Termometr oleju! ( czujnik temperatury oleju )
Odpowiedz do tematu

:
Ja tez mam wersję F i na forum napisano mi ze szkoda kasy na to no jest chlodnica oleju ;)

:
Nowatek napisał/a:
Ja tez mam wersję F i na forum napisano mi ze szkoda kasy na to no jest chlodnica oleju ;)


Chłodnica wskazuje temperaturę ? :przestraszony: Ciekawe :troll2:
Poza tym kolega już kupił graty, wiec na dyskusję o sensowności już za późno.

Najważniejszą funkcją wskaźnika to, że pokazuje, kiedy olej jest już ciepły i mozna bardziej odwinąć.
Chociaż niektórzy na tym forum praktykują "dej mu na zimnym" to faktycznie - dla nich wskaźnik jest zupełnie zbędny :-d

:
Nie napisałem ze chlodnica wskazuje temperaturę oleju..

A mając chłodnice nie trzeba się martwić i jego przegrzanie...

Kiedy można odwinac lepiej? Ja rozgrzewam moto na postoju przez czas jak idę się ubrać pale fajke i wsiadam jadę po około 10 km sądzę że moto juz raczej jest rozgrzane wiec można lepiej pocisnac :hyhy:

:
Wielkie dzięki za informacje oraz za link, koszulki juz zakupiłem, teraz czekam na dostawe.

Czujnik zakładam ze względu na to że jak jeżdżę po mieście, zwłaszcza w lecie, to przydałoby się od czasu do czasu sprawdzić temperature oleju.

mam jeszcze jedno pytanie odnosnie nowej śruby, która jest zdecydowanie dluższa niż standardowa. Chodzi mi o ten element (czujnik) który będzię wkręcony w misce olejowej. Zastanawiam sie czy nie będzie to zachaczac o zaden element "w środku" w misce?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.