regulacja dzwigni hamulca
Odpowiedz do tematu

metalbeast
[Usunięty]
: regulacja dĽwigni hamulca
Mam problem z wyregulowaniem wysoko¶ci dĽwigni. Widziałem gdzie¶ opis i za chiny nie mogę znaleĽć, a jak się sam za to biorę robię się zielony i nie wiem jak. Przypuszczam, że to jakie¶ banalnie proste zabiegi ;)
Chodzi o obniżenie, bo teraz jest trochę za wysoko.

metalbeast
[Usunięty]
:
nikt nie wie??

Kubunia
[Usunięty]
:
W serwisówce Haynesa jest to opisane, rozdział 1.14 na 27 stronie.

metalbeast
[Usunięty]
:
Albo co¶ Ľle widzę, albo nie kumam, bo kręciłem t± ¶rub± B, ale ona sobie spokojnie chodzi po gwincie, a dĽwignia jak była tak jest w tej samej pozycji.
Co¶ robię nie tak i nie wiem co.

Discovery
[Usunięty]
:
Chyba dobrze widzisz bo kiedy¶ kręcac miałem to samo, ¶ruba leci po gwincie a hamulec w tej samej pozycji. I wg mnie będzie w tej samej pozycji bo przytrzymuje go ta druga sprężynka od spodu. My¶le , że musieli co¶ się pomylić i t± ¶rub± regulujesz nacisk na płyn im bliżej tym mocniej hamuje ale nie wiem bo nie próbowałem różnych ustawień ...

metalbeast
[Usunięty]
:
Jak pokręciłem t± ¶rub±, to ona swobodnie po gwincie mi zjechała, a w ustawieniu nic się nie zmieniło. Może faktycznie jak j± w stronę tłoczka wkręcę to co¶ się zmieni, ale nie chodzi mi o podwyższenie dĽwigni a o opuszczenie bo jest za wysoko.

:
Możesz tez przełożyć sam pedał na wieloklinie i przy okazji cało¶ć przesmarować.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.