WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: studi
Czw 14 Cze, 2012
Wymiana zegarów z angielskich na polskie
Autor Wiadomość
Emwu96 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 29
Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 368
Skąd: Świdwin
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010   Wymiana zegarów z angielskich na polskie

witam,

kupilem gsa nie dawno, no i ma zegary z anglii, liczy w milach, oczywiscie predkosc pod spodem ma male km/h, ale jakos wolalbym klasyczne takie co sa u nas, bo do anglii raczej sie nie wybiore ;)

noo i teraz mam pytanie, przy wymianie zegarow, to co trzeba wymienic? same te tarcze tylko czy cale zegary? no bo km bedzie liczyc dalej w milach i juz sam nie wiem.

A jak kupie jakies zegary to juz bede miec przebieg z tego co kupielem ?

poza tym bawic sie w to ?
 
 
Qebek 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 33
Dołączył: 23 Maj 2010
Pochwał: 1
Posty: 32
Skąd: Chełm/Gdynia
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010   

Ja też mam takie zegary i na poczatku mnie irytowały troszkę, ale z czasem przywykłem i teraz odruchowo patrzę tylko na małe cyferki, a mile juz na szybko przeliczam w głowie :) Wg mnie gra nie warta świeczki, pozostałbym przy obecnych, ale to tylko moje zdanie ;)
_________________
Five Stars :)
 
 
 
leon 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2007
Pochwał: 5
Posty: 1689
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010   

http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=5998
_________________
http://picasaweb.google.com/leon.1981.krk
http://www.grupa-poludnie.info
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.