WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze filmy - tak sie jezdzi/ tak sie NIE jezdzi
Autor Wiadomość
tmi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 2331
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 05 Paź, 2010   

bombki napisał/a:
leon napisał/a:
Propagować taką jazdę? Ja? Rozpędziłeś się zdecydowanie za bardzo! :)
nie chcę nikogo urazić, ani nikogo oceniać, tylko wydawało mi się, że takie forum jak to ma na celu między innymi propagować bezpieczeństwo, pokazywać technikę jazdy, zdrowy rozsądek w sytuacjach drogowych, o i tyle :zdegustowany:

Masz racje, ale to nie dotyczy tych, którzy mają ogrom doświadczenia oraz wszystko już potrafią, tacy mogą sobie pozwolić na "inną" jazde ;)
_________________
Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
 
 
Semai
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Paź, 2010   

Dopiero dziś obejrzałem te filmy, więc jak każdy 2 słowa komentarza.
1. Wyrazy uznania za w moim odczuciu całkiem niezły skill i świetne wyczucie moto. Ja w wciskając się w korek zazwyczaj nie jadę nawet na 20% tego co pokazałeś a i tak raz zawadziłem kolesiowi lusterko.

Dalej nie będzie tak kolorowo.
1. Nie oceniam tego, że Ty lubisz tak jeździć, mawiają "wolność Tomku w swoim domku".
2. Mam w absolutnie czarnej dupie że/czy się kiedyś wyjebiesz i ewentualnie jak poważnie. Twoje zdrowie/życie - nic mi do tego.
3. Szkoda jednak, że nie szanujesz innych uczestników ruchu. Widać, jeśli mam być szczery nikłe doświadczenia/przemyślenia z faktu korzystania z dróg publicznych
4. Jako puszkasz z kilkuletnim doświadczeniem zapewniam Cię, że patrzę w lusterka co jakiś czas szukając/pilnując czy nie jedzie mi jakiś pomiędzy samochodami. Ale na Boga NIGDY nie patrzę w prawe lusterko jadąc skrajnie prawym pasem lub w lewe jadąc skrajnie lewym!
5. Pomyślałeś co mogłoby się stać gdyby w którymś z mijanych samochodów siedział jakiś starszy osobnik chory na serce a Ty go właśnie mijasz 100tką poboczem? (Może to śmiesznie brzmi w tym momencie, ale czy nie zawsze jest śmiesznie dopóki się nie czyta nekrologu?)
6. Finalnie... jeździsz do Warszawy na protesty płatnych autostrad dla motocyklistów, angażujesz się w jakieś akcje "pro-motocyklowe", administrowanie na forum itd... oczekujesz... zrozumienia i lepszego traktowania, szkoda że sam tego nie masz chęci okazywać. Jest takie hasełko "ulica to nie ring", może ono nie tyczy się tylko puszkarzy?

Ale konkludując - życzę Ci serio dużo szczęścia i przyczepności.
Jak to mawiają "nie lataj szybciej niż Twój anioł stróż umie fruwać"
 
 
midd 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 951
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 05 Paź, 2010   

grzes87 napisał/a:
a dla mnie Twoje filmiki pokazuja Twoja glupote i nie ma czym sie "chwalic".
swoja droga nie dziwie sie czemu tak duzo wypadkow sie dzieje w tym roku i prawie co drugi dzien jest zdarzenie albo gina ludzie z wlasnej glupoty/wyboru. a potem mowia ze nie patrza w lusterka.. a ja sie pytam jak maja CIE widizec skoro nie dosc ze zapierniczasz w takim tloku to jeszcze slalomy uprawiasz z kazdej strony wyprzedzajac samocohdy, na przejsciach skrzyzowaniach ciaglych mostach itp.
masz tyle lat a totalny brak wyobrazni !


kruk napisał/a:
Heh, no to żeś zabłysnął leon. Mam nadzieję, że dziewczynie którą wiozłeś zrobiło się „mokro” i jakoś Ci się odwdzięczyła za te niewątpliwe atrakcje, bo w przeciwnym wypadku zupełnie nie widzę sensu ryzykowania jej zdrowiem i życiem. Twojego nie byłoby mi szkoda, bo nie żałuję tak jeżdżących idiotów. Ja na szczęście jeszcze nie spotkałem na drodze takiego mistrza wykonującego takie "manewry". Gratuluję pomysłowości. :zdziwko:


jak kiedys uda wam sie przejechac tyle na motocyklu co leonowi to moze ktos wasze posty wezmie sobie do serca, puki przykrecie dwa kółka do tylnej osi...


jak mysliscie w swej świętej przenikliwości, dla motocyklisty bezpieczniej jet wyprzedzać na przerywanej (gdzie kierowca samochodu tez może ) czy poboczem lub na podwójnej ciaglej...? - gdzie prawdopodobieństwo wykonania podobnego manewru przez samochód jest znikome?

sorry, chłopaki ale macie nikłe pojecie bezpiecznej jezdzie motocyklem


tmi napisał/a:
Te filmiki są pod publike, leon chciał pokazać jazde, wątpie aby tak jeździł na codzień poza tym na filmiku chyba nawet widać AdiDrivera więc tym bardziej ogień na pokaz i szczęście, że nic się nie stało bo skill tu nie miał nic do powiedzenia tylko zwykły
najzwyklejszy fart.


uwierz mi ze mozna mozna przeginac pałe wiele bardziej - i fart nie ma tu nic do rzeczy.


Cytat:
Dalej nie będzie tak kolorowo.
1. Nie oceniam tego, że Ty lubisz tak jeździć, mawiają "wolność Tomku w swoim domku".
2. Mam w absolutnie czarnej dupie że/czy się kiedyś wyjebiesz i ewentualnie jak poważnie. Twoje zdrowie/życie - nic mi do tego.
3. Szkoda jednak, że nie szanujesz innych uczestników ruchu. Widać, jeśli mam być szczery nikłe doświadczenia/przemyślenia z faktu korzystania z dróg publicznych
4. Jako puszkasz z kilkuletnim doświadczeniem zapewniam Cię, że patrzę w lusterka co jakiś czas szukając/pilnując czy nie jedzie mi jakiś pomiędzy samochodami. Ale na Boga NIGDY nie patrzę w prawe lusterko jadąc skrajnie prawym pasem lub w lewe jadąc skrajnie lewym!
5. Pomyślałeś co mogłoby się stać gdyby w którymś z mijanych samochodów siedział jakiś starszy osobnik chory na serce a Ty go właśnie mijasz 100tką poboczem? (Może to śmiesznie brzmi w tym momencie, ale czy nie zawsze jest śmiesznie dopóki się nie czyta nekrologu?)
6. Finalnie... jeździsz do Warszawy na protesty płatnych autostrad dla motocyklistów, angażujesz się w jakieś akcje "pro-motocyklowe", administrowanie na forum itd... oczekujesz... zrozumienia i lepszego traktowania, szkoda że sam tego nie masz chęci okazywać. Jest takie hasełko "ulica to nie ring", może ono nie tyczy się tylko puszkarzy?


3. semai, co tu ma szacunek do rzeczy ??
4. 90% z nas jezdzi tez samochodami.. i dzieki temu wiem, ze raczej nikt nie uzywa pobocza do jazdy.
5. starszy osobnik chory na serce nie powinien w ogole prowadzic pojazdow... zreszta 100km/h co to za predkosc tiry na rozpedówce maja taka :
_________________
http://www.bikepics.com/members/beer4free/
 
 
 
tmi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 2331
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

midd napisał/a:
jak kiedys uda wam sie przejechac tyle na motocyklu co leonowi to moze ktos wasze posty wezmie sobie do serca, puki przykrecie dwa kółka do tylnej osi...

Sory, ale z tego co ja wiem i moge sie mylić (coś kiedyś mi migło przed oczami na SB), to będzie jakieś 50 tkm w trzy sezony, to nie jest dużo.
_________________
Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
 
 
kruk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

midd napisał/a:
jak kiedys uda wam sie przejechac tyle na motocyklu co leonowi to moze ktos wasze posty wezmie sobie do serca

Ewentualnie jak leon się rozpier**li jeżdżąc w taki sposób, to może też sobie ktoś weźmie nasze posty do serca. Choć w sumie jak czytam Twoje teorie, to nawet i w to wątpię.
 
 
tmi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 2331
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

Jakiś motocyklowy leszcz:
http://www.motogen.pl/art...c-aby-zyc-.html

Cytat:
...Suza GS 500E ma już 15 lat a w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nakręciła 110 tysięcy kilometrów...

50 tys. w trzy sezony przy tym to pierdnięcie o słabej mocy. Komuś może się wydawać, że dużo jeździ i ma racje, wydaje mu się.
_________________
Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
 
 
midd 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 951
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

a skad niby masz teorie ze kurier przejezdza 100 tys w ciagu roku?

270 km' ow dziennie? x 365 dni w roku?

bajki opowiadasz ;]

Cytat:

Ewentualnie jak leon się rozpier**li jeżdżąc w taki sposób, to może też sobie ktoś weźmie nasze posty do serca. Choć w sumie jak czytam Twoje teorie, to nawet i w to wątpię.


idziesz o flache ze predzej zaczeniesz wyprzedzac na ciaglej niz leon sie wypierdoli?? :D :D
_________________
http://www.bikepics.com/members/beer4free/
 
 
 
tmi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 2331
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

midd, praca kuriera polega na jeżdżeniu, nie jeździsz=nie zarabiasz. Wypad poza londek to kilkaset km, śmigasz autostradami, drogami przelotowymi od świtu do nocy. Nawet jeśli te 110 km zostało przekolorowane a nie ma podstaw żeby tak twierdzić, to ile dajesz takiemu kurierowi rocznie km, który wyjechał tam tylko w jednym celu - zarabiania kasy, a w polsce zostawił żone i dziecko.
_________________
Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
 
 
Semai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

midd napisał/a:
...
jak kiedys uda wam sie przejechac tyle na motocyklu co leonowi to moze ktos wasze posty wezmie sobie do serca...

mam nadzieję że ów "ktoś" jest mniej zaślepiony niż Ty.
midd napisał/a:

jak mysliscie w swej świętej przenikliwości, dla motocyklisty bezpieczniej jet wyprzedzać na przerywanej (gdzie kierowca samochodu tez może ) czy poboczem lub na podwójnej ciaglej...? - gdzie prawdopodobieństwo wykonania podobnego manewru przez samochód jest znikome?

jeśli naprawdę tak myślisz to serdecznie Ci współczuję.
midd napisał/a:

sorry, chłopaki ale macie nikłe pojecie bezpiecznej jezdzie motocyklem

zapomniałeś dodać "moim zdaniem". Jeśli jeździsz tak samo "bezpiecznie" jak leon, to będzie dobrze jeśli ktoś będzie miał możliwość wytknięcia Ci powyższego zdania.
midd napisał/a:

uwierz mi ze mozna mozna przeginac pałe wiele bardziej - i fart nie ma tu nic do rzeczy.

Właśnie fart ma tu wszystko do rzeczy! Wystarczyłby jeden nieprzewidzany manewr ze strony któregokolwiek kierowcy samochodu. Wynikający ze złośliwości bądź przeoczenia. Jedno zajechanie drogi... i szedłbyś dziś (czy kilka dni temu) kupować wieniec.
midd napisał/a:

3. semai, co tu ma szacunek do rzeczy ??

nie do "rzeczy" tylko do innych uczestników ruchu. W moim odczuciu bardzo wiele. To troszkę za zasadzie Pudziana przeciskającego się w kolejce po bułki. Nikt (albo mało kto) by mu skoczył i w tym rozumieniu on mógłby tak robić, a czy by tak zrobił i jeśli nie to z jakich pobudek - może będzie dla Ciebie jakąś wskazówką.
midd napisał/a:

4. 90% z nas jezdzi tez samochodami.. i dzieki temu wiem, ze raczej nikt nie uzywa pobocza do jazdy.

czyż nie dokładnie to samo napisałem? A co by było gdyby któryś z kierowców nagle wjechał na pobocze choćby dlatego że mu żona upuściła gorącą zapalniczkę na spodnie? Na pobocze się nie patrzy, zakładając że nic się nie porusza tą częścią jezdni.
A w tym przypadku po poboczu się poruszało... i to szybko!
midd napisał/a:

5. starszy osobnik chory na serce nie powinien w ogole prowadzic pojazdow...

Bzdura - kiedy się robi badania kierowców? Przy zdawaniu egzaminu na prawo jazdy. Później nie ma takego wymogu - to a. A b to leon na jednym tylko filmiku zarabiał tak po 30 punktów, a filmików jest kilka. I kto tu "nie powinien w ogóle prowadzić pojazdów"?Chcesz się dalej podpierać przepisami?

Żebyś mnie dobrze zrozumiał, ja wiem że cała ta dyskusja jest dość jałowa. To, że leon nie wyciągnie z niej żadnych wniosków jest dla mnie jasne jak słońce. Pewnie nawet morale mu zboostowało na zasadzie "ale ze mnie ghostrider".
Ale korzystając z zasady forum internetowego służącego do wymiany poglądów, chce klarownie napisać że potępiam tego typu arogancję i ignorancję. I buduje mnie to, że większość z osób komentujących też podziela mój pogląd.

Kończąc... wszyscy narzekają na Polskę - jaki to dziki, beznadziejny kraj, że przepisy głupie, że politycy itd itp, a wiesz co by leon dostał za taką jazdę w Szwajcarii? Po pierwsze poszedłby do paki (tak, tak nie przesadzam, poszedłby siedzieć) a po drugie mandat w wysokości takiej, że ze swojej pensji operatora wózka widłowego przez kilka lat miałby dietę "30 kalorii".
 
 
midd 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 951
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

Cytat:
Nawet jeśli te 110 km zostało przekolorowane a nie ma podstaw żeby tak twierdzić


cały artykuł jest przekolorowany:

Cytat:
przegazówka do odcięcia zapłonu aby ssanie samo się wyłączyło i jazda

gdzie GS500 ma odciecie ?? albo automatyczne ssanie

Cytat:
Przednie koło odrywa się od ziemi, aby zaraz na nią powrócić i spowodować głośny trzask w główce ramy.

luz w główce ramy nie objawia sie samoczynnym stawaniem na koło - chociaż może tak odkręcił ze z gazu poszedł...

Cytat:
Łapię radio i krzyczę co i jak jednocześnie lawirując między rzędami konserw

jak można gadać przez radio na motocyklu będąc w kasku?
- z pewnoscią jeszcze lawirował miedzy autami używając jednej reki...

Cytat:
Wiem gdzie są radary i kamery więc nie pękam.

pewnie też podgiął blachę z przodu...

Cytat:
Nie mam lusterek to nie widzę czy policja na moto jedzie za mną więc trzeba się uspokoić. Ale to na obwodnicach bo w korku to się nie wcisną tymi kredensami tak jak ja.

bo gsem to by im uciekł rozpedzajac sie grubo ponad 250 to by go nie doszli...

ten artykuł to bajka tak samo jak przebieg rzedu 300 km dzienie przez 365 dni w roku
300 x 365 = 109,500 kmów :P

semai napisał/a:
jeśli naprawdę tak myślisz to serdecznie Ci współczuję.


pomyś logicznie, masz podwojna ciagła - została tam namalowana uwzgledniajac duzego fiata, ciezarówke, złą pogode, noc i dzien.

a ty jedziesz motocyklem ktory nie potrzebuje do wyprzedzania 200 metrów prostej tylko 30. do tego jest szeroki na poł metra a nie na dwa
- szansa ze ktoś Ci zajedzie drogę podczas wyprzedzania na ciagłej jest znikoma

dalej twierdzisz ze ma to cokolwiek wspólnego z szaleńcza i samobójczą jazda??

semai napisał/a:
Bzdura - kiedy się robi badania kierowców? Przy zdawaniu egzaminu na prawo jazdy. Później nie ma takego wymogu - to a. A b to leon na jednym tylko filmiku zarabiał tak po 30 punktów, a filmików jest kilka. I kto tu "nie powinien w ogóle prowadzić pojazdów"?Chcesz się dalej podpierać przepisami?


sory ale ja wole spotkac na swojej drodze takiego "szalonego" motocykliste

niż takiego dziadka :
http://www.youtube.com/watch?v=2al6giBq3MI

to ze takim ludziom wolno jezdzic to jedno to ze nie powinni to drugie.
_________________
http://www.bikepics.com/members/beer4free/
 
 
 
Semai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

midd napisał/a:
...pomyś logicznie, masz podwojna ciagła - została tam namalowana uwzgledniajac duzego fiata, ciezarówke, złą pogode, noc i dzien.
...

midd, pomyśl logicznie.
czy ta linia ciągła oddzielająca szerokie na pół metra pobocze w jakikolwiek sposób uniemożliwia złośliwemu puszkarzowi otworzenie drzwi pasażera?
Czy w jakikolwiek sposób uniemożliwia zjazd na pobocze samochodu którego kierowca zemdlał z gorąca, zrobiło mu/jej się słabo bo ma cukrzycę, problemy z ciśnieniem czy co tam jeszcze?
Żeby nie było, ja też wyprzedzam poboczem, ale czynię to na małej prędkości w korku gdzie na tego typu sytuacje mogę zareagować. A nawet jak się wywalę to przy prędkości rzędu 10 km/h nic mi nie grozi.
leon grzeje z taką prędkością, że przy założeniu że wbija się w otwarte nagle drzwi pasażera, to kilka fikołków w powietrzu to minimum...
midd napisał/a:
...- szansa ze ktoś Ci zajedzie drogę podczas wyprzedzania na ciagłej jest znikoma...
Jest znikoma, ale jest - stąd też rozwazni motocykliści wyprzedzając, mrugają światełkami w LEWE lusterko, jadą kilka chwil w polu widzenia kierowcy który będzie wyprzedzany - po to by upewnić się że wyprzedzić można przy maksymalnie możliwych bezpiecznych okolicznościach. Dać puszkarzowi szansę zauważenia siebie. Myślisz, że puszkarze których mijał leon widzieli że on jedzie?
midd napisał/a:
...dalej twierdzisz ze ma to cokolwiek wspólnego z szaleńcza i samobójczą jazda??

oczywiście, Ty zresztą też, jakkolwiek nie mogę w robocie odpalić tego filmiku na YT to chyba mogę się domyślić jego treści. Starszy, zniedołężniały fizycznie i psychicznie jedzie samochodem autostradą pod prąd.
Też wolę leona na ulicy niż tego dziadka, ale, podobnie jak Ty, wrzucam ich do tego samego wora.
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

Tak czytam tą dyskusję i czytam, i nie sposób nie zgodzić się z tezami podnoszonymi przez tmi, semai'a i parę innych osób.

Abstrahując już od tego jak jeździ leon, czy ktoś mógłby zajechać mu, otworzyć drzwi etc., jak jedzie sam, niech jedzie, najwyżej zabije siebie, ale jak wiezie plecaka to jest całkowicie odpowiedzialny za niego i takie jazdy są po prostu IMO nie na miejscu.

Wyobraźmy sobie sytuację typu, że jednak coś się dzieje, moto się kładzie kierowca przeżywa, a pasażer wpada pod pojazd na drugim pasie (zresztą nie ma co sobie wyobrażać, tu na forum był kiedyś taki wypadek opisywany) i ginie.
Jestem ciekaw czy wtedy też by tak kozaczył, o fajnie było, mały ślizg ale jestem cały i jestem supermenem, tylko .... jak ja teraz spokojnie powiem rodzicom plecaka, zabiłem waszą córkę bo leciałem sobie kozacząc w korku.

Od taka moja mała refleksja, nie musi się nikt z nią zgadzać, wyrażam jedynie swoją prywatną opinię.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
grzes87 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 37
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 301
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

midd, chyba nie ogaldales filmikow leona bo gadasz jak potluczony. LEON jedzie byle szybciej i ciagle przekracza nie tam gdzie ma pusto a tam gdzie jada na niego z przeciwka , w koleinach na mostach skrzyzowanaich. zauwaz ze stwaza zagrozenie nie tylko dla siebie i plecaczka ale tez dla tej osoby na ktora jedzie wymuszajac pierwszenswtwo manewr. a jak w przeceiwka wlasnie bedize jechal jakis dziadek albo kobitka przestraszy sie ze jedzie gosc srodkiem i odbije albo w leweo albo w prawo i co ?? ?

jesli dla CIbie posaidaniae skilla ronwa sie z taka jazda to nie masz pojecia gdzie jest roznica miedzy skillem a glupota. lawirowac miedy samochodami, wciskac sie na chama i lamac przepisy na kazdym kroku kazdy umie.

filmiki sa przykladem plskiego myslenia, jestem panem drogi i musze byc zawsze pierwszy i szybszy. brak poszanowania przepisow, innych uczestnikow, standard,

szkoda gadac bo Ty masz swoja teorie a My Ci bulwersujacy inna i nigdy nie dojdziemy do porozumienia. ja wole dojechac 5 minut pozniej niz pedzic na zalmanie karku podczas duzego ruchu narazajac siebie i innych mniej lub bardizej doswiadczonych ode mnie.
_________________
od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

Jak to mawiał mój instruktor jazdy puszką "lepiej 5 minut później niż 30 lat za wcześnie"
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
midd 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 951
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

semai napisał/a:
czy ta linia ciągła oddzielająca szerokie na pół metra pobocze w jakikolwiek sposób uniemożliwia złośliwemu puszkarzowi otworzenie drzwi pasażera?


oczywiście, ze nie ale co jest bardziej prawdopodobne ze ktoś otworzy z prawej strony drzwi jadac 90km/h czy to ze zacznie wyprzedzać na przerywanej i tak nie spoglądając w lusterko?

Cytat:

jesli dla CIbie posaidaniae skilla ronwa sie z taka jazda to nie masz pojecia gdzie jest roznica miedzy skillem a glupota.


a gdzie ja napisałem ze to jakas skillowa jazda - tak się jeździ normalnie i taka jazda moze bulwersowac ewentualnie swierzaków.

Cytat:
lawirowac miedy samochodami, wciskać się na chama i lamac przepisy na kazdym kroku kazdy umie.

cos mam wrażenie, ze ty jednak nie umiesz...

Cytat:
a jak w przeceiwka wlasnie bedize jechal jakis dziadek albo kobitka przestraszy sie ze jedzie gosc srodkiem i odbije albo w leweo albo w prawo i co ?? ?


a jak ci sarna wyskoczy a jak opona pęknie, a jak ktoś ci wyjedzie... i milion innych rzeczy ktorych nieprzewidzisz...
_________________
http://www.bikepics.com/members/beer4free/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.