Kask do 800zl
Odpowiedz do tematu

vkosav
[Usunięty]
:
Witajcie, ponieważ niedługo będe przymierzał się do zdawania testu Kat. A najwyższy czas zakupić pierwszy kask - Cenę wyznaczam do około 600zł. Przeglądając przeróżnego typu kaski wpadł mi jeden w oko, nie tylko stylistycznie, ale i cenowo - Chciałbym prosić Was o opinię.

http://www.motocyklowo.pl...talik-3211.html

Edit:

Jeszcze jeden - Ten wydaje się moim zdaniem lepszy - Widząc ogólną ocenę na SHARP'ie.

http://www.motocyklowo.pl...y_mat-1104.html

:
Ja jeżdżę w Suomy Vandal, polecam
http://www.sklep.motorist...ck-metalic.html

sunspire13
[Usunięty]
:
Shark s900 jest bardzo dobrym kaskiem

http://allegro.pl/2011-ka...2007570019.html

w tej aukcji dobra cena i do wyboru rozne malowania

:
Ja polecam Airoh SV-55 S Sport, skoro jesteś z Sieradza to zajrzyj na moto-weteran bazar do Łodzi (w styczniu najbliższy) - przyjeżdża tam koleś który ma powystawowe egzemplarze (nie tylko Airoh, ale akurat ja taki zakupiłem), można wyrwać za 350 zeta.

Nie wierzę w życie pozazlotowe
andum
[Usunięty]
:
witam, chciałbym odkopać temat. Szukam kasku w cenie 600-800 zł.
aktualnie waham się nad sharkiem s 700 i s900.
Czytałem na forum o s900 i raczej go polecacie, ale czas mija ceny spadają i może widzieliście gdzieś coś dobrego za te pieniądze ?
I pytanie : gdzie kupujcie kaski ? bo szukam rozmiaru M ale na allegro ciężko coś dostać rozsądnego :(

:
andum napisał/a:
bo szukam rozmiaru M ale na allegro ciężko coś dostać rozsądnego :(


Uważaj z kupowaniem na allegro, jak przymierzałem HJC FG-15 to żaden na mnie nie pasował, L-ka była za luźna a M-ka mnie punktowo uciskała w 2 miejscach. Kask się przymierza przed zakupem.

andum
[Usunięty]
:
przymierzałem s700 i s900 i właśnie M była najbardziej optymalna. oczywiście przed zakupem jakiegoś kasku znajdę go w sklepie i przymierzę dla pewności rozmiar i wtedy taki rozmiar chciałbym kupić w miarę jak najtaniej :) bo niestety nie oszukujmy się ale w sklepach mają całkiem sporą przebitkę :( chyba że znacie jakieś tanie sklepy :)

Bartek89
[Usunięty]
:
Zobacz sobie w punktach intermotors, masz tam spory wybór kasków do przymierzenia i ewentualnie możesz zamówić jaki Ci sie podoba. W Lublinie na Rapackiego jest oddział ;)
p.s w Intermotors jest Shark s700s jest za 599zł :)

:
andum napisał/a:
bo niestety nie oszukujmy się ale w sklepach mają całkiem sporą przebitkę :(

Nie maja przebitki tylko muszą utrzymać lokal, prąd, pracowników dlatego też masz możliwość pójścia, przymierzenia, porównania, otrzymania rady czy pomocy w serwisie. Ale popoluj na promocje teraz, ja oraz użytkownik Piotras_5 o tej porze roku poprzedniego kupiliśmy 2 Araie Chaser po 900 zł/szt. z salonu Honda Plaza w Warszawie, gdzie w sklepach w Poznaniu poniżej 2000 nikt nie zjechał. A to już właściwie sprzęt docelowy do amatorskiej jazdy.

Ostatnio zmieniony przez Machu Pon 14 Sty, 2013, w całości zmieniany 3 razy
andum
[Usunięty]
:
właśnie w intermotors sprawdzałem te sharki :) aktualnie siedzę od 3 lat w warszawie i jest tu sporo sklepów ale tez mają swoje ceny :(

Właśnie wszedłem na ich stronę i jest jeszcze vision r shark i nie wiem czy jest duża różnica między nimi ?

[ Dodano: Pon 14 Sty, 2013 ]
a gdzie znaleźliście taką promocję ? chodziliście po sklepach/salonach czy może gdzieś w necie szukaliście ?

:
andum napisał/a:
bo niestety nie oszukujmy się ale w sklepach mają całkiem sporą przebitkę


chyba w necie są sprzedawane na granicy opłacalności :kwasny:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
andum
[Usunięty]
:
sprzedaz w internecie czy w skepie jest bez roznicy bo i tak sprzedawcy musza zarobic. ale co nie zmienia faktu ze sprzedawcy raczej maja mniejsze koszty i moga miec lepsza cene.

:
jaaasne załóż sklep i zobacz jakie to sa mniejsze koszty :rotfl:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Jedyne co zmniejsza koszt to prowadzenie lokalu, ktorego nie masz jesli masz tylko sklep internetowy = kropla w morzu.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
andum
[Usunięty]
:
u widzę bulwersują się koledzy, nie wiem nie miałem sklepu i raczej go mieć nie będę. Koszt lokalu w dobrym miejscu to cena 5-15tys miesięcznie i wyżej ( miasto )więc sorry ale to jest dużo kasy. + jeszcze jakieś sprawy. A nie powiecie mi że ktoś kto ma sklep internetowy i trzyma swój towar choćby u siebie w garażu ma podobne koszty do tego co prowadzi sklep. ale ok może macie z tym styczność większa niż Ja więc wiecie lepiej.
Z tego co widzę w sklepach fizycznych i sklepach internetowych to w sklepach internetowych jest taniej więc z czegoś to się brać musi.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.