nocne polatanko
Odpowiedz do tematu

Bieniek
[Usunięty]
:
chłopaki i dziewczyny ;) nie macie moze gdzieś wolnej klamki hamulca?

:
a w larsonie nie maja?

Bieniek
[Usunięty]
:
oo widzę ze dobrze zaopatrzony sklep jest. dzięki za info midd

radmike
[Usunięty]
:
Olka1989 ok :) 21:30 na Lotosie przy Multikinie czekam :)
Panie i Panowie zbieramy sie zbieramy :hyhy: pogoda jest zajefajna i trzeba polatać :)

:
akutalne czy nie :) ?

radmike
[Usunięty]
:
ja i Olka1989 lataliśmy wczoraj, nikt sie więcej nie pojawił ... mimo wszystko było ciekawie :hyhy:

:
to jak ustawiamy sie jakoś na dzisiaj wieczór?

Bieniek
[Usunięty]
:
nie wiecie panowie gdzie we wrzeszczu lub okolicach jest jakiś placyk gdzie można spokojnie poćwiczyć technikę jazdy, m.in. przeciwskręt. midd ja narazie czekam na klamkę hamulca, a tylko z tylnim hamulcem nie bedę wyjeżdzał na ulicę aczkolwiek by się chciało :D

radmike
[Usunięty]
:
ja jak najbardziej mogę dzisiaj pośmigać z tym że dopiero po 21:00 :)

mr0zd
[Usunięty]
:
Cholernie wiatr pizga :/

marcin3miasto
[Usunięty]
:
Bieniek na westerplatte jest parking ja osobiscie jezdze na parking przy bazie kontenerowej w gdyni dzis tez tam bylem i wcale tak mocno nie wialo a po 18 parking ten jest w 90% pusty

Jutro jak nie bedzie padac prawdopodobnie tez tam bede jezdzil

mr0zd
[Usunięty]
:
Terminal kontenerowy przy westerplatte już jest spalony. Ochrona się czepia i policją grozi :zdziwko:

marcin3miasto
[Usunięty]
:
Na westerplatte sa jeszcze 2 parkingi

Special
[Usunięty]
:
marcin3miasto,

ssp yamaha dzisiaj ?

kruk
[Usunięty]
:
mr0zd napisał/a:
Terminal kontenerowy przy westerplatte już jest spalony. Ochrona się czepia i policją grozi :zdziwko:

Nie wiem jak teraz, ale jeszcze w listopadzie widziałem tam grupę bawiących się stunterów i nikt się ich nie czepiał.

Bieniek, we Wrzeszczu może spróbuj się wbić wieczorem na teren Conradinum. Tam jest duży plac i odbywają się tam zajęcia nauki jazdy. Jeśli nie zamykają bramy na wieczór, to możesz spróbować. Podobnie na terenie XIX liceum, tylko że tam placyk jest mniejszy.

W ostateczności pojedź wieczorem na podziemny parking jakiegoś hipermarketu (Tesco, Real itp.) i tam ćwicz. :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.