AGRO TUNING (wiejski tuning)
Odpowiedz do tematu

pgorzala
[Usunięty]
: AGRO TUNING (wiejski tuning)
Temat stworzony z myślą o zamieszczaniu zdjęć i opisów wieśniackich przeróbek GS'ów i nie tylko.

pootietang
[Usunięty]
:
zdjęć mógłbym zapodać setki ale skupię się na kilku przykładach rozwiązań wydechu :D :D :D






michal_elwuo
[Usunięty]
:
nie no eleganckie xD taki jak na drugim foto chyba do suki wrzucę :)

capri
[Usunięty]
:
ale ludzie mają wyobrażnię... ale jak im się podoba :)

jankees
[Usunięty]
:
Na tym ostatnim zdjęciu to tylko zamontować pedały,zembatke i extra rowerek,hehehe,a jaki szpan by był na wiosce pod sklepem.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
dokładnie :D no i tarczowy hydrauliczny z przodu :D nie jeden rowerzysta pozazdrości xD

:
Temat nadaje się wyłącznie do działu Humor. I tam go przenoszę.
Z tuningiem niema nic wspólnego...

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
pootietang
[Usunięty]
:
w sumie może ktoś podpatrzy i zrobi przeróbkę w swoim gs'ie :D :D :D

pgorzala
[Usunięty]
:
Breżniew napisał/a:
Temat nadaje się wyłącznie do działu Humor. I tam go przenoszę.
Z tuningiem niema nic wspólnego...


Nie zgadzam się z tym, bo nie taki był zamysł mojego postu, ale widzę, że niektóży źle go odczytali.
Chodziło mi o to, aby pisać tu i pokazywać jak nie należy tuningować GS'ów i innych motocyki, a nie wyśmiewanie śmiesznego wyglądu niektórych przeróbek.

Ale skoro "góra" tak zadecydowała to nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z tym...
Najwyżej założę nowy post w którym opiszę do czego mamy się ograniczyć podając tutaj przykłady takiego "agro tuningu".

ascon20
[Usunięty]
:
hehe pomysl bardzo dobry a do działu humor dlaczego nie

michal_elwuo
[Usunięty]
:
pgorzala: chyba nie posądzasz nas że w myślach możemy wpaść na coś takiego jak na załączonych obrazkach? xD

ascon20
[Usunięty]
:
dlaczego nie ja już się zastanawiam nad małą przeróbką wydechu hehe

:
Może to nie motocykl, ale jeśli chodzi o tunning to nie mam fotki na której byłaby większa porażka.


Snajper
[Usunięty]
:
Takie wydechy to w amfibiach robią :)

ascon20
[Usunięty]
:
jedno słowo idiota pewno goś w domu wody teraz nie ma bo rury powycinał i przyspawał do samochodu

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.