Chapter (oddzial) Klubu Motocyklowego - Olsztyn i okolice.
Odpowiedz do tematu

: Chapter (oddział) Klubu Motocyklowego - Olsztyn i okolice.
Witam. Dostałem propozycję od pewnego Klubu Motocyklowego z Warszawy ,żeby u siebie stworzyć Chapter. Potrzebuję minimum 4 osoby (tylko mężczyźni) . Jest już Nas dwóch. Idea jest taka ,żeby stworzyć grupę osób które lubią razem organizować spotkania motocyklowe , wyjeżdżać na zloty i inne wyprawy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na pw, tam więcej informacji.Wg. mnie jest to świetny pomysł,który daje więcej możliwości. Pozdrawiam. :)

Klub motocyklowy o którym piszę to 'EAGLES WARSZAWA'
Tutaj strona internetowa: http://www.eagles.com.pl
Obecnie klub stara się o status MC.

Ostatnio zmieniony przez Borek Sro 11 Sty, 2012, w całości zmieniany 4 razy
:
Hymm.... Ciekawa inicjatywa, zwłaszcza że w W-M mało się dzieje. Z chęcią bym się przyłączył, ale nie wiem czy nie będzie problemem brak moto - pod koniec sezony będę chciał sprzedać Gs'a i prawdopodobnie ominie mnie sezon 2013 :( .

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Sory że się wtrącam - ten klub jest wolną grupą, fg, czy mc ??

Das Drone !!
:
FG

:
No to kilka słów ode mnie na ten temat:

Klub moto to bardzo fajna sprawa, masz zaufanych ludzi, barwy, z czasem ma się wlasna miejscówke itp, ale: trzeba sobie odpowiedzieć na ważne pytanie - czym tak właściwie jest klub FG/MC?

Kluby FG/MC maja strasznie ścisłe zasady i dla wielu ludzi zbyt ostre, kongres czyli coś w rodzaju "rządu" klubów z Polski, zakaz jazdy samemu, nie uznawanie nieformalnych grup etc.

Zależy co kto lubi, ja na przykład nie zbyt trawie klimat FG/MC, oczywiście nic do tego nie mam ;)


PS. Nie wiem jak dokładnie sprawa wygląda w przypadku FG - ale zapewne podobnie, bo też należą do kongresu

Polecam lekture:

http://edukacjamc.prv.pl/...id=76&Itemid=39

http://96mc.pl/north/co-t...nkiem-klubu-mc/

Das Drone !!
:
Wprowadziłem Cię w błąd na początku podałem ,że są MC, ale oczywiście oni są obecnie FG.

Mi to pasuje i nie mam z tym problemu. Szukam ludzi ,którzy z pełną świadomością się do mnie przyłączą. A po drugie jest w tym wiele prawy ,ale nie wszystkie kluby się tak zachowują.

Btw. 96MC nie należy do Kongresu ,a są MC.

:
Borek napisał/a:
le nie wszystkie kluby się tak zachowują.


Wiadomo że nie, chodziło mi o ogólne zasady ;)

Das Drone !!
nospoon
[Usunięty]
:
Ciekawa opcja, w sumie mógłbym się na to pisać. Aczkolwiek nie wiem czy w W-M będzie wystarczająco dużo się działo żeby ten klub sprawnie funkcjonował. Bo z kolei czteroosobowy klub wydaje się nieco mijać z celem.

:
Nie musi się dużo dziać w W-M. Często będą wypady na zloty i inne spotkania.

:
nospoon napisał/a:
Bo z kolei czteroosobowy klub wydaje się nieco mijać z celem.



Nie od razu Rzym zbudowano ;) Z czasem na pewno klub by się rozwinął ;)

Das Drone !!
:
Ale i tak to jest nie sprawiedliwe ; że tylko Panowie :/ ja mam rejestrację NDZ :PPP i pod W-M się piszę ;P a tu nie mogę :/ //

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
No przykro mi Emka, takie zasady niestety ja nie mogę nic z tym zrobić :(

:
Borek napisał/a:
No przykro mi Emka, takie zasady niestety ja nie mogę nic z tym zrobić :(

Możesz przejść operację płci, stać się kobietą i założyć damski klub. Z każdej sytuacji jest wyjście :rotfl:
Borek powodzenia w realizacji planu. Już Was widzę jak latacie z GSami z "orłami" na plecach ;)

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
bombki, pamiętaj, że Borek już nie ma Gsika ;p

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
michał20
[Usunięty]
:
ale szczerze mówiąc Borek zawiodła mnie ta informacja że w tym klubie mogą być tylko faceci :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.