna. Oczywiście trzeba jakoś zabezpieczyć się przed oszustami ale przecież też czasem potrzebujemy coś sprzedać a ktoś inny kupić. Trzeba to jakoś unormować. Jestem też na innym forum (Suzuki GSXF). Tam członkowie forum dzielą się na 2 kategorie. Normalne osoby i klubowicze. Każdy może tam coś sobie pisać jak tutaj ale tylko klubowicze mają możliwości np zakłądania nowych tematów albo reklamowanie swojej sprzedaży. Zeby stać się klubowiczem trzeba spełnić jakieś wymagania. albo być np na zlocie, albo np być adminem itd, albo opłacić skłądkę roczną np 30zł albo za zdgodą admina itd.
Czyli jak ktoś bedzie chciał się reklamować ok niech płaci. Jak zapłaci przelewem będziemy mieć jego dane i wtenczas jeżeli kogoś oszuka można dojść do niego. A jak bedzie postępował wbrew regułom usunąć go z forum. A pieniądze zostaną.
Wiem że forum potrzebuje mieć jakieś środki własne.
Zawsze można zaczerpnąć doświadczenie z innych forów.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
 
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

Set3 napisał/a:
Czyli jak ktoś bedzie chciał się reklamować ok niech płaci


No i właśnie dlatego propozycja tego punktu w regulaminie
studi napisał/a:
jeśli jednak prowadzisz własną działalność komercyjną i chciałbyś zamieścić reklamę na forum, czy to w poście czy w profilu zobowiązany jesteś do uiszczenia opłaty w wysokości 50 zł/rocznie na rzecz forum lub ufundować nagrody w konkursach prowadzonych na forum, możesz też zaproponować inny sposób wsparcia dla forum


Ty poczułeś się do wsparcia nas poprzez ufundowanie nagrody w konkursie i chwała Ci za to :padam: , inni niestety nie są tak wspaniałomyślni, ale reklamować się chcą.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
panbodzio 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 105
Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 18
Posty: 1119
Skąd: dokąd
Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

leon napisał/a:
studi napisał/a:
...Ogłoszenie mogą pisać WYŁĄCZNIE użytkownicy z ... napisanymi minimum 10 punktowanymi postami (punkty nie są naliczane za wypowiedzi w działach tj. powitalnia, regiony, nie dotyczy ofert kupna motocykla)...


Zdecydowanie NIE! Jeśli ktoś nie umie pisać, nie chce pisać, nie ma nic ciekawego do napisania, to dlaczego ma być zmuszany do robienia tego na siłę. Potem pojawiają się posty typu: "zgadzam się", "nie zgadzam się", "będę", "nie będę", itp. Potrzebny nam taki dodatkowy bałagan?


moim zdaniem prog 10 postow to nie zadna tragedia i jest jak najbardziej na miejscu. inaczej byloby w przypadku np 50 gdzie rzeczywiscie taki delikwent bedzie nabijal na sile posty 'bez tresci'

leon napisał/a:
Poza tym czy regulamin forum jest nam naprawdę potrzebny? Do tej pory właśnie bardzo podobało mi się, to że pomimo że nie mamy żadnego regulaminu forum działało jak trzeba, a awanturnicy pojawiali się rzadko i byli szybko eliminowani bez konieczności cytowania im który punkt regulaminu złamali.

na forum jest porzadek bo admini sa konkretni ale roznie to bywa, dzis sa jutro nie. poza tym majac regulamin nikt nie zarzuci adminowi ze tepi goscia z wlasnego widzimisie tylko w oparciu o ustalone wczesniej zasady.

zatwierdzenie regulaminu jak najbardziej powinno nastapic. zaproponowany przez studiego rzeczywiscie odzwierciedla zasady ktorych nieformalnie przestrzegamy i taki mozna przyjac :)
_________________
http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
 
 
panbodzio 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 105
Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 18
Posty: 1119
Skąd: dokąd
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

ktos juz o tym wspomnial ale moim zdaniem takie dzialy jak 'sprzety uzytkownikow' czy 'motocyklowe wyprawy...' powinny miec ograniczony dostep.
moglyby sie pojawiac po zalogowaniu sie
_________________
http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
 
 
yaszczi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 46
Posty: 3289
Skąd: Dopiewiec
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

:przestraszony:
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Pią 09 Mar, 2012   

Zbierając tak po woli do kupy wasze preferencję otrzymujemy:

- regulamin z zaproponowanej formie z naniesionymi korektami
- ukrycie przed niezalogowanymi for dotyczących zlotów - inne imprezy opisywane mają charakter raczej neutralny i nie ma tam zbyt dużej ilości zdjęć
ukrycie przed niezalogowanymi for sprzętów użytkowników - zasada zachowania prywatności
- ukrycie działu mechanika - tu akurat ja osobiście jestem przeciwny, gdyż bardzo dużą popularność a w konsekwencji i nowych userów forum zdobywa właśnie przez to że jesteśmy otwarci, hermetyzacja może doprowadzić do odizolowania i w efekcie utraty w oczach innych, przyszłych użytkowników, drugim aspektem, technicznym jest nadmierny rozrost rejestracji w sumie martwych dusz, bo człowiek zarejestruje się tylko po to aby przeczytać jak ma sobie lusterko zmienić i więcej go tu nie będzie.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
kempes 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 23 Wrz 2008
Pochwał: 30
Posty: 1746
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 09 Mar, 2012   

Co do ostatniego to zgadzam się w 100% (oczywiście z argumentacją studiego, a nie z pomysłem zablokowania tego działu :P ). A co z mapą userów? Niby dodanie się na niej jest dobrowolne, ale robię to żeby ktoś z forum kto będzie w okolicy mógł się odezwać, a nie żeby każdy widział gdzie mieszkam (w mniejszych miejscowościach nie problem odszukać taką osobę). Do tego warto by było zrobić porządek z osobami, które już dawno nie odwiedzały forum, a są na mapie. To wprowadza w błąd. Np. ktoś szuka towarzysza do latania, znalazł na mapie dwóch użytkowników X i Y, i pisze do nich pw, nie wiedząc, że nie wchodzili na forum od ponad roku.
_________________
Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Ostatnio zmieniony przez kempes Pią 09 Mar, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
panbodzio 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 105
Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 18
Posty: 1119
Skąd: dokąd
Wysłany: Pią 09 Mar, 2012   

studi napisał/a:
ukrycie działu mechanika - tu akurat ja osobiście jestem przeciwny, gdyż bardzo dużą popularność a w konsekwencji i nowych userów forum zdobywa właśnie przez to że jesteśmy otwarci, hermetyzacja może doprowadzić do odizolowania i w efekcie utraty w oczach innych, przyszłych użytkowników, drugim aspektem, technicznym jest nadmierny rozrost rejestracji w sumie martwych dusz, bo człowiek zarejestruje się tylko po to aby przeczytać jak ma sobie lusterko zmienić i więcej go tu nie będzie.


a kto to wymyslil?? rowniez uwazam ze to glupi pomysl. wytlumaczenie powyzej
_________________
http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
 
 
RedShadow 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2009
Pochwał: 10
Posty: 1383
Skąd: Wrocław/Opoczno
Wysłany: Pią 09 Mar, 2012   

kempes napisał/a:
nie wiedząc, że nie wchodzili na forum od ponad roku.

Datę ostatniego logowania można sprawdzić w profilu. Co do mapy to na chwilę obecną jest ona chyba niewidoczna dla niezalogowanych w panelu forum. Najlepiej byłoby gdyby dostęp mieli tylko Ci którzy się dodali ale to może być trudne do zrealizowania.
_________________
"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
 
 
Grzechu16 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 30 Lip 2007
Pochwał: 12
Posty: 2051
Skąd: Czechowice-Dz/Kraków
Wysłany: Pią 09 Mar, 2012   

panbodzio napisał/a:
studi napisał/a:
ukrycie działu mechanika - tu akurat ja osobiście jestem przeciwny, gdyż bardzo dużą popularność a w konsekwencji i nowych userów forum zdobywa właśnie przez to że jesteśmy otwarci, hermetyzacja może doprowadzić do odizolowania i w efekcie utraty w oczach innych, przyszłych użytkowników, drugim aspektem, technicznym jest nadmierny rozrost rejestracji w sumie martwych dusz, bo człowiek zarejestruje się tylko po to aby przeczytać jak ma sobie lusterko zmienić i więcej go tu nie będzie.


a kto to wymyslil?? rowniez uwazam ze to glupi pomysl. wytlumaczenie powyzej

Kojarzę tą sugestię kogoś z forum. Nie komentowałem tego bo też uważam, że to bez sensu. Założę się, że 80% osób "Gości" przeglądających forum odwiedza właśnie dział mechanika :)

Nawiasem mówiąc co robimy z użytkownikami, którzy wieki temu nie logowali się na forum a mają powiedzmy po 1-2 posty? Usuwamy sukcesywnie ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.