Suzuki GS 500E by lencol
Odpowiedz do tematu

:
Pierdoła niepotrzebnie odwracająca uwagę od drogi i otoczenia, wyłączająca słuchanie silnika :)

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
tmi napisał/a:
Pierdoła niepotrzebnie odwracająca uwagę od drogi i otoczenia, wyłączająca słuchanie silnika :)


:)

Też tak twierdzę :) Potem się okaże, że po kilku latach trzeba nagle jechać na moto bez i ojej ojej jaki to ja mam bieg :D

:
ja zerkam na obroty szybko jak widze ok.5 tys przy 90-100km/h to wiem, że już mam Top Gear;)
ale lencol fajna foto-relacja, tez bede kombinował po Nowym Roku :)

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
tmi napisał/a:
Pierdoła niepotrzebnie odwracająca uwagę od drogi i otoczenia, wyłączająca słuchanie silnika

W GS'e nigdy nie miałem i jakoś mi to zbytnio nie przeszkadzało, gorzej jak jechałem za głośnym wydechem i nie słyszałem własnych myśli a co dopiero własnego silnika, w obecnym mam i tak żeby nie skłamać to prawie z niego nie korzystam, może trochę na początku jak się w moto wjeżdżałem, a teraz to już jak GS'em na słuch.

Ale jak napisał GSadmirer, niektórym, którzy zapragną zrobić upgrade zapewne się przyda, choć jak bym miał wymieniać czujnik bo mi popękał od wibracji czy czegośkolwiek, to wolał bym fabryczny z kompletem zestyków, a jak wiadomo jest taki, pasujący od innych suzuk niż się bawić

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
A ja może z innej beczki, czy ktoś chce tutaj dyskutować czy to przydatne czy nie?
Marcin robi wyświetlacz, bo lubi ulepszać swojego gsa i tyle, według mnie nie ma nad czym się rozwodzić. :P

Sorry poczułem się w obowiązku go obronić. ^^

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Piotras_5 napisał/a:
Sorry poczułem się w obowiązku go obronić. ^^


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
lencol napisał/a:
Piotras_5 napisał/a:
Sorry poczułem się w obowiązku go obronić. ^^


:rotfl: :rotfl: :rotfl:


musiał posta nabić :rotfl:

tak jak ja teraz ;)

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
To akurat było srsly bo na własne oczy widzę co tam lencol u siebie kombinuje :]

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
GSadmirer napisał/a:
ja zerkam na obroty szybko jak widze ok.5 tys przy 90-100km/h to wiem, że już mam Top Gear;)


I tu się właśnie problem pojawił, bo jak wiadomo z poprzednich postów grzebałem troszkę w napędzie i zmiana zębatek zaowocowała tym, że człowiek się troszkę pogubił w zależności między obrotami a prędkością ;)

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
Ja nie patrze na obroty tylko wrzucam w dół/góra w zależności czy potrzebuję odejścia czy nie. W zasadzie oprócz tego, że czasami szukam 7 biegu to nie myślę o tym w ogóle. Ale jak ktoś ma myśleć podczas jazdy, patrzeć na obrotomierz i dedukować po obrotach i prędkości który ma bieg to lepiej faktycznie zamontować wyświetlacz biegów.

:
Machu napisał/a:
Ja nie patrze na obroty tylko wrzucam w dół/góra w zależności czy potrzebuję odejścia czy nie. W zasadzie oprócz tego, że czasami szukam 7 biegu to nie myślę o tym w ogóle. Ale jak ktoś ma myśleć podczas jazdy, patrzeć na obrotomierz i dedukować po obrotach i prędkości który ma bieg to lepiej faktycznie zamontować wyświetlacz biegów.

<yes>

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
Machu napisał/a:
Ale jak ktoś ma myśleć podczas jazdy, patrzeć na obrotomierz i dedukować po obrotach i prędkości który ma bieg to lepiej faktycznie zamontować wyświetlacz biegów.


nie wiem czy widzisz róznice miedzy szybkim zerknięciem, a patrzeniem w obrotomierz, bo ja tak.
dwa lookam jak szukam miedzy 6 a 7, nad niższymi jakoś sie nie zastanawiam, czasem nawet neutral odrazu uda się wbić przy zbijaniu na dojezdzie ;)

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
Ryder
[Usunięty]
:
Niedługo podjadę oddam Ci twoje graty,i złożę zamówienie na wyświetlacz biegów :D

:
Z uwagi, ze już raz regulator napięcia mi umarł postanowiłem zaopatrzyć go w wentylatorek, który odprowadzi z niego naddatek ciepła.



Po uruchomieniu silnika napiecie skacze do 14,4 Volta, dlatego do wentylatora zostanie podłączony stabilizator napięcia. Narazie tylko teoretycznie, ale druczek na papierze kredowym mam już przygotowany ;)

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
Skoro padł raz to może warto się przyjrzeć uzwojeniom ?

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.