Poszukiwania gs500, Zdunska Wola
Odpowiedz do tematu

euro.sm
[Usunięty]
: Poszukiwania gs500, Zduńska Wola
Witam,

Chciałbym zapytać o radę. Znalazłem interesującego gs500 w Zduńskiej Woli. Ale z Grójca gdzie mieszkam to ponad 150km a do tego nie bardzo mam kogo ze sobą zabrać żeby obejrzał, sam jestem żółtodziobem. Czy jest na forum ktoś kto może mieszka za przysłowiowym rogiem i mógłby coś niecoś powiedzieć o maszynie?

http://allegro.pl/suzuki-...1960099115.html

Ewidentnie gość handluje motorami bo ma ich bardzo wiele. W tym 3 gs500... To jasne..

Może możecie naświetlić sprawę odrobinę? Wesprzeć radą?

Pozdrawiam
Maciej

Kat
[Usunięty]
:
Motocykl od handlarza, picowany na handel, trzeba by mu się dokładnie przyjrzeć. Rocznik raczej 93 a nie 95. Przebieg nierealny. Na plus są gmole i podgrzewane manetki.

euro.sm
[Usunięty]
:
Ale sądzisz że malowanie jest oryginalne?

Kat
[Usunięty]
:
Tak, ale dla rocznika 93, sam mam taki.

tu masz wszystkie możliwe warianty malowań:

http://www.gs-500.info/index.php?title=Colours

euro.sm
[Usunięty]
:
Faktycznie! Dzieki za link, w innym katalogu nie znalazłem w ogóle tego malowania, stąd moje zdziwienie.

Widze że Kat jesteś z Radomia, może wiesz coś na temat tej maszyny? http://otomoto.pl/suzuki-gs-M2485303.html
Może znasz handlarza?

Byłem na stronce... Ciekawa... Ja zbieram Warhamera FB i też projektuje w rhino tylko łodzie :P

Kat
[Usunięty]
:
Nie znam tego handlarza, a motocykl już na fotkach wygląda na strasznie styrany. Brak ciężarków na kierownicy, brak uchwytu dla pasażera, stare opony, podrapany wydech, brak dekla z prawej strony silnika, lewy dekiel podrapany. Z łańcucha to chyba ogniwko albo dwa wyjęli, bo coś strasznie dużo naciągu jest, nowy łańcuch tyle nie ma. Niestety ale motocykle z tych lat i w tych pieniądzach zazwyczaj wymagają wkładu ok 1000-1500 zł żeby tym jakoś jeździć. Opony, napęd, hamulce i serwis silnika to absolutna konieczność.

CieCHu
[Usunięty]
:
A moze zainteresuje Cie moj? Do obejrzenia w galerii :) I stoi koło Sochaczewa, a wiec znacznie blizej do Grójca.

euro.sm
[Usunięty]
:
Łatwiej było by mi odpowiedzieć jak być coś pokazał bo puki co to wiem ze chyba chcesz się pozbyć :P Ale po miniaturce to nie jestem w stanie rokować. Show me what you gat? czy jakoś tak...

Dobra znalazłem...

:
Motocykle od tego gościa ze Zduńskiej już się kilkukrotnie pojawiały w pytaniach na forum. Ja bym raczej je omijał, gość to typowy handlarz i kręci jak może (również liczniki). Zdarzało się nawet że jak motocykl nie mógł się sprzedać to co dwa tygodnie miał mniejszy przebieg.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
100x bardziej wolałbym moto od forumowicza, niż od handlarza, heh.
Ale co kto woli :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
euro.sm
[Usunięty]
:
Ja na pewno też wolał bym kupić od forumowicza, kilka kontaktów mam, kilka już się że tak powiem realizuje ale do oględzin jeszcze trochę zostało.

A cały czas szukam, niestety nie znam się na tyle ile potrzeba więc pytam. Wiadomo że handlarze mają zawsze ceny znakomite gorzej z motocyklami :P

Teraz chce rozszerzyć poszukiwania na Wielkopolskę, jeden znajomy powiedział ze może na coś rzucić okiem.

robert3
[Usunięty]
:
Cześć
Swojego GS kupiłem od niego, kiedyś miał inny nick na allegro.
Kupując swój pierwszy motorek jesteś zaślepiony, po jakimś czasie wszystko wychodzi
a to już duże pieniądze. Tak było u mnie: padły lagi akumlator, kombinowany napęd nie od pary posypał się szybko, oponę którą dostałem gratisem okazała się dużym szmelcem nikt jej dokładnie nie oglądał.
Jego motory są bardzo picowane na sprzedaż, ciekawy wygląd potem sie okazuje dużo więcej.
Rada sprawdzaj umowę kupna sprzedaży co kupujesz, miałem z tym przygodę różnica nazwy motocykla w umowie i papierach, szkoda nerwów.
Plusem to ze może ci przywieść motorek na miejsce nie martwisz się jak dojechać.
Pozdrawiam

:
Od gościa ze Zduńskiej Woli nie kupuj, kup od kogoś z forum lub od sprzedawcy prywatnego ,bo na własne życzenie będziesz miał wypicowanego szrota jak chcesz i jesteś z łodzi czy okolic to ci pomogę jestem emerytowanym żołnierzem technikiem śmigłowców , mam samochód jak będziesz chciał podjadę z tobą i doradzę za przysłowiowe 10 zł na gaz , spoko, napisz na pw Pozdrawiam :) ;)

pawulo40
:
pawulon40, patrz na daty:P troche odkop:)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Plotuś
[Usunięty]
:
Pawulon, a Ty kupowałem u tego gościa moto że oceniasz ??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.