Olsztyn i okolice.
Odpowiedz do tematu

:
oo ja na weekend etz lece do domu :> >>

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
To trzeba się ustawić :)

:
no to będziemy coś myśleć na weekend :)

:
kolega i tak przyaltuje do dzialdowa... : > znajomi pewnie z okolic dzialdowskich etz beda :) wiec jak cos dajcie znac :D :D i mozna u mnie :D :D:D::D:D:D


.
.
.
.
.
.
.

Najwyzej rodzice mnie wydziedzicza, ze rzadko bywam z Nimi ;p

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Tak się składa, że prawdopodobnie w kolejny majowy weekend wraz ze znajomymi przyjadę sobie w wasze okolice (taka krótka motowycieczka, punkt wypadowy/baza - Giżycko), czy zgadzacie się z ocenami waszych lokalnych tras zaznaczonych na stronie roads2go.com?

Nastawiać się na jakieś mocno dobite fragmenty asfaltu, duże remonty (korki) lub niespodzianki w postaci śmiercionośnych pozimowych wyrw na zakrętach ;) ?

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
:
Giżycko do Olsztyna, a tym bardziej do Działdowa jest jak Płońsk do Warszawy :wstyd: :wstyd: :rotfl: :rotfl:
Do claudii napisz PW :) ona powinna sie orientowac :D

Udanej wycieczki :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Olsztyn- Giżycko nudna droga :P duża część to już nowa prosta, miejscami dwu-pasmowa. Przed Mrągowem kilka km jeszcze rozkopana, dziurawa. Mrągowo- Giżycko trochę fajnych zakrętów.

:
Dzięki, informacje z pewnością się przydadzą :)

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
adasadas2
[Usunięty]
:
Również polecam Mrągowo-Giżycko ;)
+ Mrągowo-Mikołajki
Duuużo fajnych winkli :)

:
Cześć, ma ktoś z Olsztyna i okolic ochotę pomóc w oględzinach GS'a?
Motocykl stoi w Osztynie, link do tematu: http://forum.gs500.pl/vie...p=174205#174205

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.