Kogo dzisiaj widzialem/spotkalem?
Odpowiedz do tematu

:
Wczoraj na a2 kolo zjazdu na Sochaczew widziany gs z rejestracja epi z kierownikiem złożonym jak konik polny do skoku ;) z przodu jechał ktoś na sporcie z plecakiem

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
nie ja

Das Drone !!
:
Kogoś widziałam 15 minut temu na parowcowej możliwe że ktoś od studiego wracal ? Chłopak z dziewczyną na pleceku

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
zena napisał/a:
możliwe że ktoś od studiego wracal

ja nikogo nie gościłem i nie słyszałem nijakiego moto w okolicy więc może jechał z Tumskiej od strony kościoła

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Gdzieś z twoich okolic wyleciał z Noteckiej pies ich dorwał przy złomie

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
Dzisiaj ok 17.10 Otwock, Kołłątaja, skrzyżowanie przy stacjach benzynowych czarna eFka. Był tak samo zdumiony samowolką na tym skrzyżowaniu jak i ja dwa razy dziennie ;)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Kto to wczoraj koło 15 stał na Drawskiej na niebieskiej F-ce?

XR&XR&FE
:
Około 16stej czerwony przedlift na stacji Lotos na Wybrzeżu Gdyńskim?

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
dziś przed 18 na Górczewskiej róg Prymasa spotkałem dwie koleżanki na GSkach, jedna na niebieskim golasie druga na biało czarnej eFce.

"In this wild and woolly universe, there are three things you can count on: your brains, your bros and your bike!"
:
a to nasze! :D jechałyśmy z koleżanką na pizzę do Cafe66 ;)

:
kurcze, a kusiło mnie żeby zawrócić i pogonić za Wami:P taka szansa stracona, mieszkam niedaleko, jeszcze się ustawimy na jakieś wieczorne latanie;)

"In this wild and woolly universe, there are three things you can count on: your brains, your bros and your bike!"
:
Aaa przez ten Weekend przy Włodarzewskiej 87 stoi Gska - nawet Fka z białym zadupkiem!! :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Czarna ef -ka dzisiaj jechała za mną dzisiaj kolo 8.30 Kopińską i dalej do pomnika lotnika. Kierowca czarno niebieska kurtka rolefa

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
Dzisiaj około południa na Grójeckiej koło Placu Zawiszy widziałem ładnego bordowego five stara, wersja z dwiema lampami, rejestracja BL chyba. Ktoś od nas?

:
Dziś ok godziny 16:30 ul. Kobiałka
Dwa GS'y prawdopodobnie.

Jeden czarny jeden taki:


Ktoś się przyznaje? :D Ktoś nad zegrze jechał?

Filamenty do drukarek 3D | Gilera SDR50 2004r -> Yamaha YZF250 2007r -> GS 500E 2005r -> Kawasaki KXF250 2005 -> Mazda RX8 2004
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.