Mikolaje na motocyklach
Odpowiedz do tematu

Bieniek
[Usunięty]
: Mikołaje na motocyklach
jedzie jakiś hardkor z forum na zlot mikołajów 4 grudnia??? jak coś można sie ustawić wczesniej i poleciec jakąs zorganizowaną grupą.


info:
http://mikolaje.gd.pl/portal/

mr0zd
[Usunięty]
:
Ja tylko ostrzegam tych co pojadą, żeby po powrocie od razu zdemontowali zaciski, bo na wiosnę mogą mieć przykrą niespodziankę :)

Bieniek
[Usunięty]
:
zaciski od hamulców?

michał_maly1992
[Usunięty]
:
Jeśli pogoda w tym roku pozwoli to się pojawię ;)

:
chętnie bym się pojawił ale trójmiasto trochę daleko. mam nadzieję że w sz-n też będzie coś podobnego

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Bieniek
[Usunięty]
:
wydaje mi się ziomek4000, że jest to jedyna taka akcja w Polsce, no akurat dla nas dobrze się składa bo blisko mamy, no ale tak jak ty czy np poznaniacy albo krakowiacy by musieli włożyc troszkę zdrowia by przylecieć czwartego do trójmiasta. w 2009 było 2900 maszyn!!! czyli sporo

:
na taką skalę to jedyna, ale w innych rejonach też motocykliści walczą :)



byłem w Trójmieście na paradzie w 2007 r. nie było jeszcze tyle ludności ale wrażenia bezcenne, zwłaszcza zamrożony mózg po 200 km x2 :)

wiatru szum, morza śpiew...
perlin38
[Usunięty]
:
W tym roku chyba sie skusze ;D O ile Zima nie zaskoczy kierowców ;)

mr0zd
[Usunięty]
:
Tak obserwuję prognozy i jeżeli będzie tak jak dzisiaj to na pewno się zjawię :)

rafste
[Usunięty]
: mikołaje na motocyklach
Hej, tez chce sie wybrac, ale czy wszyscy beda mieli te stroje mikołaji? bo ja owego nie mam i nie wiem czy jechac zeby nie jechac w normalnym kombinezonie jak baran, i na ktora godz mniej wiecej, dajcie jakies info na ten temat, ja jestem z okolic leborka, jak pogoda sie nie zmieni to lece...

Bieniek
[Usunięty]
:
nie wiem jak to będzie ,rafste, ale strój jest raczej wymagany. Myślę że można się zgadać gdzieś na Wrzeszczu (np. dobrą bazą wypadową jest Lidl koło Galerii Bałtyckiej) i polecieć paczką gs ;) Co wy na to??

mr0zd
[Usunięty]
:
Strój mikołaja jest obowiązkowy, a z jego dostępnością nigdy nie było problemów w sklepach.
Co do info http://mikolaje.gd.pl/portal

mr0zd
[Usunięty]
:
Specjala spotkałem, kto jeszcze był?
Dawać zdjęcia :)

Special
[Usunięty]
:
mrOzda spotkałem, ktoś jeszcze był ?

Bieniek
[Usunięty]
:
z chęcią bym wam podrzucił, ale zgubiłem aparat dzień wcześniej :/ i do relacji nawet swoich zdjęć nie mogę rzucić :/ No to teraz suzzi może spokojnie zapaść w sen zimowy

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.