PLYTKI ZAWOROWE
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki za odpowiedź, płytka kupiona.

Otyniak
[Usunięty]
:
Ponawiam pytanie poprzedników: "Gdzie można kupić płytki zaworowe?". Powyższe namiary niestety już nieaktualne :( Suzuki życzy sobie 46 PLN/szt. co w czasach kryzysu robi się sporą suma przy kilku płytkach - może ktoś handluje jakimiś zamiennikami...

:
Miesiąc temu w Suzuki kupiłem dwie płytki po 30,-
Były to zamienniki. Co do jakości to wszystko ok - wymiary się zgadzały.

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Otyniak
[Usunięty]
:
Cytat:
Miesiąc temu w Suzuki kupiłem dwie płytki po 30,-

Dzięki Majic - gość się przyznał :] że sprowadzają też zamienniki po 34 zł/szt. Pozostaje przekalkulować co jest bardziej opłacalne...

Jedrek
[Usunięty]
:
Wiecie może gdzie można je dostać w Warszawie? w larssonie sa tylko 29, więc chyba nie pasują...

Znalazlem gościa który może mi je zeszlifować na frezarce magnetycznej po 20 zł za sztukę (łopuszańska 32) Nie jest to super tanio.

Może ktoś z Was ma na wymianę, jest nas na forum naprawdę dużo i myślę że moglibyśmy z powodzeniem stworzyć "wirtualny bank płytek". W jednym miejscu każdy mógłby napisać jakich już nie potrzebuje. Ja mam na zbyciu dwie 2.65, brakuje mi dwu 2.60.

Co o tym sądzą moderatorzy?

pozdro, Jędrek

re5pect
[Usunięty]
:
jedna płytka 26 zł = super :) ale za wysyłkę kolejne 20 więc już się nie opłaca jak dla mnie niestety.


mam 2,60 na wymianę ale jedną. potrzebuję 2,55

:
Jedrek napisał/a:

Znalazlem gościa który może mi je zeszlifować na frezarce magnetycznej po 20 zł za sztukę (łopuszańska 32) Nie jest to super tanio.


warszawa ale nie radość :D w krakowie za zeszlifowania 3 płytek machneli reką to dałem 5zł a poźnie wróciłem bo zapomnieli mi rozmagnesować oczywiście za free :hyhy:

re5pect
[Usunięty]
:
czy płytka musi mieć dokładnie 29,5 mm? w sklepie zaproponowali mi płytkę która miała 29,2 czy 29,coś nie miała dokładnie 29,5. jak to wygląda w praktyce?

JunioRRex
[Usunięty]
:
re5pect napisał/a:
czy płytka musi mieć dokładnie 29,5 mm? w sklepie zaproponowali mi płytkę która miała 29,2 czy 29,coś nie miała dokładnie 29,5. jak to wygląda w praktyce?
musi byc 29.5

re5pect
[Usunięty]
:
dlatego tez nie kupiłem. dzieki za potwierdzenie :)

JunioRRex
[Usunięty]
:
znaleźć jakiegoś tokarza który ma jeszcze magnesówke i bez problemu zrobił by każdy wymiar płytki. Tylko trzeba pozniej rozmagnesować :P

re5pect
[Usunięty]
:
jacek napisał/a:

warszawa ale nie radość :D w krakowie za zeszlifowania 3 płytek machneli reką to dałem 5zł a poźnie wróciłem bo zapomnieli mi rozmagnesować oczywiście za free :hyhy:



możesz podać adres do tego tokarza? u mnie w sklepie sobie jaja robią bo już tydzień na płytkę czekam. w kraku jestem często więc to nie problem :) dzięki

jarek
[Usunięty]
:
Ja jutro jadę na ul Krakowiaków [Warszawa].podobno mieści się tam warsztat ..obróbka silników'' Facet ma szlifierkę magnesową i niedrogo szlifuje płytki na wymiar.Jak zobaczę co i jak to powiadomię :D

jarek
[Usunięty]
:
Powyżej Brosik zapodał tabelę płytek firmy Heidemann i nie wiem dlaczego pominięty został wymiar 2,55 mm [płytki występują w grubościach co 0,05 mm a w tabeli takiego wymiaru nie ma.] Teraz pytanko luka w tabeli czy firma nie produkuje 2,55 mm???? :niepewny:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.