koncowka kierownicy czy waga koncowki ma znaczenie?
Odpowiedz do tematu

radsko
[Usunięty]
: końcówka kierownicy czy waga koncowki ma znaczenie?
Witam,
miałem dziś parkingówke i wykrzywiłem śrubę w lewej końcówce kierownicy. Trochę też się obrysowała. Prawa jest ok.

Oddam więc chętnie prawą koncówkę. Po wymianie śruby w lewej będzie można też ją użyć. Jeżeli ktoś chce - proszę o info. Mi są one zbędne w tym momencie - musze kupic nowe.

I tu pytanie mi sie nasuwa. Ile koncowa powinna wazyc - czy wogole sie nie przejmowac i kupic jakakolwiek?
Jeszcze kwestia rozmiarow - czy to musza byc jakies dedykowane suzuki czy otwory wszystkich kierownic sa takie same?

Sa na allego po ok 20 zł. - czy beda pasowac?

Dla przykładu http://moto.allegro.pl/ko...1268607632.html

Ostatnio zmieniony przez radsko Pią 22 Paź, 2010, w całości zmieniany 1 raz
antypolonia
[Usunięty]
:
Wysłałem Ci PW

:
radsko napisał/a:
I tu pytanie mi sie nasuwa. Ile koncowa powinna wazyc - czy wogole sie nie przejmowac i kupic jakakolwiek?

Jeśli robią je z takich ciężkich materiałów to można podejrzewać, że te z plastiku czy aluminium jednak nie będą spełniać takiej samej funkcji więc waga ma znaczenie.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
radsko
[Usunięty]
:
tmi napisał/a:
radsko napisał/a:
I tu pytanie mi sie nasuwa. Ile koncowa powinna wazyc - czy wogole sie nie przejmowac i kupic jakakolwiek?

Jeśli robią je z takich ciężkich materiałów to można podejrzewać, że te z plastiku czy aluminium jednak nie będą spełniać takiej samej funkcji więc waga ma znaczenie.


Byłem w Suzuki na Puławskiej.

Poradzili mi abym w tej sytuacji kupił samą śrubę. Koszt 10 zł. Tak też zrobiłem.
Sprzedawcy na allegro niestety nie piszą jaka jest waga końcówek.

Przepraszam więc za zamieszanie z tym oddawaniem.

Dzisiaj jeździłem bez jednej końcówki i było ok. Myślałem że będzie jakiś problem z samym prowadzeniem. Można więc kilka dni bez tego jeździć.

:
Witam, zgubiłem lewy ciężarek "końcówkę" kierownicy w Suzuki GS500F 2004r.
Ktoś się orientuje czy i gdzie taką mogę dokupić?

:
Sowa80 napisał/a:
Ktoś się orientuje czy i gdzie taką mogę dokupić

oryginalną używkę szukał bym na allegro lub u Set3 w netbiker.pl -> http://netbiker.pl/katego...owki-kierownicy

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Ja za to mam pytanie na temat samej śruby trzymającej ciężarek. Wiem na pewno, że jest to "niestandardowy" rozmiar. Poszukać po jakichś sklepach? Czy trzeba gdzieś specjalnie szukać?

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
Pojawił się problem, o ile sama końcówkę (balast dokupię) to nie ma dołączonego mocowania w postaci tego stożka co się nabija i rozkręca wkręcając śrubę. nie wiem co zrobić w takiej sytuacji

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.