Olsztyn i okolice.
Odpowiedz do tematu

:
Okkk Pan'ieBodzio :D a pytanie gdzie konkretniej sie wybierasz?? :) CO prawda ja nie mam Twojego nr ale to jakos dasz przy okazji albo spojrzysz na forum :))

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
no przeciez pisalem ze na mazury :P
a blizej to okolice gizycka

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Heheheh :PPP ok 200km ode mnie ;PPP nawet ponad ale ok ok :D :D:D jak cos w koncu sie ustali damy znac :D :D jakos ;p

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Ja postaram się wpaść, ale nic nie obiecuję bo mi trudna sytuacja wyskoczyła wczoraj :/ . Mam nadzieję, że chociaż na chwilę mi się uda. Co do miejsca spotkania to może MC'Donald ten na placu roosevelta?

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
emkags jesli bedziecie ostatecznie w olsztynie to bede mial do was 1h jazdy

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
nospoon
[Usunięty]
:
kempes, ale to mówisz w tej chwili o Olsztynie. Nie wiem jak reszcie odpowiada taki układ żeby się w Olku spotkać. Chyba że rzeczywiście zrobimy sobie wypad w stronę Giżycka? Niekoniecznie aż do samego Giżycka oczywiście...
Co do godziny, proponuję tak w okolicach 11.
A czy ta trudna sytuacja sprawia że ciężko Ci będzie wybrać się w sobotę, czy w ogóle w weekend?

[EDIT]: Tak mi teraz wpadł do głowy pomysł, że można by zrobić sobie ten wypadzik z noclegiem i ogniskiem, bo znam takie fajne miejsce w okolicach Wilim (nad jeziorem Dadaj). Mam tam dostęp do domku. można by wtedy jakieś piwko sobie też spić :) Tylko nie wiem jak się na to zapatrujecie.

:
Ja w sobotę raczej nie dam rady ;/

nospoon
[Usunięty]
:
Spoko, w takim razie niedziela będzie. A z tym domkiem to okazało się akurat przed chwilą, że będzie zajęty i tak... A w niedzielę chyba nawet ma być ładniejsza pogoda.

:
Ja właśnie zajechałem gską do olsztyna, więc o ile sprawy na to pozwolą to się zjawię. Martwi mnie tylko ten regler.... :(

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Nie bój się będziemy z Tobą :P

nospoon
[Usunięty]
:
Kempes, a masz może klucz 21 nasadowy ze sobą..?

:
@Borek, na to właśnie liczę :P
@nospoon, raczej nie. Dopiero się przeprowadziłem, więc sporo gratów mam w Ostródzie.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
no ok mi nd pasuje tylko dajcie znać o której :) żebym przed ciemną nocą wróciła do Wawy :P P

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
nospoon
[Usunięty]
:
Może być 10:00? Tylko w końcu jak robimy, wszyscy w Olsztynie się spotykamy, czy jak?

:
a jednak jutro nie wracam do wawy a w pon :P więc 10.3 w Olsztynie?? :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.