Forumowe kamizelki - edycja 2010
Odpowiedz do tematu

Rider13
[Usunięty]
:
Witam,
Mam pytanie. Czy wiadomo ile mniej więcej potrwa zanim dostawca wykona zamówienie i kamizelki będą do odbioru?

drultbg
[Usunięty]
:
obym zdążył się w tym sezonie powozić ;) bo koszulki pewnie będą jeszcze póóóźniej

:
Zamówienie ma zostać wykonane w ciągu 7 dni roboczych liczonych od dzisiaj, bo dzisiaj zaksięgowali zaliczkę na koncie wytwórcy (40% wartości zamówienia).

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
grzywka44
[Usunięty]
:
cisza w temacie?

:
Ciszy nie ma, minęło 7 dni i dostałem w piątek pod wieczór info, że kamizelki są praktycznie gotowe i w poniedziałek mam je dostać na biurko, więc zacznę rozsyłać i umawiać się na odbiór osobisty

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
grzywka44
[Usunięty]
:
ok Studi odbiorę osobiście jak by co o ile czas pozwoli. :)

:
Studi daj znać jak już będzie można umawiać się na odbieranie - to pewnie podlecę i swoją i Grześka odbiore.

GS500 '97>TDM 900>Triumph Tiger 1050>Suzuki GSXF 650>GS500 '92 :) + Yamaha JOG + Suzuki Bandit 1250 SA

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ
:
Witam,

kamizelki są na moim biurku dotarły do mnie wczoraj, tyle, że mnie nie było.

Osoby na odbiór osobisty mogą się umawiać, wysyłkę zrobię dziś po południu lub jutro w ciągu dnia.


Pozdrawiam.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
No więc byłem na poczcie i wszytko powysyłałem zgodnie z rozpiską.

Dla osób mających polecony na PV wysyłam skan nadania.




Informacja od producenta ponieważ nie ma wszywki

Prać ręcznie w temperaturze 30 st, lub ostatecznie w pralce na praniu bardzo delikatnym.

Jeśli znajdziecie jakieś wady w produkcie typu źle wykonany nadruk, krzywo, odchodzące litery to proszę odesłać do mnie kamizelki a zostaną w to miejsce wykonane nowe.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Widelec
[Usunięty]
:
Hej.
Dostałem dziś przesyłkę.
Fajna kamizela. Naprawdę solidnie wykonana. I ta personalizacja, to świetna sprawa.
Mam nadzieję że uda mi się ją wypróbować jeszcze w tym sezonie.

:
Witam,

Mam prośbę aby wzorem Widelca każdy z was ocenił kamizelkę, może zapodał jakiś autoportret jak w niej wygląda oraz przede wszystkim czy dotarła przesyłka.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
scratch
[Usunięty]
:
ja sie podpisuję, że dotarła dzisiaj do mnie i również świetnie wygląda :) dzięki studi za zorganizowanie tego ;)

troszeczkę nie wyraźne bo telefonem ale logo i nick widać :)



gontar
[Usunięty]
:
Studi, ja też już swoją kamizelkę mam. Jestem mega pozytywnie zaskoczony :) . Widać, że to nie jest jednorazówka, na pewno warta każdej wydanej na nią złotówki - jakość nie pozostawia nic do życzenia :D . Aż szkoda wyjeżdżać w ten jesienny syf...

Zdjęcia wrzucę, jak będzie ktoś, żeby mi je zrobił ;)

scratch
[Usunięty]
:
dodam, że tak się w komponowała do mojej kurtały modeki jak by była z kompletu :)

Makar00n
[Usunięty]
:
scratch, to Ty jesteś na avatarze? :D jakiś niepodobny xD

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.