Kask do 800zl
Odpowiedz do tematu

:
Kupiła i o dziwo is 17 na którego tak marudziłam :) W końcu trafiłam na profesjonalny sklep z bardzo dobrym asortymentem i super obsługą do tego ceny bardzo konkurencyjne fakt 150 km ode mnie niestety ale byłam przejazdem więc musiałam wstąpić:) Po prostu pan mi dokładnie wytłumaczył HJC XS było za małe a S z kominiarką jest idealna po przymierzałam tam kilka innych kasków sharka s900, AGV k3 sv ale wybrałam HJC IS 17 jak na razie jestem zadowolona :) Ma idealną długość blendy pinlocka nic mi nie paruje pierwsza przejażdżka za mną:) cieszę się jak dziecko :rotfl:

:
Gdzie gdzie gdzie ten profesjonalny sklep? W kolo lublina w sklepach maja wszedzie bide..

:
Bide to mało powiedziane ja byłam we wszystkich sklepach w lublinie, zamawiałam też przez neta ale nie polecam tak robić jeśli wcześniej nie miało się tego kasku ciucha czy czegoś tam w odpowiednim rozmiarze na sobie strata czasu i pieniędzy na późniejsze odsyłki cuchów. Kupowane przez neta na oko dla mnie nie ma sensu bo raz trafisz raz nie, przynajmniej ja wole wiedzieć co kupuje i jak to wygląda na mnie, dla mnie ma to znaczenie jako kobiety facet ma trochę lepiej. Poza tym wybór ciuchów męskich w lublinie jest dużo większy, kobiecych ze świeczką szukać nie mówiąc tu o kombinezonach damskich to chyba jeden salon w lublinie ma.

Sklep to 4motos.pl (woj. podkarpackie, koło Jarosławia) przyjemna obsługa i ceny bardzo konkurencyjne:) Ja na pewno tam wrócę. Podam przykład przyjechałam 10 minut przed zamknięciem i zostałam obsłużona na najwyższym poziomie nikt mnie nie poganiał dał chwile do namysłu wybór kasków i rozmiarów co ważne był spory także myślę każdy znalazł by coś dla siebie. Zresztą mają stronę internetową można zobaczyć co się chce wybrać i po jechać po przymierzać.

:
Dzieki za odpowiedz ;) ja na razie nialem doczynienia tylko z intermotors w lublinie, ale tam wiekszosc ciuchow jest z gwiazda i wysokich cenach

:
Nie ma za co :) No to tutaj raczej też większość skór jest gwiazdą ale tekstylne ciuchy są różnych firm.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.