Klucze warsztatowe - ktore dobre
Odpowiedz do tematu

BudynMan
[Usunięty]
: Klucze warsztatowe - które dobre
pytanie głównie majsterkowiczów mechaników i tych którzy lubią podłubać :] jakich kluczy używacie? jakiej firmy yato beta stanley czy może innych firm prosiłbym również o opinie użytkowników

sawik
[Usunięty]
:
nie porównuj bety do yato -- to zupełnie różne ligi

BudynMan
[Usunięty]
:
zmaczy beta lepsza? bo ja niby warsztat mam ale jak widzę ojca klucze porozwalane po całym garażu a potem jak mam tego szukać to mnie chol*ra bierze, to postanowiłem się rzucić i prezent taki niby zrobić :] to więc co proponujesz?

sawik
[Usunięty]
:
beta lepsza ??
to są najlepsze i najbardziej profesjonalne narzędzia na świecie
przez to najdroższe
ale do normalnych napraw,mechaniki wystarczą tańsze ale markowe narzędzia
nie polecam yato -- czasami toya okazuje sie lepsza
najważniejsze to mieć dużo narzędzi -- żeby nie musieć kombinować
(nie odkręcamy płaskim tam gdzie trzeba użyć oczkowo giętej )
w miarę markowe - żeby się łamały a nie gieły
no i porządek na warsztacie -- polecam ścianę cieni

Special
[Usunięty]
:
Proxxon , Johnesway to sa dobre klucze :)

BudynMan
[Usunięty]
:
chyba jednak kupie taki zestaw http://moto.allegro.pl/it...z_903a_c93.html ojciec się ucieszy, a i mi ulży gdy coś będę rozkrecał :]

Special
[Usunięty]
:
kup zetsawik za 130-140 zl a nie bedziesz rozczarowany, posiadam taki no name i nie odbiega on od standardow bety i jeszcze kaska zostaje na cos innego :)

:
wybacz, ale nikt mi nie powie że narzędzia za 140 zeta są tyle samo warte co narzędzia za 4 stówy :zdegustowany:

sawik
[Usunięty]
:
nie są tyle samo warte -- ale robią swoje
mam taki zestaw noname za 200
pracuję na nim juz z 5 lat
i naprawdę rozebrał juz i złożył ze 20 aut
wszystko zalezy na co sie trafi

biernus
[Usunięty]
:
Dobry temat.. dla ojca...
A taki zestawik DA RADE?
http://moto.allegro.pl/it...asad_gw_fv.html

sawik
[Usunięty]
:
da radę -- mam taki sam tylko kolory inne

:
sawik napisał/a:
nie polecam yato -- czasami toya okazuje sie lepsza

Ja używam komplecik yato i nie mam im nic do zarzucenia. Grzechotek nie oszczędzam i nadal działają. Co prawda używam ich prywatnie, a nie jakiś warsztat, ale dawno już na siebie zarobiły. Jedyne co mnie irytuje to to, że klucze płaskie potrafią wypaść z mocowań i jest burdel w walizce ;)

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Duellis
[Usunięty]
:
Special napisał/a:
kup zetsawik za 130-140 zl a nie bedziesz rozczarowany, posiadam taki no name i nie odbiega on od standardow bety i jeszcze kaska zostaje na cos innego :)

A jak jest z grzechotkami w takich tanich zestawach? Próbowałeś kiedyś odkręcić zapieczoną śrubę używając dużej siły albo jeszcze lepiej przedłużając klucz rurką? Sam się zastanawiam nad jakimś zestawem kluczy, nie chciałbym przepłacać (wszak warsztatu nie ma, sprzęt na siebie nie zarabia) ale tez nie chcę żałować, że kupiłem jakieś g.

:
ja używam czegoś takiego.... http://moto.allegro.pl/it...mentow_pro.html

Dwa elementy mi się zgubiły ale łatwo można je dokupić na stronie producenta....na mocowania kluczy, nasadek trzeba uważać, łatwo wypadają.

sawik
[Usunięty]
:
grzechotka nie jest do tego żeby dokładać rurkę -- tego nawet beta nie wytrzyma
ręką takiej grzechotki z kpl nie złamiesz

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.