OSTATNIO NA AUKCJI.....
Odpowiedz do tematu

cygan
[Usunięty]
: OSTATNIO NA AUKCJI.....
TROCHĘ SIĘ WYLEJĘ TERAZ.......
Ostatnio odwiedziłem aukcje z takimi pierdołami zaczynając od starych mebli po zestawy narzędziowe,kosiarki itp(wszystko tam jest).
Stoję i z daleka widzę jakiś kask leży,numer przedmiotu ( na kasku) już dawno przeszedł czyli nikt go nie kupił (chociaż zdążą sie że kupione przedmioty leżą jeszcze zanim nowy właściciel je odbierze ) idę do okienka i pytam a kobieta że jest do kupienia za niewielkie pieniądze.(ARAI z malowaniami bez ryski)no to cap go .
Idę po niego na przód aukcji gdzie jeszcze pokrzykują (aukcja trwa) i patrze a tam buty ,rękawice i kombinezon skórzany na ściga(KUSHITANI kombinezon i rękawice,DIADORY buty)poczekałem do końca aukcji -przymiarka-pytam ile no I cap .
Tak stałem sie posiadaczem sportowego wdzianka na ściga.
Rewelacji nie ma ale fajnie sie prezentuje .Może podeśle zdjęcia jakieś.
Ogólnie wdzianko już mam i kask nowy oczywiście ale kupiłem to z myślą ....a może kiedyś...!
nie wiem czy czarno czerwono biały kombinezon sportowy pasi na gs-a?? może na czerwonego?nie mam pojęcia :lol:

Ostatnio zmieniony przez cygan Wto 11 Gru, 2007, w całości zmieniany 1 raz
Cedi
[Usunięty]
:
no prosze za jak male pieniadze mozna sie fajnie ubrac

:
a jak sie funty przelicza?:):):) no ale fajnie dorwac taka okazje;) nawet jak kolorystycznie idealnie pasowac nie bedzie:) mozesz poslac jakies fotki w nowym wdzianku na Gsie:)

cygan
[Usunięty]
:
żle zostałem odebrany . ja w tym nie jeżdże panowie bo by mnie palcami wytykali to tak jak na sportowe moto założyć sakwy i ponabijać ćwieków hehe
jeszcze nie wiem ale może komuś sie spodoba???? zobaczymy


[img=http://images6.fotos...faaa3f882m.jpg]

Cedi
[Usunięty]
:
e tam nie jest zle nawet pasuje

jankees
[Usunięty]
:
co prawda lepiej by wyglądało jak byś miał tego gs-ka z owiewkami,no ale :wink:

:
a tam narzekasz... mi się podoba strój:):):)

jankees
[Usunięty]
:
a czy ja powiedziałem że mi sie nie podoba?? jest OKI dużo fajniejszy niz niektore na allegro tam to wystawiaja padliny niewiem z kąt oni to biorą to :lol:

cygan
[Usunięty]
:
dzieki.kombinezon jest bardzo ciężki .nie chciałbym z nim iść gdzieś dalej .kiedyś całkiem inne wyobrażenie mniałem o gościach ubranych w taką skórę.po ubraniu kondona na bielizne w 5 minut człowiek sie poci.jak to jest w upalne dni ?nie chcę narazie wiedzieć-hehe-chyba trzeba ciągle naginać i nie stawać .?!
ps. na zdjęci jeszcze ujdzie ale przy dziennym świetle jest bardzo duży kontrast i różnice kolorów.chociaż dzisiaj nawet przyglądałem sie kolesiom na motągach i jak się przyjrzeć to co drugi jakieć dziwne ubranie ma (może po starych motorach im pozostawało czy coś )
zresztą lacha tam kto tym sie by przejmował aby wiater.......................

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.