Wymiana napedu
Odpowiedz do tematu

Special
[Usunięty]
:
od jakiegos czasu obserwuje ten watek i nie wiem czemu taki dylemat macie przy wyborze zestawu?
to zembatki nie pasuja , to lancuch nie pasuje:(
maszyna do 50 KM zadowoli sie jakimkolwiek zestawem i polata min dwa sezony:)
Yarccom napisał/a:
hehe pewnie
bez allegro taniej

do tego
RK Chain JT Sprockets - z łańcuchem XSOZ1 (xringowy wzmocniony wyczynowy) 379 zł
RK Chain JT Sprockets - z łańcuchem SO (oringowy wzmocniony) - 359 zł



spytajcie kruka ile zaplacil :)

Paulo
[Usunięty]
:
Hmmm... ja wierzę Leon'owi i teorii 'gumy od majtek'. Nie pierwszy raz z resztą słyszę o łańcuchach wytrzymujących góra 8kkm... Za 100-150 złotych +/- 10kkm więcej? Moim zdaniem opłaca się kupować lepsze łańcuchy. W rowerze z resztą miałem podobne historie :) Tanie łańcuchy wyciągają się jak szmaty (oczywiście niszcząc zębatki, jeśli są lepsze) a na zestawie XT w zeszłym roku zrobiłem 10kkm...

Special
[Usunięty]
:
nie mowie tu o zestawach marki x ale o rk np nie ma sensu kupowac dida skoro rk to to samo. w 160 konnych sportach to ma znaczenie bo naped odpowiednio drozszy zuzywa sie tak i tak w jeden sezon:(

kruk
[Usunięty]
:
Dziękuję wszystkim, którzy wypowiedzieli się w tym temacie i rozjaśnili mi w głowie kilka spraw. Zestaw napędowy już kupiony, stanęło na łańcuchu RK XSOZ1 i zębatkach JT (15/39). Specjalne podziękowania dla Speciala za pomoc nie tylko wirtualną. :)

Emwu96
[Usunięty]
:
Yarccom napisał/a:

bez allegro taniej ;)

RK Chain JT Sprockets - z łańcuchem SO (oringowy wzmocniony) - 359 zł


poza allegro ile by to kosztowalo ?

:
heh jak pieknie zmieniłeś cytat :niepewny:

oryginalny to

Cytat:
hehe pewnie
bez allegro taniej ;)

do tego
RK Chain JT Sprockets - z łańcuchem XSOZ1 (xringowy wzmocniony wyczynowy) 379 zł
RK Chain JT Sprockets - z łańcuchem SO (oringowy wzmocniony) - 359 zł

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Emwu96
[Usunięty]
:
nie no ja myslalem, ze po prostu sprzedajesz taki zestaw czyli :
RK Chain JT Sprockets - z łańcuchem SO (oringowy wzmocniony) - 359 zł
i oferujesz tutaj, dlatego spytalem.
Czyli nie sprzedajesz? czy jak

kruk
[Usunięty]
:
Ech, czy to tak ciężko skumać? Yarccom sprzedaje części do motocykli, jego oferta jest na forum w dziale Sprzedam. Tutaj napisał Ci swoją cenę takiego zestawu napędowego, jednocześnie mówiąc że gdybyś chciał kupić od niego przez Allegro (bo tam też ma swój sklep), to zapłacisz więcej, bo w cenę jest wliczona prowizja którą bierze Allegro.

Emwu96
[Usunięty]
:
aha no ok, dziekowka

Special
[Usunięty]
:
Yarccom napisał/a:
RK Chain JT Sprockets - z łańcuchem XSOZ1 (xringowy wzmocniony wyczynowy) 379 zł


chyba gdzies widzialem to cudo za 279 zl :)

:
Kolega kupował niedawno łańcuch w sklepie i z tego co pamiętam to 260 zł DID VM, a G&B (czyli w połowie złoty) o około 20 zł więcej.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Special
[Usunięty]
:
cos tu mi sie nie podoba ze did tylko 260 zl predzej 360 to tak

:
tmi napisał/a:
Kolega kupował niedawno łańcuch w sklepie i z tego co pamiętam to 260 zł DID VM, a G&B (czyli w połowie złoty) o około 20 zł więcej.


też dałem podobnie, w sezonie jest tylko dużo drożej. DID :super:

Special
[Usunięty]
:
vx to sie zgodze ale nie vm

:
Special napisał/a:
vm


i to G&B

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.