Doskonalenie techniki jazdy
Odpowiedz do tematu

Tomek Kulik
[Usunięty]
: Doskonalenie techniki jazdy
Czołem. Zapraszam na szkolenie z techniki jazdy motocyklem, jakie odbędzie się w piątek 01 lipca na terenie dawnego lotniska wojskowego w Ułężu koło Ryk.
Zaczynamy o godzinie 15.00 i ćwiczymy do 20-ej.
Program szkolenia obejmie:
- sprawdzenie stanu technicznego motocykli i ew. korekta ustawienia klamek, dźwigni, linek, etc,
- przeciwskręt, fakty i mity, stopa zewnętrzna,
- dosiad i postawa: biodra, łokcie, grzbiet,
- manewrowanie z prędkościami znikomymi + manewrowanie z zablokowaną o ogranicznik kierownicą :-)
- przejazd szybkiego łuku,
- zakręty naprzemienne,
- hamowanie + redukcja + międzygaz dla zainteresowanych,
- pchanie motocykla motocyklem - to dla turystów :-)
- ucieczka zza auta przy ataku z tyłu (spierdzielanie między auta lub na pobocze, gdy pojazd z tyłu nie jest w stanie się zatrzymać za nami bezpiecznie).
Tor do przejazdów będzie wykorzystywał naturalne walory dawnego lotniska (pas, drogi kołowania, patelnie dla śmigłowców, etc), szykany ustawione przez nas, oraz elementy stricte zręcznościowe (na potrzeby przebijania się w korku, a fasonem i kulturą).
Koszt: 250 zł.
Kadra: instruktorzy techniki jazdy z uprawnieniami państwowymi.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod adresem:
poczta@kulikowisko.pl

Dobrej pogody życzę. Tomek :-)

:
ja mam pytanie ile osob bedize maksymalnie i dlaczego koszt jest tak drogi jak na jeden dzien ?? bylem na szkoleniu w CSP w legionowie i tam 2 dni sie szkolilem za 300 zeta...

od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
Tomek Kulik
[Usunięty]
:
Liczba osób szkolonych nie przekroczy dziesięciu na jednego instruktora.
Koszt zawiera wynajęcie obiektu, który nie jest tani ale jest duży i daje duże możliwości aranżowania ćwiczeń.
A z panami z CSP nie gadam, od kiedy kazali blokować ręce przy hamowaniu i okazało się, że nie wiedzieli o zewnętrznej stopie.

Zippo125
[Usunięty]
:
...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.