Narzedzia - jakie polecacie?
Odpowiedz do tematu

blatomasz
[Usunięty]
:
Dzieki za wszystki rady, spróbuję jeszcze w weekend jak nic nie pomoże to wiertarka...

A skoro o narzedziach mowa to jakich uzywacie, jakie firmy etc. Bo chciałbym sobie sprawić jakis dobry zestaw narzedzi ale nie wiem czym sie kierować przy poszukiwaniach.

Pozdro

capri
[Usunięty]
:
ja mam zestaw kluczy RSTool. Dobre są

:
Ja mam komplet nasadowych od 8mm do 36mm produkcji polskiej z lat 60" i sa nie do za***ania , stan idealny. Poza tym Coval , stanley .

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
blatomasz
[Usunięty]
:
Breżniew napisał/a:
Ja mam komplet nasadowych od 8mm do 36mm produkcji polskiej z lat 60" i sa nie do za***ania , stan idealny. Poza tym Coval , stanley .


Wszyscy sobie chwalą takie stare klucze, kiedys to robili sprzęt nie jak dzis chińskie jednorazówki...

A co myslicie o takim zestawie, wystarczy?
http://moto.allegro.pl/it...a_promocja.html

michal_elwuo
[Usunięty]
:
1. może przenieśmy ten fragment jako np narzędzia?
2. Ojciec potrzebuje dobrych narzędzi i zainwestował: BAHCO :D sprzęt pierwsza klasa... do wszystkiego dopadujesz (złączki, przeguby, różnego typu narzędzia), wytrzymałe (gdzieś coś odkręcałem i na grzechotce zaparłem się 2metrową rurą... musiałem na niej stanąć całym ciężarem na końcu i nic się z nią nie stało). Ogólnie polecam. Jedyny minus? -cena :/ duży zestaw (180narzędzi chyba) jakieś 1200zł?... gdyby nie to to miałbym własny taki :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.