problem ze srubami...
Odpowiedz do tematu

blizniak83
[Usunięty]
: problem ze srubami...
haha - mam nie maly problem otoz chcialem zdjac plastiki zamocowane po bokach -- w tym celu musze odkrecic dwie sruby ktore mocuja plastiki - problem jest taki ze sa one wkrecane w rame - czesc ramy ten odcinek gdzie jest linka do siedziska podprowadzona - ok to nie jest wazne - tylko chcialem wyjasnic o ktore sruby mi chodzi. Sprawa jest teraz taka ze poprzednim razem je najprawdopodobniej za mocno przykrecilem i teraz przy odkrecaniu - kreca sie w prawo w lewo a mimo to nie wychodza - nie chca sie odkrecic i jak na zlosc obie - jak nie bylo pogody to przez pogode nie moglem nic zrobic - teraz przez te pieprzone sruby. Ma ktos pomysl jak je odkrecic?? Wyrwac? jesli to wogole wykonalne? Uciac - tylko ze wtedy kawalek zostanie w ramie - ten co nie chce wyjsc a sie kreci w kolko ... Nie mam pojecia -- moze rozwiercic ale co mi to da jesli nie mam gwintownicy... w dupe kopane... co za glupi dzien 13.03.2008

:
Za tą blacha były przyspawane nakrętki i w nie wkręcałeś śruby mocujące boczki. Żaden problem je przytrzymac kluczem czy szczypcami. w najgorszym wypadku pozostanie nozówka i odcięcie srub.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
blizniak83
[Usunięty]
: Urwalem....
Najprostszym sposobem okazalo sie jednak urwanie srub - nakretki - ktore sa przyspawane od spodu sa ok ale najprawdopodobniej gwint sie zniszczyl -- coz bedzie trzeba nowy zrobic lub cos innego wstawic...

:
Ja bym je przewiercił 6,5mm lub 7 i dał z drugiej strony nakrętki . Troche problemu przy przykręcaniu bo trzeba przytrzymac nakretki ale da się.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
blizniak83
[Usunięty]
:
tak tez chyba zrobie - to znaczy dam nakretke z drugiej strony i lekko dluzsz srube , tak na marginesie skombinowalem sruby nawet chyba ta sama wielkosc tylko na imbus ale spoko - tylko ze ta nakretka co jest przyspawana ma gwint zjechany i albo dzis znajde gwintownice albo zrobie tak jak na wstepie napisalem... :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.