Zakonczenie sezonu?
Odpowiedz do tematu

: Zakończenie sezonu?
Coraz więcej ostatnio widać informacji o zakończeniu sezonu w różnych okolicach. Nie wiecie czy w pobliżu Olsztyna będzie coś takiego organizowane?

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
nospoon
[Usunięty]
:
O ile mi wiadomo to u nas zupełna posucha, nic się nie dzieje :/ Ja się wybieram na imprezę zapomnianą w ramach zakończenia sezonu. Może też się jednak skusisz?

:
Niestety mało prawdopodobne, że ten weekend będę miał wolny.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Ja tam lecę :D

:
He he :)) to się mam nadzieję, że spotkamy L:D:D:DD:!!

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
No raczej, a dzisiaj byłem w Wwa ,ale nie miałem czasu na nic :(

:
Borek, ... ja w pt jade po moto na mazury :PPP bo zostawilam w pon wiecc :D :D a dzis caly dzien nauki xD

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
nospoon
[Usunięty]
:
Borek, a skąd będziesz ruszał?

:
Emka, ja lecę do Wwa w pon i może zostanę do środy :D

nospoon, ruszam od siebie i lecę na nidzicę, wiesz gdzie to jest? Masz do mnie po drodze to się dogadamy. :)

:
Borek, Tiiaaa.. ale ja w pon jade znowu na mazury :P i wracam z autem oraz chrzesniakiem 5letnim.. chyba ze jaksi wieczorny wypaek na piwo z pizza :P P wieksza grupa :P P

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
nospoon
[Usunięty]
:
Borek, jasne, przez Nidzicę i tak muszę lecieć więc możemy się gdzieś tam umówić. Jeszcze dogadamy szczegóły w przyszłym tygodniu.

:
Wziąłem się za regulacje luzów zaworowych i dałem płytki do szlifowania, nie wiem czy gość mi to zrobi na czas... więc na 100% nie mogę powiedzieć ,że będę jechał.

nospoon
[Usunięty]
:
A gdzie dałeś i za ile?

:
A w Nidzicy do jakiegoś tokarza, 2 dychy wziął... Nie rozmagnesował i musiałem sam. Wcześniej w 2 płytkach nie wchodziło 0,038 teraz to samo.
nospoon, kiedy chcesz wyjechać?

nospoon
[Usunięty]
:
Myślałem żeby być w Nidzicy koło 15 - 15:30, możliwe że będę chciał na jakieś żarcie zajechać.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.