WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o wsparcie w zakupie moto
Autor Wiadomość
massumigirl
[Usunięty]

  Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   proszę o wsparcie w zakupie moto

Witam wszystkich zmotoryzowanych.
Bardzo chciałabym dołączyć do Waszych przejażdżek
Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu swojego pierwszego motorku. I w końcu wybrałam:
http://www.allegro.pl/ite..._km_wrocla.html
Problem w tym, że ja nie wiem czy ten motocykl jest sprawny i czy warto go zakupić. Może ma ktoś ochotę mi pomóc i doradzić posiadając pewnie zdecydowanie większe doświadczenie niż ja? Bardzo zależy mi na kupnie gs'a właśnie, będę bardzo wdzięczna za pokmoc.
Tymczasem miłego dnia życzę.
Pozdrawiam
Monika
 
 
Miden
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

witamy Moniko;)

po zdjeciach malo widac, ale:
- dekle są pourywane i to z 2 stron wiec musiał mieć ślizga i to na 2 strony (lub poważniejszy wypadek)
- nie ma ciężarków na kierownicy (j.w. pewnie)
- po zegarach cieżko rozczytać czy to anglik czy nie (gówniane zdjęcie:P)
- niewiem czy tylny plastik (przy siodle) nie powinien być biały (czyt. orginalny się połamał)
- przednia opona nie jest zła
- ahh i nie patrz tak na przebieg bo jak nie ma serwisówki (która i tak w sumie łatwo podrobić) to patrząc na łatwość przekręcania licznika w gsie - pewnie to nie jest orginalny przbieg.


resztę w sumie można zobaczyć tylko na żywo i w sumie tak by wypadało ocenić motocykl ;)
Ostatnio zmieniony przez Miden Nie 06 Cze, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kicek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

Nie wierzę, że moto ma tylko 8000km. za bardzo pościerane naklejki, brak ciężarków na kierownicy, brak dekla przy silniku, na dodatek prawdopodobnie anglik lub usa (to jeszce OK). Przyrdzewiały lewy set, a prawy nie co w połączeniu z brakiem dekla może coś sugerować. Tyle potrafię ze zdjęc ocenić, jednak równie dobrze moge się mylic, więc lepiej aby ktoś z Twoich okolic podjechał i go obejrzał na żywo. Ja już raz kupiłem moto z Angli i tez przez neta więc nigdy więcej. Za dużo musiałem w niego wsadzić kasy i czasu, żeby doprowadzic go do normalnego stanu.
 
 
kicek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

Miden napisał/a:
- ahh i nie patrz tak na przebieg bo jak nie ma serwisówki (która i tak w sumie łatwo podrobić) to patrząc na łatwość przekręcania licznika w gsie - pewnie to nie jest orginalny przbieg.


to akurat łatwo stwierdzić po śladach rozbierania licznika :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez kicek Nie 06 Cze, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
massumigirl
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

Jeju, tyle informacji tylko na podstawie zdjęć. Widać, że muszę się jeszcze sporo nauczyć. No i widać, że chyba nie warto się tym motorkiem dalej interesować. I macie racje, to jest anglik.
Być może wie ktoś Was kto ma do sprzedaży właśnie takiego gs'a? Chętnie obejrzę.
Poza tym chciałam prosić jakiegoś doświadczonego motocyklistę, aby jeśli już wytypuje jakiś moto do oglądania, żeby się ze mną przejechał i obejrzał cacko na żywo i doradził na miejscu jeszcze. Oczywiście rekompensata kosztów po mojej stronie.
 
 
massumigirl
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

A zerknijcie proszę na ten może jeszcze. Różnica między oboma jest znacząca: jeden 8 tys, a ten 5,9 tys.
http://www.allegro.pl/ite...ardzodobry.html
Ten też anglik, no i gościu twierdzi, że serwis udokumentowany :(
 
 
teq83
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

Hej. Gsa chcesz koniecznie w wersji F? Policz ile masz pieniędzy do wydania na moto. Nie wiem czy masz już ubranie, ale kilka ładnych stówek na nie trzeba też przeznaczyć, do tego po zakupie zawsze jest coś do zrobienia w maszynie. Jeśli chodzi o pomoc przy zakupie. Uśmiechnij się ładnie do Majica a na pewno nie kupisz żadnego padła.
 
 
massumigirl
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

No właśnie ta wersja najbardziej mi sie podoba, generalnie podobaja mi się motory o wyglądzie ścigacza. No taki mój gust. Myślę, żeby przeznaczyć własnie ok 8 - 10 tys. Mam odłozone również na akcesoria dodatkowo. No i lepszej jakości moto kupie tym mam nadzieje mniej włożę. Poczekamy, może Majic się odezwie nie długo i znajdzie chwilę.
 
 
teq83
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

Za tą cenę nie będzie problemu z moto w dobrym stanie. Popatrz na forum w dziale sprzedam. Tam jest kilka motocykli w wersji F. Zazwyczaj jak motocykl jest kogoś z forum to lipy koledze/koleżance nie sprzeda, chociaż zawsze trzeba pamiętać że ludzie są tylko ludźmi.
 
 
kicek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

massumigirl napisał/a:
A zerknijcie proszę na ten może jeszcze. Różnica między oboma jest znacząca: jeden 8 tys, a ten 5,9 tys.
http://www.allegro.pl/ite...ardzodobry.html
Ten też anglik, no i gościu twierdzi, że serwis udokumentowany :(


to niech jeszcze udokumentuje czemu czacha była malowana i co z deklem od silnika. Bo szlifa miał na bank bo i cięźarków brak i do tego crash pady zdemontowane bo zostały po nich tylko dziury w owiewkach!!! Ale jesli nie dużego to wcale nie dyskryminuje go do zakupu. Pozatym zastanów się czy będziesz latac po nocach bo światła w anglikach inaczej swiecą. Myślałem, że mi nie będzie to przeszkadać ale jadnak i wiązało sie to z zakuoem lampy od europejczyka - a to też jakis tam koszt
 
 
marcin s.
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

Hej Monia

Osobiście nie znam właściciela ale K0.oRNI z forum poleca tego GS: http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=5739
Warszawka jest trochę daleko, ale jakbyś się zdecydowała na oględziny to jest tam bardzo wielu użytkowników GS z forum, którzy z pewnością chętnie pomogą. Powodzenia w polowaniu ;)

Pozdr.
 
 
zloty1984
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=5739

http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=5708
 
 
Irys 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 1105
Skąd: Szkocja
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

marcin s. napisał/a:
forum poleca tego GS: http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=5739
Również polecam. GS w świetnym stanie, dziewczyna n prawdę o niego dba. Dla takiego GSa na prawdę warto się wybrać w wycieczkę do Wwy.
_________________
 
 
Miden
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

wiesz my nie mowimy ze ten pierwszy czy tez drugi motocykl jest zly - my tylko stwierdzilismy pare faktow po obejrzeniu zdjęć ;)
najlepiej jechać i zobaczyć moto na żywo.


Koledzy mają racje, o ile Grzesiek by chciał (Forumowy: Majic) to możesz mu napisać i się go ładnie zapytać. Mogę go polecić z czystym sumieniem bo 1,5roku temu pomagał w moim zakupie - i jestem bardzo zadowolony :)

reszta z nas tez moze Ci pomóc (nawet ja mogę gdzieś podjechać we wrocławiu) ale to nie to samo co z Grześkiem ;)
 
 
Matt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

Majic jest zajety wymienia klocki mojemu kumplowi w bandicie :]
Ale tym ze moto lezalo wcale bym sie nie przejmowal :) grunt zeby motor byl zdrowy i zeby jezdzil prosto :P no i fajnie by bylo zeby jak najwiecej podzespolow bylo zadbanych i zywych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.