Forumowy kalendarz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Borek, padła taka propozycje (ode mnie co prawda), a może by robić to na początek miesiąca każdego, tzn. żeby się kończyło tak, że na początku grudnia byłoby 12 moto i zrobić z tego kalendarz na 2013 rok? Opcja byłaby myślę dobra :)

Pozdro!

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
No ja nie mam na to wpływu, mogę jedynie napisać ,że to ZAJEBISTY pomysł Piotras!

:
Jestem za pomysł kalendarza jest ok

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
Piotras_5, jak wczoraj pisaliśmy pomysł jest jak najbardziej OK, co do wydania kalendarza to tylko grudniową edycję trzeba by było wcześniej zrobić, albo zrobić wspólną listopadowo-grudniową tak do 10 grudnia i 2 pierwsze miejsca wybrać i na koniec grudnia kalendarz będzie gotowy.

Na dzień dzisiejszy są producenci co przy nakładzie 4 szt. kalendarz w formacie A4 - 12stron + okładka wykonują już od 17-28 zł brutto zależnie od technologii wykonania (klejony, sprężyna)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Pomysł świetny, biorę 3 szt!

ale po co mi z forum gs-a kalendarz z motórami innnymi? jak będę chciał Kota albo skutra to se kupię w Yamaha ;)

GS500 '97>TDM 900>Triumph Tiger 1050>Suzuki GSXF 650>GS500 '92 :) + Yamaha JOG + Suzuki Bandit 1250 SA

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ
:
Lepiej na sprężynach i wystarczy papier kredowy ;)
Hmm no ja nie mam pojęcia gdzie takie coś wykonać, więc może zróbmy oddzielny wątek czy coś? Może ktoś się tym zajmie :)

Truebadur: Myślę, że tu chodzi o sens raczej Forum GS'a, to że ludzie zmieniają to moto na większe to chyba normalne. I myślę, że nie będzie co miesiąc tego samego moto ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
True, da się na każdym zdjęciu logo forumowe z adresem i będziesz miał piękną swoją krówkę w GSowym kalendarzu.

Pod koniec roku jedna z firm daje bezpłatny szablon jak by ktoś chciał sobie robić sam i drukować w domowym zaciszu, teraz już nie dostępny, generuje w wyniku pdf'y, a na ten rok wyglądało mniej więcej tak

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Trochę ładniejsza szata graficzna dat i WOW! Podoba mnie się to naprawdę :D

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Studi, właśnie nie chcę dawać tedzi do takiego kalendarza... mam stare mojego gs-a to bym wolał, jak by wygrał oczywiście, bo mój był ładniutki...

ale forum gs-a to forum gs-a

jak będę chciał zdjęcia tedzi to zobie z zony zamówie...co już zresztą zrobiłem ;)

moje zdanie jest takie, że pomysł świetny, pod warunkiem, że będą tu foty gs-ów - nawet nie "dzisiejsze" ale naszych własnych, kiedyś...

Mam wielki sentyment do tego moto i uwielbiam wariacie i oryginały...ale możecie mi powiedzieć, parafrazując słowa wieszcza " na ch...j mi las"? znaczy jakiś Yankes?

GS500 '97>TDM 900>Triumph Tiger 1050>Suzuki GSXF 650>GS500 '92 :) + Yamaha JOG + Suzuki Bandit 1250 SA

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ
:
Jestem podobnego zdania co True też nie potrzebował bym w kalendarzu fotek inny marek motocykli niż Gs, w końcu mamy na forum bardzo dużo gsów różnych- każdy jest w jakiś sposób inny.

To to samo co nasze forumowe koszulki wszystkie z napisem Gs a nie jakieś tam Kawasaki, Yamaha, czy bóg wie co jeszcze.
Gdybym chciał kalendarz z fotkami różnych motocykli to bym poszedł do sklepu i kupił sobie taki, a że to ma być tali "nasz forumowy" to powinien zawierać odpowiednie foto.

Zobaczcie na forach Junaka mają swój kalendarz w którym są tylko Junaki a nie jakieś inne motocykle mimo że użytkownicy mają różne pojazdy.

:
Poza tym skoro każdy kiedyś miał gs-a to niech się pochwali! I z tego już wystarczy zdjęć na kilka kalendarzy zapewne!!

GS500 '97>TDM 900>Triumph Tiger 1050>Suzuki GSXF 650>GS500 '92 :) + Yamaha JOG + Suzuki Bandit 1250 SA

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ
:
Trudno się nie zgodzić tak na prawdę...

:
No w sumie można i tak :) Zobaczymy kto wygra 1 edycję i wtedy pomyślimy :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Żeby kalendarz był z samymi GSami wystarczy przyjąć, że najwyżej sklasyfikowany GS w danym miesiącu trafia do kalendarza (jeśli właściciel zgodzi się na wykorzystanie zdjęć). W przypadku braku GSa w rywalizacji poprosimy o uzupełniające fotki do kalendarza (wierzę, że w każdym miesiącu pojawi się minimum jeden i nie będzie takiej potrzeby)

P.S. Jeśli taka opcja Wam pasuje to umieszczę informację w temacie konkursu, zawsze to kolejna mobilizacja dla GSowców ;)

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
bombki napisał/a:
Żeby kalendarz był z samymi GSami wystarczy przyjąć, że najwyżej sklasyfikowany GS w danym miesiącu trafia do kalendarza (jeśli właściciel zgodzi się na wykorzystanie zdjęć).


:padam: :padam:

bombki napisał/a:
P.S. Jeśli taka opcja Wam pasuje to umieszczę informację w temacie konkursu, zawsze to kolejna mobilizacja dla GSowców ;)


:padam: :padam:

nie mam żadnych pytań, jestem za!!! :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.