PLYTKI ZAWOROWE
Odpowiedz do tematu

jarek
[Usunięty]
:
Bylem w warsztacie na Krakowiaków. Facet przeszifował mi jedną płytkę [tylko tyle potrzebowałem] na poczekaniu i nie chciał żadnej kasy!!! :orany:

Paulo
[Usunięty]
:
<nieaktualne> :)

pili5
[Usunięty]
:
Witam
Potrzebuje dwie płytki 2.60mm ma ktoś na zbyciu??

Pozdrawiam
MAciek

Dexter
[Usunięty]
:
Odświeżam temat,nie jestem w stanie nigdzie kupić płytek zaworowych,chyba zostaje tylko serwis ASO.Potrzebuje 2.50 oraz 2.60
W tym sklepie kiedyś mieli ale już się skończyły:

http://www.czesci-motocyklowe.pl/

Czy może ma ktoś jakiś pomysł?

:
Kup wiekszy rozmiar używana i znajdz zakład który za niewiele zeszlifuje na magnesówce. Ma to tą zalete że bedziesz mógł ustawić luz zaworowy w środku miedzy 0,03-0,08 a nie ze skokiem co 0,05mm jak ma to miejsce w przypadku oryginalnych plytek.

LukSwi
[Usunięty]
:
Gdzieś oprócz serwisu można kupic płytki??
Miałem silnik wyciągniety więc stwierdziłem że sobie zmierze luz tylko ,że nie miałem szczelinomierza odpowiedniego tylko od auta i tam najmniejszy 0,1.
Sprawdzając własnie taki jeden miał więc musze to poprawic.
Znacie może jakiś sposób żeby obrócić tymi "wałkami" jak mam wyciągniety silnik bo za nic nie moge ich ruszyć i tylko 1 luz sprawdziłem xD

:
Jeśli chodzi o rozmagnesowanie to szlifowałem ostatnio jedną płytkę ale na zakładzie nie mogli mi tego rozmagnesować to sobie poradziłem lutownicą transformatorową.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
piloow
[Usunięty]
:
witam mam takie pytanko ustawialem osttnio zawory w gs 500 i wyszlo mi tak ze mam na wydechowych luz 0,6 a na ssacym prawym 0,7 a na lewym wlozylem plytkie 2,00 i jest podparty a przeciesz nie ma cienszych plytek czy to znaczy ze gniazda sa wypalone? pomocy

AdamSsS
[Usunięty]
:
heh kolego jake ty chcesz mieć tam luzy zworoew jak w Kamazie ?? :P
Luzy maj być nie 0.3 do 0.8 tylko 0.03 do 0.08 i są takie szczelinomierze .

:
Chłopie ściągnij serwisówkę i dokładnie zapoznaj się z tematem, bo tylko szkód narobisz. Luzy mają być takie jak AdamSsS napisał. W serwisówce znajdziesz opis jak powinien być ustawiony cały rozrząd, żeby poprawnie wykonać pomiar.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Panowie poszukuje płytek 2.70 / 2.55 - jeżeli ktoś ma chętnie odkupie lub się wymienię (mam 2.65 oraz 2.62 narazie jeszcze nie szlifowane :)) .

(mail pwilkutowski@gmail.com)

tomex-t3
[Usunięty]
:
Witam.
pchelka napisał/a:
2.62
ja bym odkupił, najchętniej 2 szt.
Potrzebuję 2,62 lub 2,60
Moje mają w tej chwili 2,65 a po zmierzeniu 2,67, szczelinomierza 0,02 nie mogłem włożyć.
Jeżeli ktoś by miał lub wie gdzie można nabyć to proszę o inf.
Jeszcze jedno czy te płytki muszą mieć wymiar 29,5 czy mogą być 29?
Pozdrawiam

:
Muszą mieć 29,5

Mam płytki jeszcze nie szlifowane: 268, 265, 270, 275x2szt (taki maja wbity numer) oraz szlifowana 240

sprzedam za 25zł od sztuki + przesyłka.

jeszcze dzis sprawdze mikrometrem czy wymiar pokrywa sie z rzeczywistościa.

:
Jacku tą 270 chętnie odkupie - wiadomość na priv

tomex-t3 - mogę się tylko wymienić za 2.55 jeżeli nie znajdę takich 2.55 to moje 2.62 idą do przeszlifowania. Sorry ale nie chce zostać bez płytek

tomex-t3
[Usunięty]
:
pchelka napisał/a:
Panowie poszukuje płytek 2.70 / 2.55 - jeżeli ktoś ma chętnie odkupie lub się wymienię (mam 2.65 oraz 2.62 narazie jeszcze nie szlifowane :)) .

(mail pwilkutowski@gmail.com)


napisz do korpal@onet.pl, rozmawiałem z nim i ma jakieś płytki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.