Olsztyn i okolice.
Odpowiedz do tematu

nospoon
[Usunięty]
:
Namiot z pozoru byłby najlepsz± opcj±, ale trzeba też wzi±ć pod uwagę, że nie wiadomo czy będzie gdzie się rozłożyć na legalu, bo na dziko to różnie bywa. Też lubię spać w namiocie, najlepiej się wysypiam zawsze ;)
To deklarować mi się tu reszta, kto chętny na wspólny wypad.

:
nospoon napisał/a:
To deklarować mi się tu reszta, kto chętny na wspólny wypad.


To chyba trzeba zapytać na forum ogólnym, a nie regionalnym :P .

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Wiecie co... mnie ogólnie nie ma w majówkę.... ale pamiętajcie, że mamy Maj, a co za tym idzie :P zimne noce...... w namiocie ;P

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Ch±dzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
nospoon
[Usunięty]
:
Wg. prognozy ma być ciepło, w nocy też. No i dobry ¶piwór to podstawa ;)

:
Ale to jest maj :PPP je¶li masz dobry ¶piwór to ok :))

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Ch±dzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Zawsze można jaki¶ domek ogarn±ć :P

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Zamierzam dzisiaj ¶mign±ć do Olsztyna, może mały spocik wieczorem/jutro na mie¶cie? :)

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
No ja jutro mam wolne to można się spotkać :P

nospoon
[Usunięty]
:
Jestem za. Też jako¶ pod wieczór wracam do Olsztyna, daj tylko znać o której i gdzie.

nospoon
[Usunięty]
:
Co¶ sprawa przycichła więc odgrzeję kotleta. Kto¶ chętny wspólnie po¶migać w najbliższych dniach?

:
Tak to ciężko będzie się zgadać, zróbmy inaczej: jutro chyba będę cały dzień w Olsztynie to podaję nr tel. 607780028 - jak nie będzie lało i będziecie chcieli polatać to dzwońcie.

Nie wierzę w życie pozazlotowe
nospoon
[Usunięty]
:
Kto chętny trochę polatać w najbliższych dniach? Trzeba wykorzystać ostatnie chwile ładnej pogody w tym sezonie. Może jaki¶ spocik albo wycieczka?

:
Latamy z nospoon'em - koło 14:00, jak kto¶ chętny to dzwonić!! :hyhy:

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
hallo, hallo żyjecie?

:
Halo halo, żyjemy. W week jestem, chętna na jak±¶ rundkę?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.