Tarcze hamulcowe
Odpowiedz do tematu

ronin810
[Usunięty]
: Tarcze hamulcowe
Witam.
Mam pytanie czy ktos moze kupował tarcze hamulcowe przód i tył do swojej gs-ki jesli tak to gdzie mozna je nabyc i w jakiej cenie.Dziekuje

:
Są w larssonie na zamowienie. cena za komplet ok 1000 pln.

http://www.sklep1.larsson...nd&motId=109855

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
ojoj "troszke" wysoka ta cena... z tego co widzialem jakis czas temu bylo duzo aukcji z GSami na czesci i takimi gdzie byly kola z tarczami wystawione... cena zdecydowanie nizsza a stan mysle w niektorych przypadkach nie naganny

Plaster
[Usunięty]
:
to zalezy ile chcesz jeszcze zrobic kilometrow na sprzecie jezeli duzo to w uzywane tarcze nie oplaca sie inwestowac

michal_elwuo
[Usunięty]
:
nowe, to jednak nowe... zobacz na sklep.scigacz.pl... chyba są taniej... te używki często pokrzywione ludzie na prasach prostują... nie ma nic gorszego :/

:
michal_elwuo napisał/a:
nowe, to jednak nowe... zobacz na sklep.scigacz.pl... chyba są taniej... te używki często pokrzywione ludzie na prasach prostują... nie ma nic gorszego :/


Tylko nie wiem czy wiesz ze ci kolesie ze ścigacza zaopatruja się w larssonie?

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
michal_elwuo
[Usunięty]
:
no to tego nie wiedziałem :) ale w sumie mają chyba upusty, bo coś tam patrzyłem to było troszkę taniej nawet chyba :P

jak jesteśmy przy cenach... gdzie najtaniej kupie olej motul10w40? na scigaczu jest za 112zł 4l. Opłaca się? sry za offtop, ale już nie bede zakładał nowego tematu

Kopernik
[Usunięty]
:
olej motul 10w40 przegladałem na allegro i z wysyłką mozna 4l kupic juz za 110zł. Ja kupiłem u siebie w miescie w sklepie bo był po 119zł ale gosc mi dał rabacik i za 125zł miałem razem z filtrem :)

ronin810
[Usunięty]
:
Mam pytanie - jaka grubość ma nowa tarcza hamulcowa ?

:
Przód 5,5mm zużyta minimum 4mm.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.