Olsztyn i okolice.
Odpowiedz do tematu

:
Hmmm mi toi tak obojetne gdzie :) Wy ustalcie gdzie sie psotyukamy .. tak bedzie najlepiej :) bo ja jestem w okol działdowa ;)) więc nawet z Borkiem sie ustawie :))

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
nospoon
[Usunięty]
:
Tak w ogóle to zobaczymy czy pogoda dopisze, bo ponoć ma się zacząć grubsze rzucanie żabami do końca tygodnia i w takim wypadku trzeba będzie odłożyć pojazdówkę. Mam nadzieję, że się prognozy nie sprawdzą.

:
Ja jestem chętny. Co prawda regler mi poleciał prawdopodobnie bo jak mam słabe aku to iskrę gubi i silnik na jeden gar chodzi, ale myślę że jak podłącze aku pod prostownik to na jeden dzień bezproblemowego latania starczy.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
I jak? Wszystkim pasuje sobota? Bo ja ręki uciąć nie dam ;/ W ogóle w jakich godzinach Wam pasuje najlepiej?

:
Jak bedzie pogoda toja w pt jade na mazury :)) albo sb raniutko kolo 10 zeby byc :) wiec dajcie znac jak sie umowicie
a ja sie podpasuje :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
nospoon
[Usunięty]
:
No mi jak na razie pasuje, dopóki będzie się zapowiadało że pogoda dopisze to wszelkie inne plany będę układał pod naszą wycieczkę. Pewnie jakoś wczesnym popołudniem najlepiej byłoby się zgadać. A ewentualnie jeśli by się okazało, że w sobotę pogoda nie dopisze to niedziela też wchodzi w grę?

:
Tak :) w razie czgeo w nd troche mnie odprowadzicie w kierunku wawy :PPP

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
No w niedzielę ,by mi bardziej pasowało :)

:
tylko ze mi nd pasowalaby kolo 9 z Borkiem :) i zebym juz kolo maks 15 wracala do wawy :))

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
nospoon
[Usunięty]
:
No dobra, słuchajcie, to wy decydujcie, jak dla mnie może być niedziela od 9 też, teoretycznie będzie mniejszy ruch na drogach... chociaż istnieje też pewna szansa, że będę na ciężkim kacu po sobotnim wypadzie do klubu ;)

:
Więc zostaje sobota :P P bo na kacu się wycofasz ;P

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
nospoon
[Usunięty]
:
Noo i taki wycofany będę jeździł :P

nospoon
[Usunięty]
:
No dobra, to w końcu wymyślyly gdzie się ostatecznie spotykamy? Może tak, skąd kto rusza?

:
ja okol Działdowa :) Płośnica

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
jak ostatecznie ustalicie czas i miejscie spotkania to dajcie znac na forum. wybieram sie na mazury w weekend to moze jakos do was dolacze.
emkags tel do Ciebie mam jak by co

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.